Паралелни връзки

  • 12 876
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Цитат
Едната двойка няма общи деца,няма и да има, без брак,другата е с деца на 20+ и с брак

Темата пак ли е "обича ли ме жененият ми любовник, ако ме обича защо не е с мен, ако пък я обича нея защо е с мен?" Малко работят тия мъже, щом им остава време да огряват на 5 места.

# 16
  • София
  • Мнения: 12 939
Абе тоя път може и да е "обича ли ме мъжът ми, въпреки че клатурка друга" Joy Хората са сложно устроени. Първата любов и единствена и вечна, защото е първа. После понатрупваш и виждаш, че нито е единствена, нито е вечна. Можеш да обичаш други, даже няколко наведнъж Wink И няма да ги обичаш еднакво, нито по сила, нито по начин, но нищо не пречи да е заедно. Все едно като ти се роди второ дете, да спреш да обичаш първото. Не става така. Ама в случая с жената и любовницата... всякакви конфигурации са възможни... включително, може да не обича и двете Joy

# 17
  • Мнения: 18 847
Нали знаете, българинът има жена и любовница и обича майка си Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 36 772
За някои са съвместими. За някои не. Имам пред очите си подобно нещо - мъж със семейство и дългогодишна любовница, от която има дете.

# 19
  • София
  • Мнения: 12 939
За някои са съвместими. За някои не. Имам пред очите си подобно нещо - мъж със семейство и дългогодишна любовница, от която има дете.

AnguishedAnguishedAnguished

Ама жената знае ли за това? Детето знае ли кой е баща му? Той гледа ли го? Как ги мислят някои хора тея работи Joy

# 20
  • Варна
  • Мнения: 36 772
Не знам как ги мислят и не знам какво е отвътре.

# 21
  • Мнения: 3 772
За някои са съвместими. За някои не. Имам пред очите си подобно нещо - мъж със семейство и дългогодишна любовница, от която има дете.
И аз имам такъв познат. "Тайно" от жената наглеждаше и другото дете, след 15 тина години брак се разведе, но не се събра с любовницата, а с колежка. Плюс за цялата ситуация е, че сега няма скрити деца, грижи се открито и за двете, плаща им образованието и общо взето е щастлив.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 792
Как мислите?Дали изневеряващия и участник в дългогодишна паралелна връзка , обича основния си партньор?Изобщо съвместими ли са любов и рецидивираща изневяра?

Не знам, вероятно обича спомена за началото с дългогодишния партньор и поема отговорностите си (ако има деца).  Само че, не дава възможност на другия да решава сам за себе си дали така му е добре, което е неуважение, така че мерси за такава обич.
Особено ако има деца в брака, много трябва да се мисли. Ще разкажа една история отпреди 35 г. -  в семейството двама сина, таткото има дългогодишна връзка с други  двама сина. Почина при любовницата и тогава се изясниха нещата -  синовете от брака приеха за бащино, името на новия партньор на майката (около 3 години по-късно започна връзката на майката). Никога не пожелаха да се запознаят с "братята" си.  Единия от тях ми беше съученик - това момче полудяваше, ако някой по инерция го наречеше с  фамилията му отпреди (ние като деца не знаехме какво се е случило, по-късно разбрахме.) Откровено мразеше баща си. След години животът ме запозна с един от "другите" синове - чак да е мразил майка си не, но се чувстваше виновен заради нея, следователно и за съществуването си... Грозна работа, откъдето и да го погледнеш.
Тези "момчета" сега са между 52 и 45, интелигентни мъже, успешни в техните си области и много наранени, както каза единия - Да  мразиш родител, да не искаш да се сещаш за него не е нормално, но така го чувствам, ако кажа друго, значи да лъжа. Говорили сме, всичко става, ако трябва за здраве да помогне на... племенник, айде не на "брата", какво ще направи. Първосигнално му идва НЕ, добър човек е, ще го направи, но.. обидата си стои.

С тия връзки и липсата на честност, такива каши се бъркат, че поколения напред страдат. Така че за мен, участниците в какъв да е ъгълник не са много достойни.

# 23
  • Мнения: 15 619
...

С тия връзки и липсата на честност, такива каши се бъркат, че поколения напред страдат. Така че за мен, участниците в какъв да е ъгълник не са много достойни.
Нищо на този свят не е безплатно, ама има и глупаци/чки, които не го схващат или не им пука особено.

# 24
  • Мнения: 3 505
Тия с харемите дали обичат всичките си ханъми?

# 25
  • Мнения: 18 847
Те ако ги помнят, пак е добре.

# 26
  • София
  • Мнения: 12 939
Скрит текст:
Как мислите?Дали изневеряващия и участник в дългогодишна паралелна връзка , обича основния си партньор?Изобщо съвместими ли са любов и рецидивираща изневяра?

