🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 4

  • 22 768
  • 735
  •   1
Отговори

Анкета

Кой ще се справи най-добре с имитацията?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 30
  • Мнения: 1 170
Магърдич успя да вдигне рейтинга Simple Smile

# 31
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Липсва ми атмосферата от първите сезони. Имаше имитации от жури и водещи, имаше гост имитатор, нямаше побутвания.

тъкмо мислех да напиша същото

# 32
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Аз само да вметна... Не знам защо намесихте "Черно фередже", като Фънки се присъедини към тях много скоро. Техните песни са предимно кавъри на т.нар. "лагерни песни" - стари шлагери, изпълнявани край огньове и в компания. Какво творчество, къде отидохте?

# 33
  • Мнения: 10 410
Геро с това викане ме дразни, направо конкурира Рачков и настава вакханалия нищо не се чува, дано си вземат поука и понамалят лиготиите.

# 34
  • Мнения: 391
Не знам защо намесихте "Черно фередже", като Фънки се присъедини към тях много скоро.
Скоро, скоро от 2008. В сайта го пише.
Сигурно не знаехте и че е посветил песента Къцамун на Къци Вапцаров. В руския оригинал "Говновоз". Слушайте на собствен риск.

Относно това, което стана с Азис, нека да мерим с един аршин -  какво е пял единият, какво - другият.
Фънки се гнуси от една чалга, докато той самият пее ужасяващи простотии т.е. чисти псувни.
Чудесно е че участва в организирането на концерти, но щом коментира колко просташко и непоносимо ниско е нивото, нека даде пример какво е неговото собствено.

На негово място бих си замълчала.

Демонстративното му напускане беше грубо неуважение към труда на Рафи като изпълнител, както и към всички, които стоят зад него - гримьори, танцьори, хореографи, репетитори, режисьори, осветители, озвучители, оператори и не знам още кой.  За Азис да не говорим.
 
Шоу стана, да. Ама грозно.

Последна редакция: вт, 30 мар 2021, 01:46 от KilliBilli

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Не знам защо намесихте "Черно фередже", като Фънки се присъедини към тях много скоро.
Скоро, скоро от 2008. В сайта го пише.
Сигурно не знаехте и че е посветил песента Къцамун на Къци Вапцаров. В руския оригинал "Говновоз". Слушайте на собствен риск.

Не знаех, сега я пуснах, отвратителна е песента и директно си казват, че е за него.

Скрит текст:

# 36
  • Мнения: 391
Този "интелектуалец" дава оценки.

В края на по-дългия вариант на клипа се хвали, че сме чули само цензурирания вариант.

На мен ми е предостатъчно.

Скрит текст:

# 37
  • Мнения: 4 479
И аз изслушах въпросната песен на Фънки и мисля, че щеше да му се получи по-поетично, ако беше възпял собствения си г.. .

# 38
  • София
  • Мнения: 12 303
Благодаря за темата!
На нас не ни харесват скандалите и заяжданията, но Маги си гледа рейтинга. Едва ли нещо ще се промени следващия път. Фънки ще си е същият простак, Поли ще си е същата безобразна лигла и всички дружно ще бутат Мишето към голямата победа.

# 39
  • Мнения: 757
Забуксува нещо предаването.....А е толкова зареждащо и разтоварващо по принцип.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 746
Напълно ще се съглася, че скандалът буди духовете, но има една тънка граница, която ако се пречесе от забавно предаване се превръща в напрягащо и дразнещо. А вчера се пресече

# 41
  • София
  • Мнения: 5 928
Доколкото разбрах, Фънки се изпъчи, че бил имал музикално образование, един вид "Къде съм аз, къде сте вий", на което Азис отговори - "А ние сме аматьори, така ли?".
И какво като бил общувал с разни звезди, те не са ли хора, някои даже с доста... странности, да не са ангели небесни, въздигнали и Фънки?! А и така да е, елементарно възпитание е да не обиждаш труда, който са положили толкова хора, изпълнявайки падналата им се изчанчена задача. Държи се като малко дете, което не може да разграничи образ от изпълнител.
А това противоречие между поведението му и осемте точки, които даде после на Рафи, ме убеждава, че има сценарий, само се чудя коя част си беше от него - дебилното поведение или оценяването.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Не знам защо намесихте "Черно фередже", като Фънки се присъедини към тях много скоро.
Скоро, скоро от 2008. В сайта го пише.
Не знам какво и в кой сайт пише, но Фънки е част от Черно фередже от доста по-късно. Може инцидентно да е пял с тях, но събирането, аранжирането и изпяването на тези песни от един т.нар. "лагерен фолклор" не беше с неговото участие. Когато Голям Тошо, Малък Тошо и Ния правеха това, Фънки се занимаваше със съвсем други неща... Wink
П.С. В анкетата гласувах, че Азис беше прав.

# 43
  • Мнения: 8 086
Аз чак сега се включвам, че снощи много ми се доспа. Още като започна предаването казах на ММ, че Азис ще спечели, той не вярваше. Много беше добро изпълнието му, най-доброто му досега, но Рафи беше къде-къде по-добър. Обърнете внимание следващия път с кой започва предаването и кой печели.

# 44
  • Мнения: 2 458
Маги трябва да вдигне хонорара на Азо.
Направи му рейтинг.
Тази сутрин заглавията "Расистки скандал" в шоуто.
Браво на Васко.
Най - накрая сложи тоя простак на мястото му.
Възпитанието няма нищо общо с образованието. Както и еноцианолната интеллигентност.

Общи условия

Активация на акаунт