Кога го/я сложихте в проходилка?

  • 3 463
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 929
Сложих го на 5 месеца, но не много, просто го послагвах за разнообразие. А иначе от 6-месечен вече си беше свикнал с нея. Аз знам, че детето може да се сложи в проходилка тогава, когато то тръгне, като го сложиш в нея. Детето само си показва дали е готово за нея или не.

# 46
  • Мнения: 6 164

Благодаря за линковете, известни са ми, но темата не е за и против, а откога! Wink

# 47
  • Мнения: 6 390

Благодаря за линковете, известни са ми, но темата не е за и против, а откога! Wink
аха, да отговоря по темата тогава
От когато започне само да прави по няколко крачки  Grinning

а тези проходилки може и от по рано  Wink Mr. Green
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1219
http://auction.bg/item.php?id=2116

# 48
  • Мнения: 995
Не съм я слагала въобще.

# 49
  • Мнения: 2 381
Малко след 6-ти месец.

# 50
  • Мнения: 8 917
На повече от 8 месеца  Peace

# 51
  • Мнения: 14 654
На повече от 8 месеца  Peace

и аз. вози се в проходилка 2 месеца, после го пуснах да лази и да се учи да ходи като се подпира на мебелите

# 52
  • Мнения: 96
Не съм ползвала проходилка!

# 53
  • Мнения: 1 455
Аз малката я сложих на 6 м.,но баткото го слагах рядко.Колкото повече стои там по късно прохождат според мен.

# 54
  • Мнения: 3 537
На 7-8 месеца го сложих

# 55
  • Мнения: 2 171
На 7.5 мес. Беше напълно готов и веднага тръгна, но седеше стабилно повече от месец преди това.

# 56
  • Мнения: 2 241
Не съм го слагала и аз.

Може би е добре да махнеш този отговор от анкетата наистина (ако е възможно като опция), защото хората започват да обясняват защо не са си слагали децата в проходилка и се получава спор за и против, а на теб целта ти е друга. Laughing

# 57
  • Мнения: 6 164
Не съм го слагала и аз.

Може би е добре да махнеш този отговор от анкетата наистина (ако е възможно като опция), защото хората започват да обясняват защо не са си слагали децата в проходилка и се получава спор за и против, а на теб целта ти е друга. Laughing

Ми аз не мислех да го слагам въобще, но после си викам "Така и така ще се напъхат мами да ми обясняват колко е вредно, дай поне да преброим и тях!"

Засега са 42 ползвали на 33 неползвали. Докато се движи около 50/50 ще приемам за нормално и двете! Laughing

Щото видиш ли заглавието е "Кога?", а не "Ползвахте ли?" и пак са я отворили мами, които не са ползвали. Значи с и без тази опция, щяха да си изкажат мнението. Peace

# 58
  • Мнения: 2 085
 Grinning Grinning GrinningИ аз не съм го слагала

# 59
  • Мнения: 826
Не съм ги слагала. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт