Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала / Тема 4/

  • 19 168
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 706
Не работи, защото й отнеха правата за сестра, не е като да не е работила за разлика от другите две принцеси.
Не виждам как да каже на майка си, която постоянно изпадаше в истерии и я удряше.
Всеки си има мнение, но според мен просто й се дразните, защото Дженк е влюбен в нея, а тя не му отвръща

# 736
  • Мнения: 1 117
Ами като е дразнеща какво да я правим, да й се радваме ли?! Joy Същинска драма куин. Единственото й занимание е да тича след Недим и да го гледа като теле, а след това да се жали пред Дженк. Няма никакво развитие в образа й, а даже обратното.

# 737
  • Мнения: 4 706
Ами като е дразнеща какво да я правим, да й се радваме ли?! Joy Същинска драма куин. Единственото й занимание е да тича след Недим и да го гледа като теле, а след това да се жали пред Дженк. Няма никакво развитие в образа й, а даже обратното.
Значи причината не е тя, а е Дженк и вашата обсесия по него. Радвам се, че в темата дойдоха и други хора... Simple Smile с различно мнение.

# 738
  • Мнения: 10
Докато се включа и обсъдихте Дамла. Аз не съм съгласна, че е кифла и повърхностна. Ако беше така, никога не би се влюбила в човек като Дживан, който няма образование, възможности, да не кажа, че е на моменти има доста първично поведение. Предвид егоистичната й майка и незаинтересованият й баща, Дамла е прекрасно момиче. Застава зад Джемре днес, защитава брат си, опитва се да помогне на Недим по нейн си начин. Още веднъж тук сериалът толкова се отклонява от реалния живот - първо, ако 20 години някой не се грижи за бизнеса, той просто ще фалира - така че ако говорим за право, то реално Агиях си е в правото. За Джемрето, когато спеше по пейките и майка й тресна вратата пред лицето, все пак някой й подаде ръка. Недим и Дженк бяха много смешни, докато се караха.

Последна редакция: пн, 26 апр 2021, 22:31 от SilvyS

# 739
  • Мнения: 2 449
Ами като е дразнеща какво да я правим, да й се радваме ли?! Joy Същинска драма куин. Единственото й занимание е да тича след Недим и да го гледа като теле, а след това да се жали пред Дженк. Няма никакво развитие в образа й, а даже обратното.
Значи причината не е тя, а е Дженк и вашата обсесия по него. Радвам се, че в темата дойдоха и други хора... Simple Smile с различно мнение.
Ок, приемам, че имам обсесия по Дженк и затова се дразня от Джемре, че не му отвръща на чувствата. Само че Джемре ме дразни с телешките си погледи и ревовете си. В смисъл, Недим й демонстрира, че не я иска. Тя не иска Дженк. Да се разведе и да направи нещо смислено. Например, да се метне на врата на Недим, не да стои като ревяща статуя а дано я целуне. Ето, Дамла си пада по Дживан и си го целуна. Ясно и недвусмислено. И това ли, според теб, е от обсесията ми по Дженк?
Само че аз се дразня и на рева и морализаторстването на Сехер. И на това, че само ходи да търси сметка на хората. И това ли е заради обсесията ми към Дженк? Дразни ме и затова, че иска да развежда Джерен, все едно дъщеря й и Недим са малоумни и не могат само да вземат решение за живота си. Тук да виждаш обсесия по Дженк?
Ами не, не е. Мога да не харесвам Джемре и Сехер и Недим просто заради самите тях.

# 740
# 741
  • Мнения: 89
Винаги сравняват Дженк с Мюмтаз, което означава, че определено в него има потенциал за добър бизнесмен, повече отколкото в Недим.
Изпуснала съм. Кой сравнява Дженк с Мюмтаз? Честно казано като чух Агях да обяснява на Недим за баща му, нищо от чутото не ми напомни за Дженк. До момента Дженк нито е показал бизнес нюх, нито желание да приложи наученото. Сега се е юрнал от зор заради Недим. Чак ми е смешен.
Какво точно е преживяла Дамла до момента, че не се сещам? Rolling Eyes
В предишен епизод, Агях му каза Как прилича на чичо си, никога не знаели кога е сериозен и кога се шегува. Днес Шениз каза, че е истински син на баща си. Дамла изобщо не е кифла, просто иска да я виждат по този начин. Тя много пъти е споделяла на Дживан, че семейство Карачай не е такова , каквото го виждат хората, а и това е нейният начин да избяга от напрежението.
Джемре е израснала в същото семейство като Джерен, но не ходи да забременява и крои планове, и да се държи зле с хора, които не са и виновни за нищо.
Относно това, че Джемре не работи, тя просто се превърна от главен персонаж във второстепенен, за да излезе на преден план противопоставянето на Дженк и Недим. Наистина не я подкрепи семейството и, но тя тогава действа импулсивно и кой я завиваше по пейките, но тя пак си избира тези, които не и вярват.

Общи условия

Активация на акаунт