Как бихте се чувствали, ако разберете, че някой ви е следи

  • 4 229
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 439
...ако разберете, че някой ви е следял 5 години навсякъде с мотива, че влюбен във вас. Ама никога не го е казвал/показвал (все пак правя разлика между любезност и флирт)
И дойде в бг мама и тук ви последи и всеки шибан пост му е обвързан с мен. Всеки би умрял за такова словоизлияние месеци наред. Това не е ли онва с трите букви? Не е ли психопатия?
Знаете ли, чувствам се толкова омерзена, че се чудя дали да не си затрия профила.

# 1
  • Мнения: X
Аз лично бих го приела като психопатщина, не като любов. И би ме хванало страх честно казано.

# 2
  • Мнения: 2 613
За да те следи, особенно пък по форуми и социални мрежи, той трябва да знае, че имаш такива.. Следователно се познавате лично предполагам?

# 3
  • Мнения: X
Незадоволен психопат, не им обръщаш внимание (дори на заплахите за самоубийство) и си продължаваш напред След 5-6-7 години им минава.

# 4
  • Мнения: 3 439
Познаваме се, разбира се. Но аз вчера разбрах за тая идиотия.
Някак си, влизаш да разтовариш. Аз лично не използвам социални мрежи. И реално няма как да бъда намерена освен тук.
Мъчно ми е.

# 5
  • Мнения: 2 613
Еее как ще те намери, не си с името си тук, а с псевдоним. И сега като пуснеш тази тема и какво.. Той трябва да се осъзнае ли?
Или просто споделяш, че ти е мъчно.. И за кое по точно?

# 6
  • Мнения: 730
Щях да си извадя ограничителна заповед.

# 7
  • Мнения: 3 439
Никога не съм била лъгана, насилвана, изтезавана. А в момента се чувствам така.  Споделям да олекне. Много любови изведнъж изникнаха, когато съм разклатена.
Страхът убива много мечти, някои в ембрионална поза.
За любовта АЗ искам топки.
Неказаната истина също е ЛЪЖА.
Рязко преосмислих. Кой иска да си ходи. Аз не мърдам 😁 Оу май айриш лов, ю нева лет ми даун 😆

Последна редакция: чт, 01 апр 2021, 23:42 от Misfit

# 8
  • Мнения: X
Заради подобен опит във всеки сайт съм с различен прякор и не поддържам акаунти в социалните мрежи, не качвам и снимки. Напълнило се е със стокъри.

# 9
  • Мнения: 3 439
Заради подобен опит във всеки сайт съм с различен прякор и не поддържам акаунти в социалните мрежи, не качвам и снимки. Напълнило се е със стокъри.
Пипъл ар стрейндж уен ю ар стрейнджъ
Знаеш ли, щом той не си признава, аз съм оупън. Райт?
Аз участвам САМО в този форум и имам 4-5 мейла.
Той е такъв за какъвто се представя. Не е излъгал никого за нищо. Затова и аз бях впечатлена. Но той никога не демонстрира повече. Замина за чужбина декември 2016, а аз се омъжвах  февруари 2017.
Казах ли, че не лъжа?
Не ми се говори повече. Така не съм говорила с години. Вярвам, че можеш да кажеш много с малко думи. Но навреме. И ако наистина го искаш. Аз поне нямам спирачки.

# 10
  • Мнения: 10 351
Нищо не разбрах.

# 11
  • Мнения: 920
Аз разбрах, че Misfit е разочарована заради неизказани и непоказани чувства, което е довело до пропуснати шансове.
Може и да греша, но усещам емоцията й, която оставя такова впечатление.

# 12
  • Мнения: 1 112
Тръпки ме побиха, започвам да се чудя дали и мен не ме следи някой 😃😃 и само да кажа за страх си е и не е нормално.

# 13
  • Мнения: 10 351
Ние в крайна сметка не разбрахме дали я следи някой и къде. Мъгляво се съобщава, че човекът е в чужбина от години, съфорумката не участва в никакви социални мрежи, но са проследени 5-6 мнения в бг мама.

# 14
  • София
  • Мнения: 17 773
И мен ме побиха тръпки.. от авторката на темата.

Общи условия

Активация на акаунт