Вмествате ли се в доходите си, що се отнася до лични неща?

  • 10 464
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 211
Той и моят не задълбава в какво си купувам и какво не, да кажем, че знае че ми е скъпа "подръжаката", но не знае реално колко харча и предпочитам да остане така. Не че някога ми е правил проблем за нещо, просто както казах, обичам относителната финансова независимост за някои неща.

# 61
  • Мнения: 15 356
Не мисля,че ако мъжът забелязва нещо ново в жената не е мъж .На някой им прави много впечатление,моят си няма идея ,но да не забележи оранжева и зелена чанта като имам само черни ми се стори странно .

# 62
  • София
  • Мнения: 35 132
Да го кажем така - ако мъжът отчита всяка нова покупка с онзи тон - неприемлив и дребнав - има проблем.
Ако отчита колко съм прекрасна в (забелязал) новата ми рокля - никакъв

# 63
  • Мнения: 15 356
Горджъс ,за това говоря и аз.Хора всякакви,имах едно такова гадже,на моите пари ми държеше сметка,на всяка стотинка буквално.

# 64
  • Мнения: 25 757
Различни мъже...Моя ще забележи и сапун да е.
Не ми прави коментари за разходите по моята "поддръжка", но е наясно какво имам, ползвам, харесвам. Дори боя за коса знае каква купувам.
Последно преди Коледа се колебаех дали да поръчам кремове и серуми от нотино. Той ме подкукуроса да си купя. Каза " тази пандемия и криза не си си купувала нови неща, поръчай си моля те". Разбира се напълних кошницата, имаше намаления.
Та различно е.Има жени крият колко харчат, има като мен, бутат ги да харчат.

# 65
  • София
  • Мнения: 35 132
Лъки - това е. Да знае, че жената има харчове и да ги покрива, защото са първо дреболии и второ отношение

Че аз съм имала колежка, която криеше червило от 5 лв.

# 66
  • Мнения: 25 757
И аз имам колежка, която крие и спестява за една спирала за мигли.
Просто е шарен света. Сега се замислям, че съм късметлийка в това отношение.

# 67
  • София
  • Мнения: 35 132
Не сме късметлийки, а нормални.
Другите са извън норма.

# 68
  • Мнения: 2 211
Абе дреболии, дреболии, ама зависи колко харчи жената. Някои не харчат хич на дребно.
Аз между другото, също не искам да знам моят мъж колко пари дава за рибарски принадлежности, лодки и техника, защото на мен ми се струват маса пари, хвърлени на вятъра, но на него това му създава удоволствие. То и без това в днешно време много удоволствия не ни останаха. Щом не се отразява на общата каса, да си харчи за каквото намери за добре. Само да не ми говори в цифри, че да не ми става лошо Joy Същото правя и аз.

# 69
  • Мнения: 15 356
Е какви са тия мъже,да не си купи спирала и червило жената..Ууу че ужас.
Моят колекционира оръжия.Не разбирам нищо аз от това.

# 70
  • Мнения: 271
Не се вмествам и не пестя. Simple Smile
Все излизат грандиозни харчове.

Охх един човек като мен да има...

# 71
  • Мнения: 2 893
И моят е така, все едно с негови пари купувам, но аз пак си харча за каквото реша. Просто това не съм го видяла на време или не съм се усетила. След като работя, ще си купя каквото реша.

# 72
  • София
  • Мнения: 13 217
Не мога да си представя да живея с човек, който да ми държи сметка какво и защо съм си купила. Особено ако с това нещо ще седя по-хубаво до него.

Последна редакция: пн, 05 апр 2021, 12:10 от Fever Ray

# 73
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Нуждите са ми големи и разнообразни. Не му давам отчет какво си купувам. Презадоволявам се с гримове, обувки, дрешки, ботокс по-рядко, лазер и тн. Той пък няма нужда от дрехи, телефони и джунджурии. Смятам, че така е редно - да има баланс

# 74
  • София
  • Мнения: 11 989
Ако не мога да си позволя някоя глезотия, не я купувам. Ако твърде много я искам, стягам малко личните разходи и си я купувам/плащам след месец, два, три или година.
Но никога не си позволявам да харча за глезотии пари, които нямам.

Общи условия

Активация на акаунт