несподелената любов

  • 13 195
  • 402
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 867
Съвсем истинска си е, както има споделена, така има и несподелена любов. Страда се от липсата на взаимност, болезнено е, но, ако наистина го обичаш тоя човек, просто не му досаждаш и не му създаваш проблеми заради твоята любов към него. Ако пък някак си се събрал с него и виждаш, че не се чувства добри и не може да ти отвърне със същото, пускаш го да си ходи, не му правиш сканадли и да се чудиш как да му върнеш и да му направиш мръсно. Това само, ако наистина е любов. При разни собственически чувства, настроения,........съвсем друго е.

# 16
  • Мнения: 15 619
Оф! Истинска, лъжовна... какво значение имат тука някакви определения?

# 17
  • София
  • Мнения: 35 092
Само и кармата да бутнем и всичко е точно.

# 18
  • Мнения: X
Съвсем истинска си е, както има споделена, така има и несподелена любов. Страда се от липсата на взаимност, болезнено е, но, ако наистина го обичаш тоя човек, просто не му досаждаш и не му създаваш проблеми заради твоята любов към него. Ако пък някак си се събрал с него и виждаш, че не се чувства добри и не може да ти отвърне със същото, пускаш го да си ходи, не му правиш сканадли и да се чудиш как да му върнеш и да му направиш мръсно. Това само, ако наистина е любов. При разни собственически чувства, настроения,........съвсем друго е.
така е,само че когато оставяш този човек знаеш,че за тях ще има някой друг в бъдеще и няма да си ти
някой ще направи всичко което за което си мечтал и мисля че от това му боли на човек

Оф! Истинска, лъжовна... какво значение имат тука някакви определения?
еми нямат темата е просто за обсъждане

# 19
  • Мнения: 10 993
Аз съм се влюбвала два пъти несподелено, не е приятно, даже едвам се съвзех. Има си и по емоционални хора, дето си имат липси и могат така да изпаднат в състояние да искат да бъдат обичани, от човек дето не ги ще....аз много се страхувам да не ми се случи пак и за това избягвам всякакви контакти с мъже извън служебни...

# 20
  • INFJ
  • Мнения: 9 350
Съвсем истинска е.

# 21
  • Мнения: X
Аз съм се влюбвала два пъти несподелено, не е приятно, даже едвам се съвзех. Има си и по емоционални хора, дето си имат липси и могат така да изпаднат в състояние да искат да бъдат обичани, от човек дето не ги ще....аз много се страхувам да не ми се случи пак и за това избягвам всякакви контакти с мъже извън служебни...
Въпреки всичко дали е споделена или не любовта е хубаво чувство и мисля че дава надежда за нещо хубаво дори да не бъде осъществена

# 22
  • Мнения: 4 949
Повечето любови са несподелени..
То за да има любов трябва да изпитваш емоциите..
И те възникват в теб просто ей така..
Често в началото е споделена, но изчезва в другия..
Пожелаваш му щастие..и я преболедуваш, леко -трудно няма друг начин.

# 23
  • Мнения: 10 993
Несподелената любов е гадно нещо, дано не се случва на никой...просто в даден момент се объркваш...боли, но минава...

# 24
  • Мнения: 31 664
Съвсем истинска си е, както има споделена, така има и несподелена любов. Страда се от липсата на взаимност, болезнено е, но, ако наистина го обичаш тоя човек, просто не му досаждаш и не му създаваш проблеми заради твоята любов към него. Ако пък някак си се събрал с него и виждаш, че не се чувства добри и не може да ти отвърне със същото, пускаш го да си ходи, не му правиш сканадли и да се чудиш как да му върнеш и да му направиш мръсно. Това само, ако наистина е любов. При разни собственически чувства, настроения,........съвсем друго е.
За мен само самите чувства са истински. Иначе не е истинска любов.

Добре де. Ето друго гледна точка. Да не е любов, а обикновено приятелство.
Имаме Таня, Диана, Мария и Виолета. Те са приятелки от 20 години. Таня и Диана винаги си помагат, нож в гърба няма да си забият. Мария и Виолета също са приятелки. Ама честичко се карат, завиждат си, правят си номерца. Общуват всъщност защото имат полза една от друга.Сещате се, може да проявите въображение за номерца от "приятели" и изгода.
Кое приятелство е истинско?

# 25
  • Мнения: X
Несподелената любов е гадно нещо, дано не се случва на никой...просто в даден момент се объркваш...боли, но минава...
случвало ми се е

# 26
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Съвсем истинска си е, както има споделена, така има и несподелена любов. Страда се от липсата на взаимност, болезнено е, но, ако наистина го обичаш тоя човек, просто не му досаждаш и не му създаваш проблеми заради твоята любов към него. Ако пък някак си се събрал с него и виждаш, че не се чувства добри и не може да ти отвърне със същото, пускаш го да си ходи, не му правиш сканадли и да се чудиш как да му върнеш и да му направиш мръсно. Това само, ако наистина е любов. При разни собственически чувства, настроения,........съвсем друго е.
Скрит текст:
За мен само самите чувства са истински. Иначе не е истинска любов.

