Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 39

  • 63 223
  • 745
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 245
Напоследък много го лансират този морфеус, но никъде не намирам отзиви, та се отказах за сега, моля да споделите ако някой го е правил, но като цяло нещо вече ме е шубе от апаратните процедури.

Не знаех че морфеус е за топене, последно ми го препоръчаха за стягане на долна част на лицето, като лекарят ме увери че не топи подкожни мазнини и че може да се прави и лятото.
Тук слънцето е много силно и ми казаха, че има голяма вероятност да се пигментирам и без ходене на плаж. На мен също ми каза, че не топи мазнини, но въпреки това, че ще има някакъв ефект. При мен е възможно, част от тези торбички да е мигрирал филър поставян в слъзната долина. Имах си ги и преди да поставя филъра, но след него се увеличиха

# 586
  • Мнения: 1 195
Като чета,  Морфеус и Вивачето, което правих са сходни като действие. Аз гледам Агнес напоследък,  но ми се иска някой с опит и познания да се изкаже.

# 587
  • София
  • Мнения: 1 928
Като чета,  Морфеус и Вивачето, което правих са сходни като действие. Аз гледам Агнес напоследък,  но ми се иска някой с опит и познания да се изкаже.

Аз също съм в очакване да прочета мнение и отзиви за процедурата Агнес, имам нужда от стягане на лицето в долната му част, д-р Каляшева ми препоръча Хайфу но нещо съм скиптична след като видя липсата а ефект при две познати.

# 588
  • София
  • Мнения: 2 434
Връщам се от контролен преглед  при д-р Ванеска. Каза, че все още имам лек оток и около месец ще усещам "боцкане" от конците. За есента препоръча belkyra, имала съм натрупване на мазнини в долната част на лицето. Гушка нямам.

# 589
  • Мнения: 1 195
Кога слагахте конците?

# 590
  • София
  • Мнения: 2 434
Кога слагахте конците?
На 16.04. Все още има опъване,  бодежи и болка от едната страна на лицето. Другата е една идея по-добре.

# 591
  • Мнения: 1 195
Важно е дали се харесвате, различните хора реагират различно. Аз слагах спираловидни на 20.04 и все още имам жълт оттенък от хематомите, вече се дразня. Може би се дължи и  на факта, че травмирах лицето допълнително с PRP преди конците. Две инвазивни процедури едновременно не е добра идея

# 592
  • Мнения: 1 671
Привет дами, някой правил ли е hidrafacial? Мнение.
Правили ли сте Мезотерапия с Plyrual?
Какъв е ефекта, има ли трайност, колко пъти ходихте Simple Smile

# 593
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Hydrafacial - добро почистване за моята нормална кожа. Тези с по-мазна коментират, че не им е достатъчно. По-хубав ефект има с добавяне на intraceuticals терапия с кислород и ХК или друго в-во според нуждите на кожата.

# 594
  • София
  • Мнения: 2 666
Имам комбинирана кожа. Правила съм почистване с Hydrafacial и съм доволна. По време на процедурата кожата ми много се зачерви, но със сините лампи успяха да я успокоят. Реагирах на киселините, което беше очаквано за вен. Черните точки не се почистват в дълбочина и няма същия ефект като ръчното почистване, но не е и толкова травматична процедура.  На следващите дни  кожата беше освежена и светеше. Единственото цената ме спира иначе бих предпочела подобно почистване веднъж месечно.

# 595
  • Мнения: 22 862
На. моята мазна кожа Хидрафвйшъл нищо не свърши

# 596
  • Мнения: 15
Моето мнение за хидрафейшъл е отрицателно. Освен, ако нямате много чиста кожа и искате да си направите просто някаква процедура, за немалко пари. Никакъв ефект с почистването на порите.

# 597
  • Мнения: 8 759
Аз затова препоръчвам ръчно почистване и терапия Oxy géneo.

А някой има ли отзиви за почистване Dermaclear ? Др Бърдаров го предлага.

# 598
  • Мнения: 6 173
Дами,мнения за д-р Марковски   имате ли? Гледам ,че често идва към С.Загора и обмислям устни при него Thinking

# 599
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
Правили ли сте Мезотерапия с Plyrual?
Какъв е ефекта, има ли трайност, колко пъти ходихте Simple Smile
Аз, никакъв ефект не видях в крайна сметка. Ужасно болезнена, няма да повторя.

Общи условия

Активация на акаунт