С какво да нося тази рокля?

  • 4 485
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 154
Извинете, може би аз не схващам - но това не е ли детска рокля за шаферка или първо причастие? Та какви обувки - ами никакви, или някакви мери-джейнки, ако е за дете, но  даже и за детска рокля изглежда прекалено натруфено  - с панделката и бордюра долу.

# 16
  • Мнения: 1 113
момичето написа, че е за изпращането и , тоест е 12 клас , казано така за бала и, но денят в училище

# 17
  • Мнения: 2 039
Роклята е кичозна и доста простее,но въпрос на вкус.Светло бежови обувки и чанта,изчистени.

# 18
  • Мнения: 651
Аз бих се придържала към цвета (един-два нюанса по-убит, ако искаш акцентът да пада върху нея) и стилистиката на роклята.




Само обувките да не са с ток, че ще стане мамма миа.🙂

На мен роклята ми харесва и я намирам много свежа за младо момиче.
(Аз даже и едни док Мартенс бих й сложила, ама ще минем в по-екстравагантен стил. 😁)
Предвид размера й на снимката, предполагам, че си и доста фина, така че слагай един лек грим, усмивка и rock on! 🤘🏻

# 19
  • Мнения: 4
Аз бих се придържала към цвета (един-два нюанса по-убит, ако искаш акцентът да пада върху нея) и стилистиката на роклята.




Само обувките да не са с ток, че ще стане мамма миа.🙂

На мен роклята ми харесва и я намирам много свежа за младо момиче.
(Аз даже и едни док Мартенс бих й сложила, ама ще минем в по-екстравагантен стил. 😁)
Предвид размера й на снимката, предполагам, че си и доста фина, така че слагай един лек грим, усмивка и rock on! 🤘🏻

Изключително много ти благодаря! Simple Smile
Но ако може да попитам, от къде изкара тези снимки и на обувките и на клъча,понеже доста ми харесаха!

# 20
  • София
  • Мнения: 13 372
Всъщност, ако сега бях на 18, щях да я облека с едни груби черни кубинки и с миниатюрна черна диагоналка. И без никакви бижута. С леко рошава прическа.

# 21
  • Мнения: 47
Бели обувки и бяла чанта

# 22
  • Мнения: 651
Скрит текст:
Аз бих се придържала към цвета (един-два нюанса по-убит, ако искаш акцентът да пада върху нея) и стилистиката на роклята.




Само обувките да не са с ток, че ще стане мамма миа.🙂

На мен роклята ми харесва и я намирам много свежа за младо момиче.
(Аз даже и едни док Мартенс бих й сложила, ама ще минем в по-екстравагантен стил. 😁)
Предвид размера й на снимката, предполагам, че си и доста фина, така че слагай един лек грим, усмивка и rock on! 🤘🏻

Изключително много ти благодаря! Simple Smile
Но ако може да попитам, от къде изкара тези снимки и на обувките и на клъча,понеже доста ми харесаха!
Изпратих ти ЛС. 🙂

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Момичето си е харесало роклята.
На млада дама отива всичко,сигурна съм,че ще е прекрасна.
И аз бих взела бели обувки,просто обожавам бели сандали,а и бяла чанта също ще е добре.
Е,може и сребристо,може и екрю...
Аз бих взела бели.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 446
И на мен роклята ми се вижда детска, но може би момичето е слабичко и ниско. Панделката е излишна според мен, ако беше направена по-добре можеше да отива, както и ако нямаше толкова дантела. Обувки в никакъв случай черни, най-добре нюд, лично аз бих сложила с остър връх и висок ток. А,ако намериш бледо розови обувки ще е супер Simple Smile Чантата трябва да е с цвета на обувките.

# 25
  • Down south
  • Мнения: 7 718
Роклята е много лъскава, така че сребристи обувки биха влошили ситуацията.
Бежово и ненатрапчиво за цвят на обувки и клъч.
Панделка е напълно излишна. Няма нужда от бижута.

# 26
  • Мнения: 18 330
Червени обувки на висок ток и червена чанта, изчистени и без никакви украси.
Панделката неее.
Бижута почти незабележими, фини, сребърни.
Роклята не е много по мой вкус, но на младо момиче всичко му отива.

# 27
  • Мнения: 3 154
Нещата стават все по-зле.

# 28
  • Мнения: 2 039
Е щом ще съчетавате червени обувки и розова рокля и аз нямам думи.

# 29
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
Червено и розово се съчетават много добре, но зависи от материя, стил, нюанс и т.н. Конкретно в този случай не мисля, че ще стоят добре червени аксесоари.

Общи условия

Активация на акаунт