Били ли сте на астрологична консултация? Препоръчайте астролог - 4 тема

  • 83 847
  • 778
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 178
Не мога да намеря контакт на др Николай Колев, дали практикува все още имате ли информация?

# 271
  • Мнения: 3 304
Не мога да намеря контакт на др Николай Колев, дали практикува все още имате ли информация?

Трудно е човек да се свърже с него, но пък не знам как да се свържете с другия доктор и астролог – Димитър Колев, нямам никакви негови координати.

На Николай Колев може да му пишете чрез формата за контакт в сайта Astrogalaxy.info, а кога и дали ще Ви отговори вече е отделен въпрос.

Д-р Светла Балтова е друг вариант, но както казах, не съм сигурна, че прави лични астрологични консултации. С лекторска дейност е заета.

Освен това е трудно да се намери такава комбинация, при която хем да е лекар, хем да е добър астролог. Това, че някой има медицински познания или компетенции и се занимава с астрология, все още не е гаранция, че е добър астролог. Споделих три имена на астролози с медицински ценз, за които съм чувала положителни отзиви.

# 272
  • Мнения: 485
д-р Димитър Колев работи в Едикта. Много време се чака за него обаче. Отличен специалист.

https://edicta-bg.com/tszo-edikta/za-patsienti/

# 273
  • Мнения: 267
Някой от вас да е ходил при Кирил Горанов? Имате ли впечатления за него?

# 274
  • Мнения: 21
Консултирал ли се е някой с Антоанета Салфидж?Може ли да споделите мнение и по-специално за прогностиките й-дали се сбъднаха?Имах час днес с нея,много широки познания и опит има,следя я от години,направи ми хубаво впечатление в разговора ни,но ми се стори прекалено негативна(може би от Слънцето й в Скорпион),а може би това е нейният прочит на нещата.Ще съм благодарна на споделен опит🙏😊

# 275
  • Мнения: 3 304
Следя й писанията в нейната група, изглежда позитивен човек. Ама те всички така изглеждат, за пред потенциални клиенти. За натален прочит, конкретно психологически портрет, чувам добри отзиви от мои познати. За прогностика – никаква познаваемост.

Във всяка натална карта има и хубави, и не чак толкова хубави неща. Също така има и по-трудни години, не можеш да излъжеш клиента и да точиш захарен локум. Но, да, негативната информация задължително се дозира, важна е мярката.

# 276
  • Мнения: 21
Следя й писанията в нейната група, изглежда позитивен човек. Ама те всички така изглеждат, за пред потенциални клиенти. За натален прочит, конкретно психологически портрет, чувам добри отзиви от мои познати. За прогностика – никаква познаваемост.

Във всяка натална карта има и хубави, и не чак толкова хубави неща. Също така има и по-трудни години, не можеш да излъжеш клиента и да точиш захарен локум. Но, да, негативната информация задължително се дозира, важна е мярката.
Благодаря за изчерпателния отговор🙏

# 277
  • Мнения: 3 304
Дамите, които се чудят защо след неколкократни запитвания не им отговарям, да си разрешат опцията за получаване на лични съобщения. Влизам в подробен обяснителен режим и накрая става ясно, че съобщението не може да бъде изпратено. Благодаря. Simple Smile

# 278
  • Мнения: 5 065
Бихте ли ми препоръчали астролог за медицински хороскоп (по тема бременност и раждане) тъй като Николай Колев не ми отговаря, а исках при него. Сега търся друг...само Димитър Колев ли е вариант и има ли доволни конкретно от тази тема?
Като съм тук, да кажа и за Магерова. Търсих я за много сложен казус, тя самата си каза, че не й се е случвало да я питат такива неща.. И ето, че първата прогноза стана факт. Колкото и да й казвах, че няма шанс, 3 пъти ми каза как ще стане и защо и ето - стана. Чакам още прогнози следващите месеци и ще пиша.

# 279
  • Мнения: 3 304
Прогноза за насрочване на инвитро процедура ли Ви интересува?
Ами най-добре си е при медицински астролог, който има лекарски ценз.
Ако не успеете да се свържете с д-р Димитър Колев, пробвайте при д-р Светла Балтова.
Чувам, че не прави лични консултации и е заета с лекционна дейност, но знае ли човек, може и да направи едно изключение, ако имате късмет. Аз правя репродуктивни анализи с помощта на Ведическа астрология, но когато има медицинска намеса, предпочитам да препратя при колега лекар.

# 280
  • Мнения: 5 065
Не е за инвитро, но е много рядък случай, с който и лекарите не се заемат. От Магерова знам, че ще имам второ дете, имам казани подходящи периоди, но как ще стане не знам. Сложно е. Искам медицински астролог, да.. Само че Димитър Колев ли беше този, който все казваше мрачни прогнози, че майка ти ще умре, че имаш рак и тн.. Или го бъркам с друго име?

# 281
  • Мнения: 3 304
Не, Димитър Колев е лекар, някъде по-напред в темата сме го коментирали.

Оня с негативните прогнози е Трифон, но той няма нищо общо с медицинските анализи.
А и да беше само той, с мед да го намажеш.

# 282
  • Мнения: 5 065
Ох, объркала съм го. След празниците ще се опитам да се свържа с Димитър Колев, дано ми свърши работа...

# 283
  • Мнения: 3 877
Ян, стискам палци, супер че са ти дали позитивни прогнози.
Аз преди години също направих консултация с Магерова, питала съм я и за дете. При мен нямаше познаваемост. Може би като събитие гд, но нито времето уцели, нито начина, метода и тем подобни. Много време отделя, сладкодумна е, знам че има и много доволни от нея, но при мен нещо не уцели.

# 284
  • Мнения: 9 152
Случаят за майката- прогноза (при това нетърсена!) беше при мен, когато се бях обърнала към Силва Дончева за насоки ( не прогнози!) за детето си.
От д-р Димитър Колев съм като цяло с удовлетворителни впечатления. Човекът ме прие в кабинета, прегледа ме, видя ми резултатите от изследванията .. и чак тогава надзърна в наталната ми карта. Всичко, което ми каза, се оказа вярно. Като препоръки,  диагнози и лечение.

Общи условия

Активация на акаунт