Не знам, вероятно обича спомена за началото с дългогодишния партньор и поема отговорностите си (ако има деца).  Само че, не дава възможност на другия да решава сам за себе си дали така му е добре, което е неуважение, така че мерси за такава обич.
Особено ако има деца в брака, много трябва да се мисли. Ще разкажа една история отпреди 35 г. -  в семейството двама сина, таткото има дългогодишна връзка с други  двама сина. Почина при любовницата и тогава се изясниха нещата -  синовете от брака приеха за бащино, името на новия партньор на майката (около 3 години по-късно започна връзката на майката). Никога не пожелаха да се запознаят с "братята" си.  Единия от тях ми беше съученик - това момче полудяваше, ако някой по инерция го наречеше с  фамилията му отпреди (ние като деца не знаехме какво се е случило, по-късно разбрахме.) Откровено мразеше баща си. След години животът ме запозна с един от "другите" синове - чак да е мразил майка си не, но се чувстваше виновен заради нея, следователно и за съществуването си... Грозна работа, откъдето и да го погледнеш.
Тези "момчета" сега са между 52 и 45, интелигентни мъже, успешни в техните си области и много наранени, както каза единия - Да  мразиш родител, да не искаш да се сещаш за него не е нормално, но така го чувствам, ако кажа друго, значи да лъжа. Говорили сме, всичко става, ако трябва за здраве да помогне на... племенник, айде не на "брата", какво ще направи. Първосигнално му идва НЕ, добър човек е, ще го направи, но.. обидата си стои.

С тия връзки и липсата на честност, такива каши се бъркат, че поколения напред страдат. Така че за мен, участниците в какъв да е ъгълник не са много достойни.

Много тъжна история, за всички участници. Струва ми се, че стигне ли се до такава ситуация, по-добре да се играе с открити карти. Не е приятно, пак ще има наранени... но такива истории се случват и са част от живота. Според мен е по-лесно да приемеш, че нещата не са се получили между родителите ти, отколкото криенето и лъжите. При второто сривът в доверието е много трудно обратим и предателството е на съвсем друго ниво. След такава разруха във връзката с родител, отраженията са големи и в собствените връзки. Как ще се довериш на партньор с такава неизчистена драма с родител?

# 27
  • Мнения: 3 350
Авторке,
Обича ви и двете, (човек обича и родителите си и приятелите също), но НЕ е влюбен в нито една от вас. Когато най-накрая се влюби истински сам ще пожелае да бъде само с жената, в която се е влюбил и ще го направи -демек ще ви бие шута и на двете.
Защото един мъж може да обича и да спи с много жени, но се влюбва само в една. И когато това се случи, променя животът си, за да бъде с нея.

# 28
  • Мнения: 1 339
Не знам как е с наследството в България, но в някои страни нямаш право да лишиш от наследство биологичните ти деца. Ако се докаже, че едно, две или три деца са твои, автоматично са и наследници.
Така че от тая гледна точка би станало много неприятно за някои участници в ситуацията.

# 29
  • Мнения: 3 505
Скрит текст:
Как мислите?Дали изневеряващия и участник в дългогодишна паралелна връзка , обича основния си партньор?Изобщо съвместими ли са любов и рецидивираща изневяра?

Не знам, вероятно обича спомена за началото с дългогодишния партньор и поема отговорностите си (ако има деца).  Само че, не дава възможност на другия да решава сам за себе си дали така му е добре, което е неуважение, така че мерси за такава обич.
Особено ако има деца в брака, много трябва да се мисли. Ще разкажа една история отпреди 35 г. -  в семейството двама сина, таткото има дългогодишна връзка с други  двама сина. Почина при любовницата и тогава се изясниха нещата -  синовете от брака приеха за бащино, името на новия партньор на майката (около 3 години по-късно започна връзката на майката). Никога не пожелаха да се запознаят с "братята" си.  Единия от тях ми беше съученик - това момче полудяваше, ако някой по инерция го наречеше с  фамилията му отпреди (ние като деца не знаехме какво се е случило, по-късно разбрахме.) Откровено мразеше баща си. След години животът ме запозна с един от "другите" синове - чак да е мразил майка си не, но се чувстваше виновен заради нея, следователно и за съществуването си... Грозна работа, откъдето и да го погледнеш.
Тези "момчета" сега са между 52 и 45, интелигентни мъже, успешни в техните си области и много наранени, както каза единия - Да  мразиш родител, да не искаш да се сещаш за него не е нормално, но така го чувствам, ако кажа друго, значи да лъжа. Говорили сме, всичко става, ако трябва за здраве да помогне на... племенник, айде не на "брата", какво ще направи. Първосигнално му идва НЕ, добър човек е, ще го направи, но.. обидата си стои.

С тия връзки и липсата на честност, такива каши се бъркат, че поколения напред страдат. Така че за мен, участниците в какъв да е ъгълник не са много достойни.

Много тъжна история, за всички участници. Струва ми се, че стигне ли се до такава ситуация, по-добре да се играе с открити карти. Не е приятно, пак ще има наранени... но такива истории се случват и са част от живота. Според мен е по-лесно да приемеш, че нещата не са се получили между родителите ти, отколкото криенето и лъжите. При второто сривът в доверието е много трудно обратим и предателството е на съвсем друго ниво. След такава разруха във връзката с родител, отраженията са големи и в собствените връзки. Как ще се довериш на партньор с такава неизчистена драма с родител?
На мен ми се струва, че в тая история за страданията на синовете огромен принос има и майка им.

Общи условия

Активация на акаунт