С какво да нося тази рокля?

  • 4 474
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 162
Всъщност предложението на Аризона е много адекватно, аз съм за+1
А на момичето му харесва роклята - тя вече е факт купена е, опитайте се да бъдете по мили.

# 46
  • Мнения: 617
Хубава е роклята, сигурна съм, че на живо и облечена е още по - хубава.
Страхотно да си изкараш.

Преди време си купих един шлифер, като го снимах да го изпратя на приятелка, не можех да го позная на снимката 😁все едно друга дреха съм снимала.

# 47
  • SF
  • Мнения: 21 093
На мене ми се е случвало същото. Купувам страхотна дреха, но я снимам на закачалка. Старая се да изглежда добре на снимката, защото искам да се похваля с нея, а всъщност се налага да обяснявам, че на живо е по-добре.
Като цвят, дантела, съчетана с тази туту пола - много добре, но орнаментите не ми допадат.

# 48
  • Мнения: 6 799
Бих допълнила роклята с бежово,телесен цвят чанта и обувки с малък ток.
Задължително изчистени без дантели и тем подобни по аксесоарите .🙂

# 49
  • SF
  • Мнения: 21 093
Зависи каква визия се търси - елегантна, коктейлна или супер младежка и удобна, ежедневна визия. Тържеството по изпращането ще бъде през деня. Да слага едни равни бели гуменки и чантичка на синджир и така ще вкара малко закачливост в роклята.
Високите токчета да си ги купи за дългата рокля за самия бал. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2 590
Гуменки на такава рокля не отива на много жени. Само на такива, които принципно се носят екстравагантно. Аэ ще се чувствам като трол в подобно облекло, на моята виэия и характер пасва повече класическия иэбор-ток эа елегантна или официално рокля, маратонки эа дънки. Особено пък ако момичето не е с ултра перфектното тяло теэи маратонки ще я направят да иэглежда тромаво....а това съм го виждала и на супер слаби момичета да се случва. :Д

# 51
  • Мнения: 1
Бели обувки със среден ток и тънки каишки.

# 52
  • Мнения: 942
Тази панделка я махни.
И аз мисля,че трябва аксесоарите да са много семпли, защото ще стане too much. Ако е възможно, бих изрязала бордюра а ако имаш възможност- купи нещо друго. За изпращане не е необходимо да е скъпо.

Последна редакция: чт, 18 мар 2021, 16:25 от lora_1

# 53
  • SF
  • Мнения: 21 093
Гуменки на такава рокля не отива на много жени. Само на такива, които принципно се носят екстравагантно. Аэ ще се чувствам като трол в подобно облекло, на моята виэия и характер пасва повече класическия иэбор-ток эа елегантна или официално рокля, маратонки эа дънки. Особено пък ако момичето не е с ултра перфектното тяло теэи маратонки ще я направят да иэглежда тромаво....а това съм го виждала и на супер слаби момичета да се случва. :Д

Момичето в момента е ученичка и все още не е жена. Как изглежда, можем да съдим единствено по избора на тоалет, който е направила. Тази рокля покрива най-широката част на бедрата, и кракът надолу се вижда целия. Надяваме се, че изглежда добре.
Ако е ниска, с набита фигура, пълни глезени, с тази торта ще прилича на мъфин. В такъв случай каквито и обувки да сложи, все така ще изжлежда.
Понеже нямаме обратна връзка, да си представим младо, хубаво момиче, което може да си позволи рокля с повече обеми. Горната част не е оформящо бюстие, а топ, без талия. Да слага бели скъпи гуменки, които после ще си ги скъса от носене с всякакви рокли, полички, панталонки...
Финтифлюшката на кръста изглежда детскоградински.

# 54
  • Мнения: 2 590
На 18 вече не е дете Wink Повечето абитуриентки вече приличат на ,,истински" :Д жени. И да е слаба-пак не ми харесва с гуменки, тромаво стои според мен, а в комби с чанта със синджирче става манджа с грозде. Но всеки си има вкус.

# 55
  • SF
  • Мнения: 21 093
Истинска жена не означава безформена жена.
Добре, ти дай акъл  за тази рокля на безформено и сплескано тяло, а аз за висока и стройна абитуриентка.
18-годишните са прелестни, наблягат на хубавата визия, диетите, фитнесите, дългите коси. Да, тази рокля е малко изненадваща за масовия младежки вкус, но...
Тази рокля с токчета ще я направи като лелка, изтупала се за Осми март или като абитуриентка от 80-те.
Отдавна мина времето, когато роклите се носеха задължително с токчета, както и на комплекта обувки - чанта - коланче. Сега задължително трите аксесоара трябва да са различни.

# 56
  • Мнения: 2 590
esmee, малко прекаляваш според мен. Раэбрах твоята гледна точка, не е эадължително да я споделя всеки. Освен това эахващаш тема, която не е по темата  :Д, а именно эа диети, фитнеси и ,,дълги коси". Далеч не всяка жена е с дълга коса или иска да е, не всяка спаэва диети и не всяка ходи на фитнес. Малко арогантно ми идва...

Колкото до лелка эа 8ми март-пак всеки си има свой вкус. Эа мен гуменки и рокля ще е эле и беэвкусица.

# 57
  • SF
  • Мнения: 21 093
Ама кой те кара да ми споделяш гледната точка!!! Ти прекаляваш! Какво ми правиш забележки как и какво да пиша?! Смяташ, че това не е арогантно ли? Що ме караш сега да ти обръщам специално внимание и да ти отговарям в пост!!!
Аз тебе някъде споменавала ли съм те, когато си пиша мнението за роклята и обувките? Има ли пост, в който се обръщам към тебе, поправям те, коригирам те???? Ти на какво казваш "арогантно"? На всичко ли? Окей. Забавлявай се.
Мерси, че ме подсети, че всеки си има вкус. Аз мислех, че само ти имаш. За фитнеси и диети - с тези думи онагледявам моята представа за момичето, а не те питам тебе за разяснения кое какво означава. Ти някакъв въпрос и допитване ли усети? Нееее, няма такова нещо. Твоят вкус е много различен от моя и нямаме на каква база да си разменяме мнения. Никога и никъде не съм започвала диалог с тебе. Пиша единствено и само за роклята. Даже не съм те питала как изглеждат 18-годишните около тебе.

И сега към авторката на темата и въпроса, който задава: тази рокля, както вече написах няколко пъти, ще стои добре на млад човек единствено и само с гуменки. С токчета ще прилича на лелка. Ясно е, че ще получиш хиляди предложения (питаш във форум, в който влизат хора с всякакви вкусове и мнения). Послушай моето! Simple Smile Пробвай, питай си и приятелките и ще видиш. Махай панделката, дантеленото бордюрче и слагай гуменки.

Ако някой не е съгласен, да си напише неговата гледна точка. Аз от моята няма да се откажа.

# 58
  • Мнения: 4 719
Съгласна съм с Есме ,само кецове ,най -добре сатенени с по висока подметка и ти при наличие на безупречна фигура ,няма какво да се лъжем роклята е .... трудно съчетаема

# 59
  • София
  • Мнения: 13 014
За мен само с кубинки ще е ок. Груби обувки, които да елиминират детския шаферски ефект.

Общи условия

Активация на акаунт