Кое лого ви харесва най-много?

  • 4 313
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 697
Лого #4 определено ми изглежда по-изчистено и стилно, а #1, както вече посочиха много момичета, е с много нечетлив надпис. Confused

# 106
# 107
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Номер 1, но да се направи нещо по въпроса с надписа!

# 108
  • Мнения: 2 381
номер 1

# 109
# 110
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

На мен ми допадат и двата фаворита! Бих искал да кажа нещо за Номер 1:

1. Има ли шанс "Настоящи" да започва оттам, откъдето сега започва "Майки", сиреч някъде около 11 часа. Логиката е там, че обикновено се чете отгоре-надолу и отляво-надясно. В момента началото на името на Сдружението - "Настоящи" започва от към 7 часа.

2. Дали е възможно Рожбата да има малко нетолкова момичешко излъчване. Създава се впечатление за майка и дъщеря. Момците ще мрънкат ...  Wink Иначе майката е ПЕРФЕКТНА! БравУс!   bouquet

Ако няма да има корекции в предложените варианти, по-скоро бих гласувал за Номер 4. Изчистено, ясно, лесно се чете и бързо се запомня! По-делово и прагматично е!  Peace

Пък Номер 1 е толкова нежно, топло, мило ... В пълна степен изразява най-прекрасното чувство - МАЙЧИНСКОТО!  Heart Eyes

П.П. Онова веселото, шарено мамче с двете дечица - момък и девойка (стил Матис) СТРАШНО МИ ХАРЕСАGrinning 

Ав-е-е-е-е-е-е ... май се улях! Извинете!   bouquet 

# 111
  • Мнения: 1 120
Номер 1 Peace

# 112
  • Мнения: 1 294
Номер 4  ми харесва много.Изчистено е, много нежно стилизирано и показва много точно емоцията в майчинството Heart Eyes.Освен това за рекламна цел е много подходящо, защото ще стои също толкова хубаво както сега и в съвсем малък размер(например на пощенски плик или рекламен химикал)Номер едно също не е лошо, но ми е излишно бъбриво, а и доста експлоатирани елементои има по него.А ве откровенно казано кичозно ми е първото лого Confused

# 113
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
1 Peace

# 114
най ми харесва номер 1, но при възможност да се смени шрифта и цвета  Simple Smile

# 115
  • Мнения: 822
Бих гласувала за #1,с една забележка...Не ми допада черния цвят.Не би ли могло да се направи малко по-свежо?
При #4 не ми харесва абревиатурата.Все едно става дума за политическа партия...Според мен,хората не биха го приели с доверие.Тоест,или да бъде съчетание от абревиатура +пълен текст,или само пълен текст...Надписът на #3 наистина ми допада най-много...
И за цвета още веднъж...Сдружението е на майки с деца,а не погребална агенция...Извинете,не влагам лоши чувства!Иначе графичната част на 1 ми харесва най-много,най-отчетлив е образът на майка с дете... Peace

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 21:39 от niara

# 116
# 117
# 118
  • Мнения: 108
Номер едно.

# 119
  • Мнения: 3 268
номер 1 Peace

Общи условия

Активация на акаунт