Отчаяна самотница с надежда за любов и още много

  • 11 073
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 600
Малииии...... тва и пързалките вече не са като едно време Fearful

# 16
  • Мнения: X
Малииии...... тва и пързалките вече не са като едно време Fearful

Права си.Grin

# 17
  • Мнения: 12 848
Мда, вече даже и аз се ориентирах.

# 18
  • Мнения: 51
опитай се да поговориш с него
ако все още чувстваш нещо сподели му и най-добре лице в лице отколкото чрез чат

Напоследък си повтарям, че винаги ще го помня и обичам и че определено ще остане като важна част от житейския ми път, независимо дали ще продължим заедно или поотделно.
Дълбоко в себе си съм приела факта, че втора "любов" между нас няма да просъществува, но надеждите са си надежди.
Ще ми се да не съм винаги аз инициатор и ако той има някакви симпатии към мен, отдавна щеше да ги е изказал.
Не бих искала да рисувам да звуча обсебена от съществото му, да кажем че бавно но славно се отдалечавам от него и се надявам по пътя да се появи някой друг, с който да изживея далеч по-хубави моменти
Живота тепърва започва


Малииии...... тва и пързалките вече не са като едно време Fearful

Права си.Grin
😳😔


Мда, вече даже и аз се ориентирах.
?
Кажете ми го право в очите, осъдете ме, пиша тук, за да видя каква съм, къде бъркам, как да си помогна, не виждате ли колко съм отчаяна😅

Последна редакция: пт, 05 мар 2021, 19:32 от namrushtena

# 19
  • Мнения: 1 010
Дори не предполагате с какъв кеф си отворих една бира и чипс . Зарових се в спомените , когато бях на 17 г. Петък е в крайта сметка Sunglasses

# 20
  • Мнения: 4 212
След "лафката" и "интеракциите" ме загуби. Сори...

# 21
  • Мнения: 51
Дори не предполагате с какъв кеф си отворих една бира и чипс . Зарових се в спомените , когато бях на 17 г. Петък е в крайта сметка Sunglasses
Нямам търпение и аз да достигна това ниво


След "лафката" и "интеракциите" ме загуби. Сори...
Май всички така се губят и никому не съм интересна

# 22
  • Мнения: 1 010
Много е клиширано , но ти си на 17 г , ма.ка му . Не трябва ли да се виждаш на живо с хора , да имаш преживявания , купон , спомени , грешки . Вярвай ми , че ще го забравиш много бързо .

п.с. вече се почувствах като лелка Joy

# 23
  • Мнения: X
опитай се да поговориш с него
ако все още чувстваш нещо сподели му и най-добре лице в лице отколкото чрез чат

Напоследък си повтарям, че винаги ще го помня и обичам и че определено ще остане като важна част от житейския ми път, независимо дали ще продължим заедно или поотделно.
Дълбоко в себе си съм приела факта, че втора "любов" между нас няма да просъществува, но надеждите са си надежди.
Ще ми се да не съм винаги аз инициатор и ако той има някакви симпатии към мен, отдавна щеше да ги е изказал.
Не бих искала да рисувам да звуча обсебена от съществото му, да кажем че бавно но славно се отдалечавам от него и се надявам по пътя да се появи някой друг, с който да изживея далеч по-хубави моменти
Живота тепърва започва


Малииии...... тва и пързалките вече не са като едно време Fearful

Права си.Grin
😳😔


Мда, вече даже и аз се ориентирах.
?
Кажете ми го право в очите, осъдете ме, пиша тук, за да видя каква съм, къде бъркам, как да си помогна, не виждате ли колко съм отчаяна😅
еми тогава продължи напред няма какъв съвет да ти дадем

# 24
  • Мнения: 51
Много е клиширано , но ти си на 17 г , ма.ка му . Не трябва ли да се виждаш на живо с хора , да имаш преживявания , купон , спомени , грешки . Вярвай ми , че ще го забравиш много бързо .

п.с. вече се почувствах като лелка Joy
Аз съм филмираната ревла по "купоните" , напила се от патронче флирт, кани се да пише на индийци в оmegle и да им праща голи снимки.... Май просто не съм добра компанията, казват ми че съм забавна, ама ето ме в петък вечер в бг мама

# 25
  • Мнения: 17 409
Малииии...... тва и пързалките вече не са като едно време Fearful

Много обичам да чета кое било нормално за 17 годишен. Нима няма двойки, които са заедно от деца или момичета на 20, вече семейни и с дете?

# 26
  • Мнения: 1 010
Забавна си . Всеки си има моменти на " дупка "  .  " От позицията на времето " 🤣 мога да ти кажа , че е временно . Сменяш хобито , съответно излиза нова среда и ще видиш колко като него ще се наредят . Вкарай новост в живота си .

# 27
  • Мнения: 51
Забавна си . Всеки си има моменти на " дупка "  .  " От позицията на времето " 🤣 мога да ти кажа , че е временно . Сменяш хобито , съответно излиза нова среда и ще видиш колко като него ще се наредят . Вкарай новост в живота си .
След последната промяна си срязах сама бретон в училище с къдрави ножички, след което се боядисах в розово и си остригах дългата коса до ушите
Мислила съм си как ако влагам енергията и времето си в нещо продуктивно и приятно, няма да имам време да мисля толкова много и просто в един момент ще привикан към тази рутина и ще започна да се движа по течението, но някак по-отговорно
Докато този момент дойде, аз и унищожената ми коса ще се грижим за себе си и ще престанем да го мислим тоя Младен(въпросния младеж) както и всички останали, защото (ако не ви е станало вече ясно) съм доста влюбчива
Бях споменавала на психолога си, че мечтая да съм самодостатъчна, но не и да се изолирам нарочно - нещо, което правя напоследък уж залъгвайки се че помагам на себе си в бъдещето и се отдалечавам от токсични взаимоотношения, днес приятелките ми ходиха някъде заедно, едната ме покани, но само мисълта да прекарам време с тях ми създаде топка неудобство в корема
Имам нужда да романтизирам живота и ми е трудно, защото още не съм го живяла, използвам минали моменти и отминали хора
Тук, пред вас, независимо дали ви интересува, си обещавам да бъда добронамерена и да не премислям толкова много нещата, да живея в настоящето и да се обичам

# 28
  • Мнения: 2 204
Пиши ми на лични, може да измислим нещо по проблема ти

# 29
  • Мнения: 8 937
Може би е време за нов психолог, защото на мен подобни размисли не ми звучат ок...

Общи условия

Активация на акаунт