Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 13 663
Къде е тази красота?

# 736
  • Мнения: 4 779
Блу, прекрасно ферманче, чета и се усмихвам Blush

# 737
  • Мнения: 10 301
Ето го и нашия Wink

Скрит текст:

# 738
  • Кърджали
  • Мнения: 10 329
Правя темата....Само съм се закелешила да намеря снимка от сцената пред камината

# 739
  • София
  • Мнения: 5 740
Мразя каскети, но дори тях заобичах заради Керем... има ли нещо, което не му отива на този мъж?? 😍

# 740
  • Мнения: 2 130
Мразя каскети, но дори тях заобичах заради Керем... има ли нещо, което не му отива на този мъж?? 😍
Да, има - друг мъж 😆😆😆😆

# 741
  • Мнения: 11 993
Скрит текст:
Къде е тази красота?

Нощен Истанбул.

# 742
  • Мнения: 10 301
Алекс, тази вършили ти работа?

Wink

# 743
  • Мнения: 5 450
Забравих да пиша, че каскет , каскет, но мъж с каскет на масата е голяма простотия.

# 744
  • Мнения: 781
Мразя каскети, но дори тях заобичах заради Керем... има ли нещо, което не му отива на този мъж?? 😍
Да, има - друг мъж 😆😆😆😆
Заради Налбантова трябва да сложат бутонче смея се с глас, както беше предложила Алекс. Полезно не върши работа 😁😜😆😂

# 745
  • Мнения: 10 301
Намерих и още

# 746
# 747
  • Кърджали
  • Мнения: 10 329
https://www.bg-mamma.com/?topic=1302354.new#new

Новата тема.
Забавих се, но ми побеля косата, компютъра точно сега реши да забива и ми провали плановете да си поиграя както исках

# 748
  • Мнения: 9 531
Гости, ако реално сме след мача, то трябва да сме преди Кузей-овете и другия, който е 1ви навсякъде, нали?
Ние в Тотал-а сме 9ти, в АВ - 5 и в АВС1 - 6.
Дори като общ резултат не се доближаваме до второ място, след мача.
Ако Сомера отчита онлайн гледанията, тогава разбирам, че имаме шанс за среброто, но..
Щом трите групи са от 2000 домакинства, окей. Едните гледат мача, другите гледат нас.. Кой вдигна рейтинга на останлите сериали тогава, че по цифри са х2 повече от нас?

Фили, "без подобрения като Ханде".. А? Ханде има подобрения или Ханде няма подобрения? 😆 Обърка ме като резултатите лт рейтинга, момиче 😆
О, сори , сестро Stuck Out Tongue Winking Eye без подобрения точно както и Ханде !
Аз съм за естествената хубост . Моите любими турски акриси освен талантливи са и естествени .

# 749
  • Мнения: 2
Върховният съвет на Турция за радио и телевизия наложи глоба на поредицата "Почукай на вратата ми" заради еротичната сцена в 28-ия епизод на проекта.

Общи условия

Активация на акаунт