Боя за коса - Blond49 - Клуб на блондинките

  • 39 396
  • 764
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 606
Въййй тая дама пързулна ли ни за косата си?? Stuck Out Tongue Winking Eye Що за начин да се забавлява човек? Smiley Смешно ми стана..

На която и дама да е косата, който и да е фризьора.....ефекта е перфектен.
В Пинтерест е пълно с такива прекрасни коси. JoyJoy

# 61
  • Мнения: 1 387
Знаем, че с подходяща обработка всяка коса може да се докара прекрасна. Даже хитри (но некадърни) фризьори умеят и от салона да те изкарат в перфектен търговски вид. Но след първото миене, лъсва истината....

# 62
  • Варна
  • Мнения: 7 699
На хубавото няма как да кажем,че е грозно,а и Ивайло Колев си е име тъй,че девойката с право се хвали.
За първи път чувам и никой фризьор не ми е слагал балсам след маска. За мен е чиста глупост това.
Откакто спрях да слушам съвети на фризьори се сдобих с косата,за която цял живот съм мечтала тъй,че.... Извода го оставям на вас.
 Да хубаво е да се запечатва маската с балсам. Балсамите затварят косъма и привнесената при миенето влага се запазва по-дълго. И това не съм го чула от фризьор Grinning. Основен постулат е при ритуалите на Керастаз,Алтерна,Марокан,Джойко......

# 63
  • София
  • Мнения: 1 744
На хубавото няма как да кажем,че е грозно,а и Ивайло Колев си е име тъй,че девойката с право се хвали.


Може да се хвали но да качи цвят направен от него, а не снимка от пинтерест 😂😂🙈
Каква в тази гавра

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 606
На хубавото няма как да кажем,че е грозно,а и Ивайло Колев си е име тъй,че девойката с право се хвали.
Тя хубаво се хвали, ама да се похвали с нейната си коса, не със снимка от нета 😂😂😂

# 65
  • Мнения: 229
На хубавото няма как да кажем,че е грозно,а и Ивайло Колев си е име тъй,че девойката с право се хвали.
За първи път чувам и никой фризьор не ми е слагал балсам след маска. За мен е чиста глупост това.
Откакто спрях да слушам съвети на фризьори се сдобих с косата,за която цял живот съм мечтала тъй,че.... Извода го оставям на вас.
 Да хубаво е да се запечатва маската с балсам. Балсамите затварят косъма и привнесената при миенето влага се запазва по-дълго. И това не съм го чула от фризьор Grinning. Основен постулат е при ритуалите на Керастаз,Алтерна,Марокан,Джойко......

Принцесо, каква маска с какъв балсам се затваря? От една серия ли трябва да са?
Например Керастаз Терапист и Маскинтенз с какви балсами е подходящо?

# 66
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Понеже сме в блондинската тема с чиста съвест ще кажа Керастаз за блондинки Grinning и за двете маски. Балсамът на Терапист си признавам,че никога не съм го ползвала като такъв. Два съм употребила,но само като преуош.
 Не купувах балсами до момента в който установих,че специално при Керастаз те са по-кондициониращи от маските от съответната серия. Конкретно блондинския,Генезис, тоя за дълга коса..... Всичките ги ползвам точно за запечатване.

# 67
  • Мнения: 5 676
Принцесата, благодаря за инфото! Тъй като ползвам накрая и спрея 10 в 1 на absolut repair  или олиото на chi няма ли да ми дойде в повече и балсамa след маската? Обърках се вече!

# 68
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Ами опитай......Познаваш косата си. Моята по принцип трудно се утежнява,но примерно маска Терапист запечатвам с балсама на хидратиращите марокан,който сам по себе си ми е тотално слаб. Същото важи и за Марокан с кафявата капачка. Говарим обаче за коса в добро състояние с отличен баланс. Ако изтърва нещата понася и доста по-хард комбинации. Ако не те мързи намери старата рапунцелска тема там сме споделяли откачени протоколи с по 2-3 маски , накрая запечатване с балсам и финиши по 2-3......Но това си е до коса,моментното и състояние и нужди.

# 69
  • Мнения: 50
Въййй тая дама пързулна ли ни за косата си?? Stuck Out Tongue Winking Eye Що за начин да се забавлява човек? Smiley Смешно ми стана..

На която и дама да е косата, който и да е фризьора.....ефекта е перфектен.

мммдааа..измислени герои има навсякъде........ а ефектите на подобни снимки са доста пъти продукция на много фотошоп обработки Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 10 302
Момичета, пак съм при вас, няма да се местя при червенокосите  Simple Smile



Най-често използвам сериите, Пролонгър и Редкен Екстрийм, Керастаз, при мен отиде на заден план, но сега мисля да пробвам блондинската им серия, не съм я пробвала до сега.

# 71
  • Мнения: 1 597
Супер цвят!  Как свали в крайна сметка цикламеното?

# 72
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Над докопай от някъде новите Цикаекстрийм  ако можеш. От старата блондинска серия прозрачния шампоан,балсама и термото. Лилавия шампоан и лилавата маска също са хубави,но аз лично някак си им се наситих Grinning.

# 73
  • София
  • Мнения: 10 302
Супер цвят!  Как свали в крайна сметка цикламеното?
Консултирах се с фризьорката, която се скъса да се смее, като видя снимката. Та нейния съвет, беше да направя едно пране с блондор. Реших преди блондора да изпробвам още някой народен метод и пробвах на едно кичурче със смес от еднакви количества веро, дълб.почистващ шампоан, сода и окислител 1,9%, оставих за 15мин. и магията стана. Радвам се че пропуснах блондора, много ме е страх от него.
След измиване, беше сухичка, нанесох маска Редкен Екстрийм, запечатах с балсам Редкен Екстрийм. Косата на снимката не е стилизирана, ако я мина с преса, ще стане огледало.

Над докопай от някъде новите Цикаекстрийм  ако можеш. От старата блондинска серия прозрачния шампоан,балсама и термото. Лилавия шампоан и лилавата маска също са хубави,но аз лично някак си им се наситих Grinning.

Ще видя Златна рибка, какво ще пуснат на 8ми. ако не, ще ги поръчам от чужбина.

# 74
  • Мнения: 1 597
Преди години точно с блондорна  баня си съсипах косата, за да се измие един пак така силно пигментиран шампоан оцветител, който тъй или иначе щеше да си падне сам с повече измивания.. Стана явно някаква химична реакция и от коса до кръста се озовах с коса малко под раменете..

Общи условия

Активация на акаунт