София, жк Младост - тема 33

  • 57 153
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 3 127
Мисля, че няма да работи. Няма го в списъка на дежурните ваксинационни центрове по празниците.

# 676
  • София
  • Мнения: 1 039
От групата им във Фейсбук:

# 677
  • София
  • Мнения: 30 253
Изцяло онлайн става поръчката и станаха супер.
https://pixiphotobooks.com/
Няма работни за съжаление.

Правихме календари във фотото в Битовия комбинат, Младост 4. Срещу Фантастико на двойната улица (Александър Паскалев). Добре станаха, там и снимаха децата.
Ще мина днес да видя, дали имат работни с гланцирана хартия.

# 678
  • София-Младост
  • Мнения: 23 393
Ей така само информативно, сутринта видях, че вече са забранили левият завой на кръстовището на Ал.Малинов и Анна Ахматова...към 125 СУ. Да си знаете.

# 679
  • Мнения: 30 055
Е, то съвсем не остана как да се влезе в Младост 1.....

# 680
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 764
От близо месец е това. Съобщиха го.

Случайно да знаете добър дерматолог и офталмолог в ДКЦ 25?

# 681
  • София
  • Мнения: 3 069
Върши ли ти работа офталмолог в Мл.1? Доволна съм от д-р Якимова.Работи с касата.

# 682
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 764
Реално аз имам Булстрад карта от работа и имам голям избор, просто първо в ДКЦ-то погледнах, защото ми е на две крачки. Приемам всякакви предложения. Единствената клиника, която съм ползвала в София е "Ден" и останах супер доволна, но бих посетила и някъде по-близо щом специалистът е добър.

# 683
  • Мнения: 30 055
В Америмед работят със застраховки, не знам обаче дали Булстрад е включен. Иначе имат специалисти, приятно е и с часове. Не се чака пред кабинетите. Може да им звъннеш по тел. за повече информация. 25 ДКЦ гледам да избягвам. Много са  нелюбезни, дори и да си с допълнителна застраховка.

# 684
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 764
Току що погледнах през приложението на Булстрад. Има ги като избор и ми е удобно, често ходя натам, но изобщо не знаех, че има медицински център. Много благодаря за препоръката!

# 685
  • София
  • Мнения: 1 635
Аз също съм доволна от д-р Якимова.

# 686
  • София
  • Мнения: 332
+ за Якимова, помогна ми за голям проблем с окото.

# 687
  • София
  • Мнения: 1 039
А някой да е на има препоръки за пулмолог? За възрастен ме интересува.

# 688
  • София
  • Мнения: 3 127
Мота да препоръчам д-р Владимир Мирчев, идва да преглежда два пъти седмично в 25 ДКЦ и е много търсен. Буквално идват пациенти от цяла София при него. Консултира мъжа ми във връзка с неизчистена пневмония след ковид и сме доволни.

# 689
  • София-Младост
  • Мнения: 23 393
От близо месец е това. Съобщиха го.

Случайно да знаете добър дерматолог и офталмолог в ДКЦ 25?
Не казвам, че е нещо ново, а че е факт. Ефективно е от вчера, предния ден си завиваха. Вече има изнак само за на право.
Дерматолог...зависи за какво ти е, иначе Ковачев ли беше в 25ДКЦ. Знам, че има доста негативни мнения за него, аз съм си правила електрокоагулация и съм доволна, на детето махна един упорит кокоши трън...малко е рязък, но си разбира. За офталмолог Якимова в Младост-1, мога и в Овча купел да прпоръчам, но надали ти е удобно:) Всъщност на същото място мога и дерматолог да препоръчам, те са две сестри, работят в клиника Доверие.

Общи условия

Активация на акаунт