Покажи се ОКТОМВРИйско мъниче, момче ли си или момиче - Тема 5

  • 26 148
  • 759
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 33
Как се справяте с излишното ново окосмяване по коремчето?
Да.. косъмчетата са малки, но са много и по цялата повърхност.
Не знам да ги махам ли, защото чета, че след раждането само изчевзали..

# 76
  • Мнения: 111
Аз също имам доста косъмчета по корема,но сякаш ме е страх да си правя кола маска там сега. Смятам да не ги пипам.

# 77
  • Мнения: 1 428
Хайде и аз с един тъп въпрос да се включа 😂😂
Някой чувал ли е ,че трябва да се появи кафява черта някъде си на корема аз нямам 😂😂😂

# 78
  • Мнения: 1 841
Хайде и аз с един тъп въпрос да се включа 😂😂
Някой чувал ли е ,че трябва да се появи кафява черта някъде си на корема аз нямам 😂😂😂
Има време, ще св появи скоро😄

# 79
  • Мнения: 452
Космите не ги пипайте , ще се махнат като родите както и чертата .

# 80
  • омъжена
  • Мнения: 589
Да получава се на някой жени и е сладурска но аз с никоя бременност не съм имала и сега също нямам. Но много интерес факт е,че малката ми сладурана има такава черта и то още а аз не съм имала. Бях чела,че понякога ако бременната има черта понякога и бебето има в началото като се роди. Тя е много симпатична поне като гледам дъщеря ми. Прилича на  муцунка на тигърче поне на мен така ми изглежда. Виж стрии от първата бременност само по корема колкото щеш не знаех,че трябва да се мажа и като ми излезнаха мислех,че имам алергия,а то било стрий 😄 и така

# 81
  • Мнения: 706
Аз имам линия косъмчета на корема от много време и винаги съм ги махала с епилатор, сега отново ги махам така, защото като растат са си тъмни и се виждат много, не ме боли въобще, мисля че няма проблем за бебо.

# 82
  • Мнения: 1 266
Не съм имала нито косми, нито черта, но и двете са свързани с хормонално те промени по време на бременността и после изчезват, така че аз лично не бих ги пипала. Днес отивам да си занеса болнични на шефовете и да ги информирам, стискай те палци да го приемат добре. Притеснявам се единствено, че трябваше да ми оправят заплатата от този месец, защото съм на нова позиция от повече от година и все още съм със заплата на новоназначен. Мисля днес да ги помоля, защото от това ми зависи майчинството, а и съм си я изработила все пак.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 369
Хайде и аз с един тъп въпрос да се включа 😂😂
Някой чувал ли е ,че трябва да се появи кафява черта някъде си на корема аз нямам 😂😂😂
Споко, ще се появи. Grinning Цъкни в гугъл "Linea Negra". Grinning
Много често срещано хормонално явление е.

С предната бременност имах един нов по-кофти косъм на корема, но не съм го пипала. Изчезна някъде после.

# 84
  • Мнения: 71
Записвам се и аз в новата тема. Вчера бях на работа цял ден, което не ми се беше случвало отдавна, защото работим дистанционно. Въпреки представите ми, че ще бъде много изморително, се чувствах много добре, независимо, че беше много натоварено. Определено този тип общуване, а и цялата работна среда имат своите предимства.
От няколко дни ме болят прасците доста, дори в покой и при допир. Леко са и подути. Мерих си кръвното ок е. АГ-то ми каза да пусна урина, и тя е ок, с изключение на това, че излязоха бактерии и ще пускам и стерилна урина. Но това няма общо с болката в краката. Имали ли сте такива болки в прасците и какво правихте, за да минат?

И мен ме боля само единия, че и тежи. От стоенето права беше.Моя гинеколог каза, че е от хормоните и да не се притеснявам. Не че не то мисля....

# 85
  • Мнения: 228
Здравейте! Само се записвам в новата тема, за да мога да я следя по-лесно. Моят БХС е в понеделник на 12.04. Нямам търпение 😅

# 86
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 063
При мен чертата се появи накрая и бе като пунктирана линия,после бързо изчезна.Ама космите Sad Не ги пипах, защото знаех,че ще паднат,ама като влязох в МД и ми ги обръснаха,въпреки протестите, защото пречели на ехото и доплера Sad И от там се налага едно постоянно махане,че доста тъмнички избиват на белия ми корем.На мен не ми пречат,ама иди обяснявай,че самички щяха да изчезнат...Имам си и косъмчета по ръцете,пак тъмнички,но не ги пипам.От дете съм с тях и съм свикнала.Зимата даже и на краката не бутам,щото откровено ме мързи.Добре че с фотоепилатора поне те са изтънели и не растат много...

# 87
  • Мнения: 1 266
Върнах се от работа, дадох болничния, добре го прие началството, дори човечно ме окуражиха, че всичко ще е наред.
Аз си ходя на кола и с предишните бременности си ходех. От щастливите съм, които нямат много косми, защото съм руса и светла, но махам и на ръце, и на крака, и на триъгълник. Преди време правих лазерна епилация на подмишници и там вече нямам. Бях започнала и на триъгълник да ходя, но като разбрах, че съм бременна и тъкмо ми предстоеше поредна процедура. Естествено не отидох и дали от хормоните, дали от друго, порастнаха наново, а тъкмо бяха се махнали и кожата стана една нежна. Много ме е яд, но живот и здраве като спра да кърмя ще отида пак.

# 88
  • Мнения: 86
Аз имам 2 операции и на двете ми обръснаха корема и сега си имам косъмчета не искам да ги махам ама като знам ,че те пак ще ми ги махнат...мисля с епилатор да ги махам

# 89
  • Мнения: 27
Здравейте,момичета Simple Smile
Моят БХС трябваше да е вчера, но го отменихме за утре при друг лекар, защото моят е под карантина.
Косъмчетата по корема сякаш са по-тъмни отпреди, но засега не мисля да ги махам.
Напоследък търся информация за стволови клетки. Установих, че темите за съхранение и използване не са много и определено няма много информация за действителните ползи. Има противоречива информация за това дали количеството ще е достатъчно, за да повлияе на лечението, за кои болести е доказано, че е ефективно и изобщо извършва ли се в България такъв тип лечение. Вие имате ли информация? Някоя от вас съхранила ли е стволови клетки?

Общи условия

Активация на акаунт