🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 7, тема 2

  • 31 014
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 580
всичко ми изглежда много вкусно. на нелка май повечко ѝ е самочувствието.

# 691
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не съм очарована от мастер класа.

Това препържено кибе е жива отрова.


Разбирам вълнението на Мая, но беше досадно това непрекъснато говорене.

"Не ми давай тия погребални лица!" /Роу към Теодор/. Ще спестя коментара.

Не беше необходимо да отброяват последните десет секунди на арабски.

Чиниите

Скрит текст:










Толкова квичене и накрая тя получи най-много критики.


Радвам се, че Мария спечели.


В момента, в който Токев казва, че трябва да се разделят белтъците от жълтъците, дават малкия Сашко, който е сложил и едните, и другите в обща купа.

Виктория пада от небето и не знае как се разбиват белтъци на сняг. И тя е за директно гонене. После пък искала да направи малки палачинки, за да имало нещо руско в чинията.

"Много те моля да не се окакаш накрая!" /Роу към Лидия. На всички говори на "бе".

"Архитект" Анна пак прави проекти. Горката!

Изпълнението

Скрит текст:

Роу ако ще 100 ресторанта да отвори и 1000 книги да напише, държанието ѝ е просташко.









Браво!





Диана не се вписваше особено във формата. Може да си има проблеми жената. Преди нея трябваше да си тръгнат Анна и Виктория.

# 692
  • Мнения: 1 521
всичко ми изглежда много вкусно. на нелка май повечко ѝ е самочувствието.
Според мен само Нела и Мария са ок към момента. А, и рентиерът, но там лошият език ми идва в повече честно казано.

# 693
  • Мнения: 28 913
Смайли, Роу другия път очаквам да има клетки с канарчета на двете ѝ уши! Просто страшен кич.

# 694
  • Мнения: 5 452
Смайли, Роу другия път очаквам да има клетка с канарчета на двете ѝ уши! Просто страшен кич.
И перо отзад.

# 695
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не ми се мисли!

Но пък има и кой да ѝ пали фитилите. Има си фенове, които я обожават и ѝ я въздигат до небесата в ИГ.

Да е жива и здрава!

# 696
  • Мнения: 28 913
Не ми се мисли!

Но пък има и кой да ѝ пали фитилите. Има си фенове, които я обожават и ѝ я въздигат до небесата в ИГ.

Да е жива и здрава!
Лошо няма, за всеки влак си има пътници... Grinning

# 697
  • София
  • Мнения: 1 978
Аз пък не харесвам и не разбирам злобата и негативизма Ви. Но има хора, които Ви се радват 😀

# 698
  • Мнения: 35 153
Мен Лидия ме впечатлява с олимпийското си спокойствие, нищо не може да я помръдне. Лежерничко, спокойничко, имам чувството, че е на някакви леки наркотици Grinning
Да й имам здравите нерви Simple Smile
Може да е на Ривотрил, а може да е зодия скорпион. Simple Smile
Като истински скорпион смея да твърдя, че не сме чак толкова търпеливи

# 699
  • София
  • Мнения: 1 139
Мен ме развеселява Роу. 😀 Харесвам Михалчев най- вече, но и тя си има място в Шоуто, приела съм ги тримата като екип.

Последна редакция: ср, 31 мар 2021, 19:43 от *Elena*

# 700
  • София
  • Мнения: 15 486
Скрит текст:
Мен Лидия ме впечатлява с олимпийското си спокойствие, нищо не може да я помръдне. Лежерничко, спокойничко, имам чувството, че е на някакви леки наркотици Grinning
Да й имам здравите нерви Simple Smile
Може да е на Ривотрил, а може да е зодия скорпион. Simple Smile
Като истински скорпион смея да твърдя, че не сме чак толкова търпеливи
  Аз понеже съм скорпион на ривотрил  Simple Smile ,и  дъщерята все казва, че съм с биволски нерви. Ама то си трябват, като живееш със зодия близнаци с разбити нерви, която пали, още преди да е разбрала за какво става дума. Simple Smile

# 701
  • София
  • Мнения: 1 978
Мен ме развеселява Роу. 😀 Харесвам Михалев най- вече, но и тя си има място в Шоуто, приела съм ги тримата като екип.
И аз така. Тя внася колорит, Михалчев също. Както тя и Михалчев си хапват, когато нещо им се услади няма друг, чак и на мен ми се дояжда😀
Ясно е, че всичко е режисирано, това все пак е шоу най-вече, винаги е било, може би тази година е малко повече от друг път. Това какъв готвач да им гостува също зависи в тия ковид времена кой е могъл и се е съгласил да присъства, а и храната си е храна, сега сме на изток, после ще сме на запад, не виждам нищо тенденциозно и нарочно.
Аз гледам, за да убивам времето, да се разсейвам и забавлявам и да науча нещо ново и интересно за храната, получава се 😀

Последна редакция: ср, 31 мар 2021, 19:44 от hetera

# 702
  • Мнения: 13 414
Невъзпитано и грубо държане за мен не е колорит. Срещу Михалчев да тича не може го стигна.

# 703
  • Мнения: 1 281
Може да е на Ривотрил, а може да е зодия скорпион. Simple Smile
[/quote][/spoiler]
Като истински скорпион смея да твърдя, че не сме чак толкова търпеливи
[/quote]  Аз понеже съм скорпион на ривотрил  Simple Smile ,и  дъщерята все казва, че съм с биволски нерви. Ама то си трябват, като живееш със зодия близнаци с разбити нерви, която пали, още преди да е разбрала за какво става дума. Simple Smile
[/quote]

Ха ха, това беше в десятката, брат ми е скорпион, не на ривотрил Simple Smile в една и съща ситуация, в която той просто маха с ръка и се фръцва, аз да съм убила около трима души, а съм много дзен  Stuck Out Tongue Closed Eyes
По-добре да е спокоен човек, мен не ме дразни

Последна редакция: ср, 31 мар 2021, 19:57 от GlowFlow

# 704
  • Мнения: 3 770
Мартин тази вечер ще се рендоса май.
Аз приемам водещите с всичките им колоритности. Кефят ме и тримата. Стайлинга на Роу е като за шоу, каквото е и предаването.
Виктор Ангелов къде се изгуби? Много си го харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт