Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 11

  • 63 210
  • 555
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 500
Гита Ог, аз също имам проблем със сухота на кожата на ръцете, чак се цепи на места, когато е зле положението, и засега единственото, което има ефект при мен е кремът за ръце с коноп (hemp) на Body Shop. Тази зима не бях си купувала, защото имах няколко други крема насъбрани в къщи и ползвах тях. Опитах и през деня постоянно да мажа, но то и все си мия ръцете. Нито един не ми помогна. Е, преди няколко дни не изтраях и пак поръчах този на БШ. £12 е тук в Англия и за мен си струва всяко пени. Сигурно и в България може да се намери. Мажа го вечер и сутрин се събуждам с гладка кожа. Опитай, може пък да има подобрение от него и при теб.

# 76
  • Мнения: 926
Здравейте, въпроса ми може да не е за тука но ми е интересно дали някой е пробвал и използва серумите за лице от тази марка или от тези съставки доста известни са из тик ток YouTube имам интереса но искам да знам дали наистина помагат ще кача снимка
Има още доста видеве



на мен ми ги препоръчаха и купих два, но макар да са бюджетни, засега смятам, че не са нищо особено, поне за моята 48 годишна кожа:))) не усетих почти никакви ползи. При друг може да е различно. Мисля да пробвам saffee, ще пиша, като имам впечатления. Иначе конопената серия на боди шоп е страхотна!

# 77
  • Мнения: 569
Два използвах и аз, но нищо положително не видях. Същото ми е мнението и за околоочния, за ХК и за гликоловата киселина.

# 78
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Писах,  писах, а се изтри! И аз тук при дамите на 40+.
Използвам българска козметика с екстракт от охлюви. Гел за измиване, хидратиращ крем и вечер серум (направо охлювена слуз). На мен ми харесва, кожата е еластична и гладка.
Ей ме на , каква съм кифла 🙄😉

# 79
  • София
  • Мнения: 23 133
Доня, не виждам нищо кифленско! Simple Smile Изглеждаш чудесно!
Мниго хубаво си почиствам лицето вечер от грима. Нснасям нощен крем или гелпетета на Avon - златния или сребърния. Сутрин измувам лицето и слагам гека с хислурон  на Микса, изчакам малко и слагам дневен крем на Лореал. Ако излизам навън, слагам слънце защитен на AVEN и ФДТ.

# 80
  • Мнения: 942
На лицето ми е суха, но не ме дразни толкова, обаче ръцете ми са в критично състояние. Няма махлем, който да помага. Поръчах си да попия хиалурон и колаген, дано има ефект. То няма да е бърз ефект, с натрупване е, ама дано все пак проима разлика. Ето дланта ми в момента, мазана няколко пъти с крем от сутринта, а нощно време крем-уж за тази работа+памучни ръкавици. Уж в топлото време се оправят, но сега, като се затопли, станаха по-зле.
Скрит текст:
Пробвай преди лягане да ги намажеш обилно с чисто арганово масло ( но да е истинско, защото 99% не са) , ако можеш си сложи ръкавички и така спи. На мен много ми е помагало.

# 81
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 385
Благодаря на всички за идеите за ръцете ми Simple Smile Всяка вечер лягам с памучни ръкавици, богато омазана с нещо. Миналата седмица за допълване на поръчка в Нотино си поръчах маска-ръкавици на Нутроджина - впечатлена съм, втори ден ръцете ми изглеждат почти нормално, сега лека по лека взеха да зазляват пак. Та, освен в Нотино, виждали ли сте такъв тип маски във физически магазини? Ето тази поръчах https://www.notino.bg/neutrogena/norwegian-formula-cica-repair-k … sha-maska-za-rce/

# 82
  • Мнения: 104
Да май съм виждала такива маски за ръце но пусто старческа болест не мога да се сетя къде, мисля че в Джъмбо преди като съм ходила на друга марка.

Доня,  страхотна кожа сега още повече се депресирах, моето лице е като изсушена стафида.

