Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 70/ Happy Valentine's Day

  • 25 465
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Да завършим подобаващо тази тема Kissing Heart

# 737
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301












Хайде, местя се и аз Kissing Heart

# 738
  • Мнения: 9 528
Добро утро дружки Heart Eyes
Снощи докато гледах Чудо докторите , видях реклама на новия сериал с любимия актьор на Алекс , вижда ми се интересен .Ако го започна и него ще гледам ексклузивно сериали само по Фокс Grinning  За кой ден го готвят ? Гледах и реклама на онзи тъпия дето възхвалява тур. армия ( знам ги как влизат в чужди територии и убиват Rage - визирам кюрдите в Сирия  ) , но най ме е яд ,че ще го сложат на мястото на Вратата Imp - дано не съм права Open Mouth

# 739
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Добро утро, Фили Hug
Изпусна ни от поглед и се преместихме в нова тема. Аз пък освен нашия сериал в кой ден и по коя тв се излъчва друго не знам. От вас се информирам, но през едното ухо влиза, през другото излиза. Много избирателно помня такива неща Joy

# 740
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Phillipine, в сряда ще е "Невинност".
Онзи за армията не знам за кой ден го гласят. Определено няма да го гледам, но ще ме хвсне яд к мен, че заради него може би ше спрат SÇK.
Аз май не гледам другинсериали освен нашия (и от сряда ще е Невинност). Гледах Дъщерята на посланника, но както и преди съм казвала, предпопитам да ме хвсне избирателна амнезия инда забраея, че изобщо е съществувал.

31ва серия не е преведена, нали? Не следя преводите, а сега приятелка ме пита

Последна редакция: пт, 19 фев 2021, 08:46 от Aлекcандрa

# 741
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Добро утро дружки Heart Eyes
Снощи докато гледах Чудо докторите , видях реклама на новия сериал с любимия актьор на Алекс , вижда ми се интересен .Ако го започна и него ще гледам ексклузивно сериали само по Фокс Grinning  За кой ден го готвят ? Гледах и реклама на онзи тъпия дето възхвалява тур. армия ( знам ги как влизат в чужди територии и убиват Rage - визирам кюрдите в Сирия  ) , но най ме е яд ,че ще го сложат на мястото на Вратата Imp - дано не съм права Open Mouth
За сряда.....и ми се дублира с ДЕК Cry

Общи условия

Активация на акаунт