Всичко за филмите: Гледах! Искам да споделя! Ревюта, премиери, новини...LVI

  • 61 140
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • UK
  • Мнения: 2 846
Мерси, понеже само веднъж писах преди няколко дена и сега ми се стори че нещо заглавието не е същото.

# 61
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 200
На мен що-годе ми хареса "Хищни птици", главно защото бяха дали повече размах на Харли Куин, не като в предишната версия където дори не си спомням дали въобще размаха бейзболната тупалка. Марго Роби много пасва в ролята докато Юън Макгрегър отдавна не е правил добър филм, а и му дават все роли които не са за него. Филмът става за гледане само на заден фон докато на преден план седиш на маса с компания. Гледаш малко тупаник, чукваш една наздравица и обръщаш гръб на екрана като почнат да говорят, защото сюжетът просто е без значение. Музиката е готина и идеална за фон към "компания на маса". Темпото пасва на музиката и като цяло на замисъла, както и на оригиналния материал на който е базирана продукцията. Вместо звездички за негледалите, мога да сложа този емотикон, който най-точно пресъздава това, което може да се очаква от филма: Stuck Out Tongue Winking Eye

# 62
  • София
  • Мнения: 27 226
нови два мега трейлъра Simple Smile

GODZILLA VS KONG International Trailer (NEW 2021) Monster Movie HD

FAST AND FURIOUS 9 : 5 Minute Trailers (4K ULTRA HD) NEW 2021
пълният нов трейлър започва от 01:02

# 63
  • Мнения: 474
 

В stremio вече го има, ма без Бг суб

# 64
  • Мнения: 8 246

Ехааа! Не мислех да гледам FF, но май си промених мнението. Joy
Този накрая Хан ли беше?!

# 65
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 714
Скрит текст:
Ехааа! Не мислех да гледам FF, но май си промених мнението. Joy
Този накрая Хан ли беше?!

Хан се появи, да

# 66
  • Мнения: 4 075
FF го чакам с нетърпение, голям фен съм на поредицата и се надявам да е на кино, не у дома.
Кинг Конг срещу Годзила ще го пропусна...чакам Кинг Конг срещу Годзила срещу Пришълецът срещу Хищникът Joy

# 67
  • Мнения: 2 523
Donna, Годзила срещу Конг има още 1962. Всъщност филмите които излязоха последните години си следват оригиналните общо взето. За щастие поне това не е холивудска изгъзица, въпреки че още от трейлъра се виждат някои недоразумения. Въпреки всичко, да гледам гигантски каиджута които се млатят на огромния екран си ми е голяяям кеф и ми е тъжно че няма да мога да ги гледам там този път.

# 68
  • Мнения: 474
FF го чакам с нетърпение, голям фен съм на поредицата и се надявам да е на кино, не у дома.
Кинг Конг срещу Годзила ще го пропусна...чакам Кинг Конг срещу Годзила срещу Пришълецът срещу Хищникът Joy

 Donna  , И ти не ги обичаш тези измислените- Поздравления Simple Smile
 Ходих  в началото на 90 те в едно кино Годзила срещу Биоланте. Насила беше, че един приятел имаше среща в квартирата с една мома. Ми не ги харесвам тия филми, още тогава разбрах

# 69
  • Мнения: 4 075
Grind, не изобщо, не са моето нещо Simple Smile
Като малка гледах Пришълецът (там 1, 2, 3) и помня, че бях ей така - Flushed Open Mouth, но то...колко му е да впечатлиш едно дете, което вижда за първи път такива ефекти.
Гледала съм Годзила, не ми хареса и оттогава не се и пробвам с този тип филми.

Jessito, не знаех, честно казано смятах, че историите "Единият срещу другият" са измишльотина с цел да печелят колкото могат от съществуващите истории и герои.

# 70
  • Мнения: 3 537
Гледах Pieces of a Woman и филмът е помитащ. Абсолютно доказателство колко е крехко равновесието в живота.
Много въздействащ и с изключителен актьорски състав и игра. Ванеса Кирби е невероятна.

Предвид мястото, където е ситуирана настоящата тема, не препоръчвам да се гледа от бременни.

