Боя за коса - Blond49 - Клуб на блондинките

  • 39 393
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 255
Оффф, спала съм. На Aphogee e

# 46
  • Мнения: 1 597
Кевин Мърфи, два цвята суперизсветляващи ми смеси, с 40 окс, основата ми е черна почти

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 606
Кевин Мърфи, два цвята суперизсветляващи ми смеси, с 40 окс, основата ми е черна почти
Уникален цвят се е получил. Моят естествен цвят и косъм е като твоя. Голям зор с този пигмент Angry

Последна редакция: ср, 24 фев 2021, 10:48 от amaru2

# 48
  • Мнения: 47


Това е моята косата обаче скоро мисля да си я направя цялата руса.

# 49
  • Мнения: 1 309
Вероника, моят съвет е да не я боядисваш Simple Smile Много хубав цвят Hands Ok Hand

# 50
  • BG-DE
  • Мнения: 5 054
Вероника, фантастична коса и цвят 🥰 помисли добре дали да я правиш цялата руса, така е много по-ефектно.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 606
Вероника и аз не бих я пипала. Много е хубава и здрава така. Голям зор е за поддръжка изцяло русо. Може да вкараш още някой кичур, но цялата не я прави.

# 52
  • Мнения: 1 997
Скрит текст:
Това е моята косата обаче скоро мисля да си я направя цялата руса.
аааа защооо ?
Страхотна е.Heart Exl Това е естественият ти цвят с кичури ли ? Или и основата боядисваш.
Ако не е тайна кой е колориста ти.

# 53
  • Мнения: 47
Скрит текст:
Това е моята косата обаче скоро мисля да си я направя цялата руса.
аааа защооо ?
Страхотна е.Heart Exl Това е естественият ти цвят с кичури ли ? Или и основата боядисваш.
Ако не е тайна кой е колориста ти.

Основата си е моя цвят. Фризьор ми е Ивайло Колев. Благодаря също за комплименти те за косата ми. 🤗❤️

# 54
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 366
Вероника, страхотна коса, наистина! Не променяй - много е хубаво така!

Последна редакция: ср, 24 фев 2021, 14:17 от Lady Brinne

# 55
  • София
  • Мнения: 2 044
Вероника,много ти е хубава косата😍
Аз си правих корен,но стана студен и ще слагам маски с пигменти😌

# 56
  • Мнения: 5 676
Днес научих,че след маската за коса се слага задължително балсам за да "затвори " косъма с ниско pH. Какви балсами за коса използвате?

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 606
Основата си е моя цвят. Фризьор ми е Ивайло Колев. Благодаря също за комплименти те за косата ми. 🤗❤️
Вероника, много ти е известна косата, чак в Пинтерест я има, на доста места Unamused
https://pin.it/6IDgqDy

Днес научих,че след маската за коса се слага задължително балсам за да "затвори " косъма с ниско pH. Какви балсами за коса използвате?
За първи път чувам и никой фризьор не ми е слагал балсам след маска. За мен е чиста глупост това.

Последна редакция: ср, 24 фев 2021, 16:27 от amaru2

# 58
  • София
  • Мнения: 1 744
Скрит текст:
Това е моята косата обаче скоро мисля да си я направя цялата руса.
аааа защооо ?
Страхотна е.Heart Exl Това е естественият ти цвят с кичури ли ? Или и основата боядисваш.
Ако не е тайна кой е колориста ти.

Основата си е моя цвят. Фризьор ми е Ивайло Колев. Благодаря също за комплименти те за косата ми. 🤗❤


Хаха опита за реклама е виден и смешен.
Дотам ли опря Ивайло Колев? 😂😂 Явно доста е закъсал за клиенти 🙈

# 59
  • Мнения: 1 309
Въййй тая дама пързулна ли ни за косата си?? Stuck Out Tongue Winking Eye Що за начин да се забавлява човек? Smiley Смешно ми стана..

На която и дама да е косата, който и да е фризьора.....ефекта е перфектен.

Общи условия

Активация на акаунт