Били ли сте на астрологична консултация? Препоръчайте астролог - 4 тема

  • 82 747
  • 778
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 750
А защо да не е 70 към 30 или 80 към 20? Кой ги смята тия проценти? Thinking
Това е едно  "Златно сечение", на което се крепят устойчивите и непреходни неща

# 256
  • Мнения: 3 280
За жалост това златно сечение като съотношение между предопределеността и свободната воля трудно може да се докаже. В повечето случаи съм срещала твърдения, може би звучи песимистично, че разполагаме с около 10-20% свободна воля.Rolling Eyes

# 257
  • Мнения: 202
А защо да не е 70 към 30 или 80 към 20? Кой ги смята тия проценти? Thinking
Това е едно  "Златно сечение", на което се крепят устойчивите и непреходни неща

Затова написах в предния ми пост, че тези спорове или да ги наречем разговори за предопределеност и свободна воля, са чисто философски и всеки човек разглежда нещата през неговия светоглед. Много предположения, теории, доводи, но нищо повече от това.
 „Златно сечение”-добре. А,  как ще го приложим към всяка индивидуална карта?

# 258
  • Мнения: 1 290
Ние сме сътворци. Имаме свобода в рамките на някакъв порядък, специфика. Разполагаме с цялата свободна воля, с която можем да изпълним съдбата си.  И с всички ограничения и спънки, когато се опитваме да вървим по пътища, които не са някаква част от нея.

# 259
  • Мнения: 178
Момичета нова съм в темата. Бих искала да ми препоръчате астролог, искам да се консултирам по тема свързана с децата. Моля да ме насочите, суеверна съм и бих искала да заложа на професионалист в тази сфера. Предварително благодаря!

# 260
  • Мнения: 3 280
Ако сте суеверна, не знам дали е удачно да ходите на астролог по такъв казус.
Това е много деликатна тема, а не са много астролозите, които могат да определят и преценят правилно сигнификаторите на тази тема в хороскопа. Ако имате и здравословни причини, по-скоро бих Ви препоръчала медицински астролог.

# 261
  • Мнения: 1 750
„Златно сечение”-добре. А,  как ще го приложим към всяка индивидуална карта?
Например може да се приложи по отношение на позитивни към негативни аспекти  /лично не деля аспектите така/ или пък по характер на планети или по запълване на зодиакалния кръг с планети и т.н. Освен това считам , че конфигурацията  "Златно сечение" е отдавна забравена и  съм сигурна ,че почти никой астролог не я използва. Преди около 10-ина година разработих тема по този въпрос, но все още стои в "чекмеджето" , не съм я публикувала. Лично в моята карта тази фигура е между Слънцето, Луната и Уран Simple Smile  Има я и в картите на някои  публични личности.

Последна редакция: чт, 02 дек 2021, 10:41 от Титания

# 262
  • Мнения: 178
Кой медицински астролог бихте ми препоръчали?

# 263
  • Мнения: 3 280
Кой медицински астролог бихте ми препоръчали?

Д-р Николай Колев, д-р Димитър Колев.
Също така д-р Светла Балтова, но доколкото чух, не прави лични консултации, изявява се повече като лектор.

# 264
  • Мнения: 178
Благодаря!

# 265
  • Мнения: 3 280

Репродуктивни анализи правя, но ако има медицинска част с определяне на дати за инвитро, предпочитам да препратя при друг колега – специализиран медицински астролог.

# 266
  • Мнения: 178
Какво имате предвид под репродуктивен анализ? Ако е удобно пишете ми ЛС?

# 267
  • Мнения: 3 280
Това, за което питате – анализ за деца и бременност.
Но ако планирате инвитро процедури, т.е. асистирана репродукция, най-добре е да потърсите медицински астролог, който има лекарски компетенции.

# 268
  • Мнения: 178
Имам нужда от такъв анализ, както и за планиране на ин витро процедура. Какво ще ми предложите?

# 269
  • Мнения: 3 280
Посочих Ви имена на медицински астролози.

Общи условия

Активация на акаунт