# 83
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Туй е защото трупнах едни килца отгоре в последните 2 години. И сега не мога да рискувам да отслабна, ще ходя с голям г@з и опънато лице 😏

# 84
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 385
Идеално ти е лицето. Така по снимката макс 35г ти давам. За дупето не знам....

# 85
  • Варна
  • Мнения: 750
Здравейте, понеже сте миролюбиви всички в тази тема, аз също да споделя. Бях на годишен скинчек на кожата в клиниката на д-р Раденкова - диагностициране на лице, препоръки за терапии, козметика, преглед на бенки и брадавици. Честно казано съм доволна, никой не ме убеждаваше да правя разни терапии, прегледът беше приятен, зададох си всички въпроси. Препоръчаха ми козметиката на Еstedherm и слънцезащитните им продукти. Някой ползвал ли ги е, за да даде мнение, благодаря!

# 86
  • Мнения: 2 461
Доня, супер младолика си, браво! Flowers Hibiscus
За Estederm и аз съм чувала хубави работи, но по отношение на слънцезащитата съм адски немарлива, хем знам колко е важна.
Ползвам само на плаж и в планина.
Нося задължително лек фдт, заради зачервяване, който е с фактор. Все се каня да си купя слънцезащитен спрей, но не му идва ред.

Miyako,  имам сходен проблем със зачервяване,  много е неприятно, особено когато си приемал бялата си кожа за даденост.
Купувала съм всякакви продукти без съществен резултат. От известно време ползвам този лосион, по препоръка от форума, евтин е и сякаш има вече видим ефект от него.
https://www.phytocode.bg/produkti/kozmetika-za-chuvstvitelna-koj … uid-100-ml-detail
Сега видях, че има и крем, него не съм ползвала.

Последна редакция: вт, 13 апр 2021, 07:11 от silver pearl

# 87
  • София
  • Мнения: 2 063
Хубави са продуктите на Esthederm. По-миналата година ползвах тяхна слънцезащита (подарък от приятелка) и останах с отлични впечатления. Моята кожа е склонна към пигментация, но успях да се опазя с тях. Ползвах ето тези за тяло и лице
Скрит текст:

 Страшно ми допадна т.нар. Клетъчна вода - освежава, хидратира. Любима ми е и я купих още два пъти. Кожата ми е нормална, с леко омазняваща се т-зона през лятото.
Скрит текст:

Миналата година в края на лятото ползвах и този хидратиращ крем. Много ми хареса.
Скрит текст:

Набелязала съм за купуване черната серия с ретинол, но гледам да намаля малко запасите от други козметични продукти и тогава.
Много e хубава козметиката.

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 22:16 от Dona-Flor

# 88
  • Варна
  • Мнения: 750
За Еstedherm ми препоръчаха този крем за летните месеци  - https://remedium.bg/esthederm-excellage-intenzivno-podhranvasht- … a-h50-ml-147377/p
и този серум - https://remedium.bg/esthederm-excellage-intenzivno-podhranvasht- … a-h30-ml-147376/p
Черната серия препоръчаха за зимата.
За слънцезащитните продукти има информация в сайта им, където пише, че са създадени не за да се избягва излагането на слънце а напротив. Остава само да открия къде има промоции на тази серия Simple Smile За съжаление обаче пропуснах да питам за тъмните петна по ръцете ми, направо съм като баба. Зимата поизчезват, но по това веме се появяват, въпреки, че мажа с крема на Nuxe за петна по ръцете - https://remedium.bg/nuxe-nuxuriance-ultra-anti-eydzh-krem-za-rat … a-x75-ml-139322/p
Ревютата по сайтовете за тази козметика са - единственият проблем й е цената Simple Smile

# 89
  • Варна
  • Мнения: 3 917
В момента ползвам Esthederm, точно excellage, вече месец и малко и съм супер доволна. Взех го на промоция, пускат от време на време. Слънцезащитата им не съм я ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт