Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала / Тема 4/

  • 19 198
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 007
Тази сцена настръхвам на нея и на думите "Използвай ме!"
И после следва едно самотно :Ти си единствения шанс на мен и на сърцето ми.
До ден днешен дълбая в тази реплика наистина....

# 46
  • Мнения: 2 449
Да видим кои, според вас, са най-дразнещите моменти? Аз имам два, повтарящи се - ревящата Сехер (тази жена може да потопи Титаник с рев) и дъвчещата баба. Като ги видя и ми иде да ударя сценаристите с нещо - книга, речник, каквото и да било - пък дано им хрумне някаква различна сцена за драма (Сехер) и егоцентризъм (бабата)

Последна редакция: пн, 05 апр 2021, 19:44 от 6brn

# 47
  • Мнения: 9 007
О ужас някакъв е Сехер как не мухляса това имение от нейните сълзи сополи и молби.
Нериманица пък да не я говорим нея.
Недимчо се мъчи да прави всички на аптали ама ако се хванеш на номера.Ха-ха-ха.

Ново от Сера / Джемре

# 48
  • Мнения: 6 041
Не разбрах тази вечер защо Дженк се издразни за портфейла. Видяхме, че като малък и на него му се е случило същото т.е. не може да се каже, че е пренебрегнат. Егоизъм ли е това, че Недим получава същото като него от баща му...? Ревност? Все пак като малък дори сам го е предложил на Недим и не виждам защо направи тази физиономия.

# 49
  • Мнения: 2 449
Диди, защо не направиш клипче от всички сплитания на ръцете на Дженк и Джемре? Би се получило уникално красиво, както само ти умееш?

# 50
  • Мнения: 89
И аз не разбрах емоцията на Дженк с портфейла, стопими се отрицателна. И ме впечатли с жеста си като дете. Тази вечер обърнах внимание и на ръцете (по повод на коментарите) при танца на Недим и Джемре, не бяха вплетени.

# 51
  • Мнения: 9 007
Дженк си спомни затова и затова така реагира миналото и настоящето са бреме за него.
Няма миг покой в тази основа...
Определено имаше нужда от нормален сеанс при психолог не при откачили психоложки.
Тяхните ръце никога не бяха на фокус Меги....
Клип не,но мога да направя гифове по тази тематика!

Искам да кажа,че Bizi Ayıran Çizgi - От 7-ми ще е наличен при Гейн и за да го гледат трябва да плащат по 21 лири

# 52
  • Мнения: 2 661
Актьора който играе Недим(не му помня истинското име), дали е участвал във “Великолепният век” или се бъркам?

# 53
  • Мнения: 6 041
Май не. Но аз не съм гледала този сериал и погледнах в Wikipedia.

Предстоят сблъсъци тази седмица. Гледах предварително следващите 5 серии. Ейй, и тази Шенис е голяма гад. А Джемре е влюбена в Недим та вика ура. Grinning

# 54
  • Мнения: 9 007
Смеха е пълен но няма да се смея
Как изведнъж от неплатена платформа стана платена.Чак се излагат вече мислейки се за Нетфликс и тн...
Беркер не е играл във ВВ но игра в Ти си моята родина беше братовчед на Боран Кузум

# 55
  • 'Шоуто' на Дженк Карачай
  • Мнения: 148
И аз не разбрах емоцията на Дженк с портфейла, стопими се отрицателна. И ме впечатли с жеста си като дете. Тази вечер обърнах внимание и на ръцете (по повод на коментарите) при танца на Недим и Джемре, не бяха вплетени.
Скрит текст:
Щото танцуват класически:stuck_out_tongue:

# 56
  • Мнения: 2 449
Смеха е пълен но няма да се смея
Как изведнъж от неплатена платформа стана платена.Чак се излагат вече мислейки се за Нетфликс и тн...
Беркер не е играл във ВВ но игра в Ти си моята родина беше братовчед на Боран Кузум
Доколкото разбирам (да живее онлайн преводачът), платформата е с месечна такса, т.е. нещо като войо. Предполагам, че е заради авторските права на съдържанието, защото няма да е само този филм

# 57
  • Мнения: 1 117
Момичета, Озан (Дженк) и Бахар (Джерен) да не би да са били заедно в реалния живот? Защото гледах едно клипче от някакво кафене, където се целуват. И знаете ли още някакви пикантни истории около актьорите? Забелязах, че Озан, Сера и Симай вече не следват Бахар в Инстаграм, да не са се изпокарали?

# 58
  • Мнения: 1 223
Момичета, Озан (Дженк) и Бахар (Джерен) да не би да са били заедно в реалния живот? Защото гледах едно клипче от някакво кафене, където се целуват. И знаете ли още някакви пикантни истории около актьорите? Забелязах, че Озан, Сера и Симай вече не следват Бахар в Инстаграм, да не са се изпокарали?
Новината за връзка между Бахар и Озан беше опровергана. Единият от двамата беше казал май, че другия подарил подарък и била приятелска целувка за благодарност по бузата.

# 59
  • Мнения: X
Здравейте и от мен! Blush
Доста сте писали, но успях да ви изчета.

Няма как да не споделя, че тангото от епизода снощи, беше за мен пълна мъка. Никаква химия, никаква емоция. Изключвам факта, че няма вплетени ръце, както коментирахте. И Сера, и Беркер, както винаги, бяха много красиви. но дотам. За пореден път се убеждавам, че на Сера много повече ѝ се получават сцените с Озан, в сравнение с Беркер. Както и Беркер с Бахар много си отиваха, та имаха много сполучливи погледи Недим и Джерен. А до колкото знам, имаше слух, че и Сера и Беркер също са били двойка в живота.

За пореден път ми стана мъчно за Дженк - стари спомени го връхлитат във всеки един момент и го „тровят“ и това ще бъде накрая на живота му, само защото е бил играчка в ръцете на майка си. Жестът му като дете спрямо Недим беше много мил - разбира се, Шениз моментално се намеси и развали всичко. Аз много обичам да гледам и дори да успявам, да намеря смисъла на стайлинга на персонажите (да, той също говори много), та Шениз снощи беше с една „змийска“ рокля, както винаги страшно стилна и красива, но макар и на шега, си казах колко много ѝ отива на целия характер. Joy Въпреки че пред Диди съм споделяла, че донякъде я харесвам и нея - жена, която знае как да получи своето, безскрупулна и винаги с вдигната глава. Тя също е била отхвърляна. Но това, че използва родния си син (както и дъщеря си, видяхме в изминалите епизоди) и стигна дотам, че го манипулира, че ще се самоубие - е, такова поведение, не само, че не толерирам, а и се отвращавам. Обаче поздравления за Мине Тугай - както винаги, тази жена е перфектна! Heart

Приятно гледане довечера!

Общи условия

Активация на акаунт