# 71
  • Бостън
  • Мнения: 13 549
Ванеса Кирби Е невероятна във всяка продукция и дори без да е във продукция! Ванеса Кирби е НЕВЕРОЯТНА! Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 27 226
Official Secrets
https://www.imdb.com/title/tt5431890/
 
Британски трилър по действителни събития, адаптация по романа на Томас и Марша Мичъл, ''The Spy Who Tried to Stop a War: Katharine Gun and the Secret Plot to Sanction the Iraq Invasion.''
През 2003 г. Катрин Гън, която работи като шпионин за GCHQ (Щаб за правителствени комуникации – най-голямата британска разузнавателна служба попада на секретен имейл с който американците принуждават британците да шпионират членове на Съвета за сигурност на ООН и посредством открити компромати да бъдат принудени да приемат резолюция с която да се започне война срещу Ирак на Саддам Хюсеин. Срамни години за световната демокрация и акт с който Тони Блеър посрами цяла Великобритания пращайки невинни британски войници да водят чужда война и да умират за чужди интереси. В крайна сметка Катрин предава анонимно имейла на сътрудник на пресата и от там всичко останало е история... В ролята на Катрин е Кийра Найтли, която за пореден път играе в биографичен филм, филм адаптация по книга и т.н. Този път е по-различно, но горе-долу амплоато си остава същото. Но тук ми хареса, искам да я похваля. Добре си изигра ролята, убеди ме в това, в което вярва и в причината да извърши всичко. Като цяло каста е силен, с много познати имена, като разбира се трябва да спомена и Ралф Файнс. Проблемът е, че като цяло актьорите бяха само фон на историята. Интересно ми беше да видя развръзката и да се запозная с резултатите, все едно гледам документален филм и до там, нищо повече. Липсваше емоцията. Всичко бе направено като по учебник, но проблемът е, че твърде много е използван този учебник... Дали защото бе твърде кратък, за толкова сериозна история или възможностите на режисьора са такива, но тук имаме класически случай на пропилян потенциал за нещо по-силно и значимо или както обичам да казвам в подобни случаи, ‘’изгубени в превода’’ Въпреки всичко това е един интересен филм, който според мен няма си заслужава да се изгледа.
-
7.0 / 6.5



А за Годзила с/у Конг, мисля че е ясно, че в един момент от филма ще се обединят срещу истинското зло и голямата заплаха. Няма да допуснат два обичани героя (в случая чудовища/създания) да се избиват... Wink

# 73
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 200
На мен пък ми харесват "този срещу онзи". Пришълецът срещу Хищника, Батман срещу Супермен, Фреди срещу Джейсън, Садако срещу Каяко, всичките са толкова смешни. По едно време си мечтаех за Вин Дизел срещу Скалата и те взеха че направиха и такъв филм Heart Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 27 226
Диви и щастливи
https://www.imdb.com/title/tt9318730/
https://www.facebook.com/diviishtastlivimovie
 
Хареса ми самият замисъл. Отдавна не бяхме правили чиста екшън комедия, защото все залитаме към драмата. Яна Маринова ми хареса в това амплоа, както се казва, все едно за нея е писан сценария, така добре си пасна с ролята. И до тук с хубавото. Луиза Григорова до нея не ми стоеше добре. Не това е нейната роля. Не можах да повярвам и в тандема им. Българските Телма и Луиз ама йок.
Четох, че това е най-скъпия роден филм след ‘’демокрацията.’’ Само че това не е добре, защото явно е твърде претенциозен и строго комерсиален, а за да има тези високи претенции трябваше да е много по-забавен от това което видях. Поне за мен, пари хвърлени на вятъра, защото същото и то много по-добро можеше да се направи и с по-малко пари.
-
6.0
 
 
Доза щастие
https://www.imdb.com/title/tt10249780/
https://a-dose-of-happiness.com/
 
Силен филм, останах приятно изненадан, а знаех, че е добър и очакванията ми бяха завишени. Браво на Яна Титова за адаптацията и за режисурата. Но най-големите ми похвали са за Валентина Каролева. Отдавна, много отдавна не бях гледал такова изпълнение от родна актриса и съм в недоумение защо не я канят в популярните ни сериали, къде има толкова много посредственост, че е чак плашещо.
Филмът е тежък и не спестява нищо за хероиновата зависимост и опустошителните щети, които нанася не само физически, но и психически.
-
7.5

Общи условия

Активация на акаунт