С какво ходите обути у дома?

  • 9 170
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 776
Зимата с пантофи защото ми е студено, моите са кожени с мека подметка, тип сабо за медицински сестри. Лятото ходя боса. Децата както им харесва, не ми пречи.

# 16
  • Мнения: 2 217
Кой както си иска ходи у нас. Не съм вманиачена на подобни теми.

# 17
  • Мнения: 2 495
Ходим с чехли , някакви . Боси крака или чорапи оставят мазни отпечатъци . Ако си лягам на дивана или в кревата , не вкарвам  прахта  от пода . Нямам сили всеки ден да въртя парцала . Децата като малки бяха с някакви пантофи , за да им е топло на краката .Аз си съобразявам чехлите през зимата и лятото , на мъжа ми му е все тая от сезоните . Ако съм чорапи , ще се мокрят ,  когато на пода е паднала малко вода , в кухнята или банята .

# 18
  • София
  • Мнения: 1 198
Зимата с пантофи , лятото с джапанки. Не обичам да ходя боса. Сина ми цяла година ходи с пантофи, а приятеля ми не мога да го науча да обува пантофи. Като се прибере вечер си сваля чорапите  и ако не му дам пантофите ще си ходи така. Така бил свикнал.

# 19
  • Мнения: 36 498
С чехли или джапанки. Бих ходила и боса, но подът е студен и това не ми харесва.
Между другото, имало е няколко такива теми - появяват се някакви много "цивилизовани" потребителки, които си тъпчат с обувките вкъщи.
В България, в 90% от домовете се ходи с чехли, предлагам да се успокоят и да го приемат. Ако ще всичките им приятели да си трамбоват вкъщи с обувките отвън, това е феномен в техния приятелски кръг, не важи за повечето българи Simple Smile

# 20
  • Мнения: 876
Боси ходим всички. Зимата имаме килими навсякъде. Лятото ги махаме и оставаме на винилов под. Тогава ходим боси и вътре и в двора, но двора е покрит с изкуствена трева, която се мие всеки ден с маркуча.
Не понасям нищо на краката си когато не се налага.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 523
Аз съм писала и преди. Тъй като у нас антре-кухня-хол-спалня е открито, се е случвало да вляза с обувки, ако бързам или съм забравила нещо.
Странното е, че в детската, уж децата са по чорапи, а излиза много мръсотия от пода...
Навсякъде сме с твърди подове - зиме и лете.

# 22
  • France
  • Мнения: 165
С тези пантофи:


Не мога да ходя боса, студено ми е. През лятото с джапанки.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 951
От чужди чехли ме е гнус и на гости като ходя, не слагам, както не предлагам такива на гости - има чехли за влизане в банята, отворени, които се мият всеки ден.

Не знам къде ходиш на гости и какви ти дават. Аз купувам комплекти "домашни чехли" (преди мен видях думата пантофи, хъхъх) - много обикновени и евтини са. След това в боклука. 6-7 броя са към 10 евро. А в нас няма такъв човекопоток, за да е голям разход.


Е, къде ходя - на гости у приятели, очевидно. Навсякъде, където са ми предлагали, са затворени, като пантофи, от тези най-обикновените. Не еднократни. Вижда се, че са ползвани. Затова и не слагам никога.

# 24
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Винаги боса.Трябва да е много студено,за да сложа чехли или пантофи.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 992
Детето ходи босо целогодишно, най-много кроксове да го накарам, ако е много студено. Аз ходя с отворени чехли, мъжът ми - по джапанки, а лятото - бос. Май аз единствено целогодишно не обичам да съм боса.

# 26
  • Мнения: 7 278
През зимата с вълнени чорапи, терлици или чехли, според настроението ми. През лятото боса.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 909
По чорапи или с чехли, много често и боса, обичам да си перя пръстите. Щерката и тя като мен, ММ бос и двамата ме дразнят, като си посеят чехлите кой къде свари и се спъвам в тях и ги подритвам.

# 28
  • Мнения: 2 039
С чехли,зимни и летни.Много ми е неприятно да ходят боси или по чорапи и после да се излягат на дивани и легла.

# 29
  • Мнения: 12 792
С удобни чехли.

Общи условия

Активация на акаунт