Добре де. Ето друго гледна точка. Да не е любов, а обикновено приятелство.
Имаме Таня, Диана, Мария и Виолета. Те са приятелки от 20 години. Таня и Диана винаги си помагат, нож в гърба няма да си забият.
Мария и Виолета също са приятелки. Ама честичко се карат, завиждат си, правят си номерца. Общуват всъщност защото имат полза една от друга.Сещате се, може да проявите въображение за номерца от "приятели" и изгода.
Кое приятелство е истинско?
Зависи от хората, ако аз съм Мария, просто никаква Виолета няма да ми е приятелка. За мен приятелството означава съвсем друго, по-скоро като при първите две. Въпрке че имам познати, които се наричат приятелки и точно се използват. За мен това не е приятелство, с моите приятелки (три общо) се чувствам свободно, споделям, те също, помагаме си, но от чисто сърце, както се казва, никакви такива "ще дам, че да ми даде" или "я, да я метна сега и да използвам". Та, кой както го разбира.
Ето тук някои пишат, че е гадна несподелената любов, да не се случва........ами случва се и въпреки болката, аз предпочитам да изпитам това чувство. Като мине време, дори ми е приятно да си спомням, все пак освен болката, има и приятни моменти, очакването може би, надеждата. Вероятно е до емоционалност, различни сме.

# 27
  • Мнения: 3 350
Не е истинска и за мен.
Истинската любов е споделена м/у двама човека.
Другото са само някакви чувства, които нанасят вреда.
И моето мнение е такова.
Илюзорна любов, пясъчни кули, розови балони.
Едностранно проявени към някого емоции не свързвам с любов, а с его и стремеж да се запълнят някакви вътрешни празноти.

Точно.
Е, не е его. Да изпитваш към някого чувства не е его. Че то почти всички са имали такива несподелени чувства.
Просто се случва някой, който харесваш, да не те харесва. Такъв е животът.
Не знам как може да се нарича несподелената любов истинска. Да, има чувства. В началото си леко щастлив. Но с времето надеждите си отиват. Има хора са способни много дълго време да живеят в някакъв си свой свят и си пропиляват времето.
Значи при несподелената любов има чувства от едната страна. Няма споделеност, няма целувки, интимност, срещи. Въобще нищо истинско, което го има при споделената.
Че какво и е истинското?

buttercake, какво е това истерия? И какво общо има с темата.
Ами истерия е, защото не е в реалността, а само в нечия глава.
Как точно разбираш, че обичаш някого без да си бил с него изобщо, без да го познаваш ? Ми ако му мирише устата или е гей ? Халюцинации не'кви.

# 28
  • Мнения: X
Не е истинска и за мен.
Истинската любов е споделена м/у двама човека.
Другото са само някакви чувства, които нанасят вреда.
И моето мнение е такова.
Илюзорна любов, пясъчни кули, розови балони.
Едностранно проявени към някого емоции не свързвам с любов, а с его и стремеж да се запълнят някакви вътрешни празноти.

Точно.
Е, не е его. Да изпитваш към някого чувства не е его. Че то почти всички са имали такива несподелени чувства.
Просто се случва някой, който харесваш, да не те харесва. Такъв е животът.
Не знам как може да се нарича несподелената любов истинска. Да, има чувства. В началото си леко щастлив. Но с времето надеждите си отиват. Има хора са способни много дълго време да живеят в някакъв си свой свят и си пропиляват времето.
Значи при несподелената любов има чувства от едната страна. Няма споделеност, няма целувки, интимност, срещи. Въобще нищо истинско, което го има при споделената.
Че какво и е истинското?

buttercake, какво е това истерия? И какво общо има с темата.
Ами истерия е, защото не е в реалността, а само в нечия глава.
Как точно разбираш, че обичаш някого без да си бил с него изобщо, без да го познаваш ? Ми ако му мирише устата или е гей ? Халюцинации не'кви.
в повечето случаи сигурно става въпрос за някой който познаваш добре и искаш да бъдеш с този човек
и темата стигна до съвсем различно място...
то си беше просто за несподелената любов не за маниаци,които мислят че са  влюбени в хора които виждали едвам веднъж

# 29
  • Мнения: 4 949
На мен ми се е случвало, когато бях на 16-17..
Сега съм прагматична:)
Не мога да се влюбя..
Още повече без да има крачки заедно

Общи условия

Активация на акаунт