Отчаяна самотница с надежда за любов и още много

  • 11 047
  • 139
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 738
Браво, момиче! Прекрасен правопис! Доста добре за съвременно младо момиче. От коя езикова гимназия си?

# 31
  • Мнения: 51
Може би е време за нов психолог, защото на мен подобни размисли не ми звучат ок...
За жалост майка ми отказваше да плаща сеансите и си ги плаща сама със стипендията (21лв на месец).... В един момент парите свършиха, заедно с нашите срещи, бих искала да се върна при него, защото ми помагаше, но на този етап, трябва да спестя малко пари, стига съм се глезила, засега ще питам вас за психо-съвети и ще се опитвам да си помагам сама, дано скоро се появи и някой доверен приятел няма да ми се отрази никак зле чужда компания


Браво, момиче! Прекрасен правопис! Доста добре за съвременно младо момиче. От коя езикова гимназия си?
Хаха, благодаря, постоянно се притеснявах дали е о или у

Последна редакция: пт, 05 мар 2021, 21:13 от namrushtena

# 32
  • Мнения: 1 005
Много ми хареса обещанието , " Обичай се повече " .
Напомняш ми на мен на тази възраст. Вечно бях "различната" , бях като трън в задника . Косата ми вечно беше като дъга , защото " търсех себе си " и се боядисвах нон стоп . На финала отидох да ми отрежат връхчета на коса до кръста и се прибрах с прическа като на мацката от " Тату" 😂

# 33
  • Мнения: 51
И намерихте ли се💖

# 34
  • Мнения: 1 005
Отне ми доста време , но имаше странични фактори , които ми пречеха ( семейни проблеми ) .
Намерих се , макар и да не се вписвах в обстановката си се чувствах самодостатъчна . Реших , че няма да се водя по правилата на другите и те трябва да ме следват .Дълго време не намирах човек , който да ме разбира , но и това се случи . Колкото сме различни , толкова сме и еднакви . Обичаме се такива каквито сме , няма нагаждане , няма преструвки .

# 35
  • Мнения: 7 908
Изтрий веднага  информацията къде живееш и къде учиш. Ако не знаеш как, помоли модератор за съдействие.

# 36
  • Мнения: 51
Отне ми доста време , но имаше странични фактори , които ми пречеха ( семейни проблеми ) .
Намерих се , макар и да не се вписвах в обстановката си се чувствах самодостатъчна . Реших , че няма да се водя по правилата на другите и те трябва да ме следват .Дълго време не намирах човек , който да ме разбира , но и това се случи . Колкото сме различни , толкова сме и еднакви . Обичаме се такива каквито сме , няма нагаждане , няма преструвки .
✨Звучи прекрасно✨


Изтрий веднага  информацията къде живееш и къде учиш. Ако не знаеш как, помоли модератор за съдействие.
✔️

# 37
  • Мнения: 1 005
И ти ще го постигнеш , ще изживееш и хубави и лоши моменти , но това трябва само да те амбицира повече .  Разковничето е в " Обичай се повече " . Това не трябва никога да го забравяш , колкото и егоистично да звучи .

# 38
  • Мнения: 2 204
Не е клиширано, тоест клиширано е за нас, защото сме отстрани. За нея е оригинално, ново, непоносимо, всяка от думите й има повече от безкрайна тежест и заряд, всяко клише е доживотна истина. Само който не е бил същия олигофрен няма да знае, че тя си вярва и от нейна гледна точка преувеличения няма.
И така две страници, дълги като две хилядолетия. После дойде това за косата и поне аз рязко се успокоих. Тоз, който може да ходи с розова коса до ушите, него нищо не ще сломи го.

# 39
  • Мнения: 51
Тоз, който може да ходи с розова коса до ушите, него нищо не ще сломи го.
Новата ми мантра😂❤️

# 40
  • Мнения: 215
Не съм чел повечето коментари. Но много ги мислиш нещата, много ги анализираш по не добрия начин. За да ти се случват хубави неща в живота трябва да мислиш по-практично и рационално. Да си стъпила на земята. С това абстрактно и "творческо" мислене само ядове ще ядеш. Ще си мечтания клиент за всеки психолог, защото може и 10 години да ходиш и оправяне няма. Мъжете ще ти се кефят, защото обожаваме отнесените жени, но и дълготрайна връзка трудно ще завъртиш.
Ако имаш нужда ходи по психолози, но за нещо конкретно и временно. Без да стигаш до зависимост.
Предполагам си от дисфункционално семейство и това ти се е отразило.

# 41
  • Мнения: 51
Не съм чел повечето коментари. Но много ги мислиш нещата, много ги анализираш по не добрия начин. За да ти се случват хубави неща в живота трябва да мислиш по-практично и рационално. Да си стъпила на земята. С това абстрактно и "творческо" мислене само ядове ще ядеш. Ще си мечтания клиент за всеки психолог, защото може и 10 години да ходиш и оправяне няма. Мъжете ще ти се кефят, защото обожаваме отнесените жени, но и дълготрайна връзка трудно ще завъртиш.
Ако имаш нужда ходи по психолози, но за нещо конкретно и временно. Без да стигаш до зависимост.
Предполагам си от дисфункционално семейство и това ти се е отразило.
Май сме средностатистическо семейство, нищо особено, изискваща майка, инертен баща, сестра с която ме сравняват...
Мисля да продължа с психология или психиатрия(знам, че нямат общо, просто съм в биологична паралелка, та може да продължа с медицина, кой знае...). Смятам, че бих била добър психолог, казват ми че предразполагам хора да споделят, но главно за тъжни теми. Уж се имах за позитивна личност, кога и как изведнъж съм започнала да радиирам толкова тъга и сълзливост.
Това, че ме определихте като "артистична" физически ме усмихна, дано си намеря място на което да принадлежа, без да се заключавам дадени стереотипи
Определено имам нужда да поработя над себе си и да рефлектирам малко
В началото съжалих, че създадох тази тема, но сега съм благодарна, както и на вас💕

# 42
  • Мнения: 215
Май сме средностатистическо семейство, нищо особено, изискваща майка, инертен баща, сестра с която ме сравняват...
Мисля да продължа с психология или психиатрия(знам, че нямат общо, просто съм в биологична паралелка, та може да продължа с медицина, кой знае...). Смятам, че бих била добър психолог, казват ми че предразполагам хора да споделят, но главно за тъжни теми. Уж се имах за позитивна личност, кога и как изведнъж съм започнала да радиирам толкова тъга и сълзливост.
Това, че ме определихте като "артистична" физически ме усмихна, дано си намеря място на което да принадлежа, без да се заключавам дадени стереотипи
Определено имам нужда да поработя над себе си и да рефлектирам малко
В началото съжалих, че създадох тази тема, но сега съм благодарна, както и на вас💕

Изискваща майка и инертен баща викаш е средностатистическото българско семейство Joy Май има нещо вярно Grinning

Иначе звучиш като много мило момиче. Щом те влече психологията действай. В любовта внимавай да не попадаш на идиоти. Не се увличай по алкохол и наркотици. Успех ти желая.

# 43
  • Мнения: 646
Ох милата колко си сладка Blush Истината е, че нямаш още опит. Сега с тоя ми акъл да съм на 17 така ще му завъртя главата, че ще ходи като пиян по цял ден Grinning

# 44
  • Мнения: 1 112
Отчаяна самотница на 17 ??? Ми на 50, каква ще си? 😂

Общи условия

Активация на акаунт