Тест за овулация - въпроси / тема 12 /

  • 30 786
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 843
Ами добре е да се правят по едно и също време, може утре пак в 14:30 да го направите, а ако не стане този месец, другият ги правете малко по-късно. Но ако ви е винаги редовен цикълът, сега като имате положителен тест, то може да се разчита, че и другия месец около този ден ще сте в овулация. При всички положения за най-голям шанс, опити трябва да се правят още пред положителен тест. Ако цикълът ви е на 28 дни, а овулацията на 14 ден, то от 10 ден може да правите всеки ден, така сперматозоидите ще имат достатъчно време да се придвижат и да чакат, докато настъпи овулация 😁

# 61
  • Мнения: 46
Ами добре е да се правят по едно и също време, може утре пак в 14:30 да го направите, а ако не стане този месец, другият ги правете малко по-късно. Но ако ви е винаги редовен цикълът, сега като имате положителен тест, то може да се разчита, че и другия месец около този ден ще сте в овулация. При всички положения за най-голям шанс, опити трябва да се правят още пред положителен тест. Ако цикълът ви е на 28 дни, а овулацията на 14 ден, то от 10 ден може да правите всеки ден, така сперматозоидите ще имат достатъчно време да се придвижат и да чакат, докато настъпи овулация 😁

Благодаря ви отново, точно така ще направя следващият месец, тези дни не сме го правили, защото бях чувала, че е добре да има няколко дни въздържание и аз чаках теста да стане положителен, за да действаме, нооо от другият месец го почвам от 10ти Grinning

# 62
  • Мнения: 4 843
Ами дори и да не е всеки ден, то поне през ден. Като цяло от един път става 😃 И аз съм чела различни съвети за това колко често, но поне като видите положителен тест- действайте, защото овулацията настъпва около 12-24 след него.

# 63
  • Мнения: 110
какво мислите ,момичета? 14 ден от цикъл с продължителност 28 дена?

Последна редакция: чт, 25 фев 2021, 21:15 от Ar.emma

# 64
  • Мнения: 4 843
какво мислите ,момичета? 24 ден от цикъл с продължителност 28 дена?

Мисля, че още една идея по-тъмна трябва да стане. Обаче не се връзва овулация на 25 ден при 28-дневен цикъл. Попринцип тя се пада около 12-14 дена преди следващия цикъл, независимо от негова дължина. Ако цикълът ви винаги е на 28 дена, не мисля, че по това време може да имате овулация, освен ако не става въпрос за някакъв здравословен проблем. Няма как да се случи процесът на забременяване за три дена.

# 65
  • Мнения: 747
Моят първи опит с тези тестове беше успешен. Днес вече се вижда намаляващ LH. Дано не тренирам пак другия месец


mapbox add geojson

# 66
  • Мнения: 1 679
Моят първи опит с тези тестове беше успешен. Днес вече се вижда намаляващ LH. Дано не тренирам пак другия месец


mapbox add geojson

А дължината на цикъла ви колко дни е?Успех!

# 67
  • Мнения: 747
Различен е от 28 до 32 дни. Но не знам дали защото в приложението водя дълго време статистика, там прогнозите са доата вярни, дори и за сегашната овулация беше точна.

# 68
  • Мнения: 46
При мен днес моного странно се получава, след като вчера теста беше с почти две еднакви чертички, днес вече доста е избледняла втората, вместо да става по наситена, точно обратното, възможно ли е само един ден положителен ов.тест? Confused

# 69
  • Мнения: 4 843
При мен днес моного странно се получава, след като вчера теста беше с почти две еднакви чертички, днес вече доста е избледняла втората, вместо да става по наситена, точно обратното, възможно ли е само един ден положителен ов.тест? Confused
Да, възможно е. Може би вчера ви е бил положителния тест, щом от днес вече избледнява. Нали снощи не сте пропуснали 😅, имате шанс този месец. Успех и дано да се похвалите след две седмици 😉

# 70
  • Мнения: 46
При мен днес моного странно се получава, след като вчера теста беше с почти две еднакви чертички, днес вече доста е избледняла втората, вместо да става по наситена, точно обратното, възможно ли е само един ден положителен ов.тест? Confused
Да, възможно е. Може би вчера ви е бил положителния тест, щом от днес вече избледнява. Нали снощи не сте пропуснали 😅, имате шанс този месец. Успех и дано да се похвалите след две седмици 😉
Благодаря ти за пореден път, за бързият отговор, Flowers Hibiscus успокоих се. Неее, не пропуснахме😄 По принцип, днес имам леки болки в лявата страна, но нямам пък типичното течение за ову., а по принцип имам силно изразено.

# 71
  • Мнения: 110
Здравейте момичета  ,бях прикачила тест от 25 и имаше отговор ,че има нужда от още насищане както и аз мислих. Уви теста от 26 и 27 вече е с много бледа черта. Това означава ли ,че евентуално е бил положителен на 25(имах крампи и обилна ЦС на 25 и 26)?

# 72
  • London
  • Мнения: 580
Здравейте, момичета 🌹
Какво е мнението ви за тези тестове ? Предпоследния е от вчера, а последния от днес 🤔 Все си мисля, че вчерашния беше положителен, но ако може още едно мнение.

# 73
  • Мнения: 46
Здравейте момичета  ,бях прикачила тест от 25 и имаше отговор ,че има нужда от още насищане както и аз мислих. Уви теста от 26 и 27 вече е с много бледа черта. Това означава ли ,че евентуално е бил положителен на 25(имах крампи и обилна ЦС на 25 и 26)?
.
При мен се получи по същият начин, на 25 ти чертичките бяха с еднакъв цвят и мислех, че ще стават по наситени, но вчера и днес вече са много, много бледи, само дето при мен болките бяха вчера и днес, сигурно така трябва да бъде, аз от този месец започнах с тестването, така че, не мога да дам някакъв адекватен отговор, но една от дамите (pistachio Hug)  ми отговори, че е съвсем възможно теста от 25ти да е бил положителен, така, че дано да сте работили тези дни и да се е случило чудото. Hands Pray

# 74
  • Мнения: 110
Здравейте момичета  ,бях прикачила тест от 25 и имаше отговор ,че има нужда от още насищане както и аз мислих. Уви теста от 26 и 27 вече е с много бледа черта. Това означава ли ,че евентуално е бил положителен на 25(имах крампи и обилна ЦС на 25 и 26)?
.
При мен се получи по същият начин, на 25 ти чертичките бяха с еднакъв цвят и мислех, че ще стават по наситени, но вчера и днес вече са много, много бледи, само дето при мен болките бяха вчера и днес, сигурно така трябва да бъде, аз от този месец започнах с тестването, така че, не мога да дам някакъв адекватен отговор, но една от дамите (pistachio Hug)  ми отговори, че е съвсем възможно теста от 25ти да е бил положителен, така, че дано да сте работили тези дни и да се е случило чудото. Hands Pray


Много благодаря , да работим от 25 до сега.
Дано и при вас се е получило щастието Heart

Общи условия

Активация на акаунт