С какво ходите обути у дома?

  • 9 164
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 979
Боси се къпем и ние, не съм чувала до сега някой да се къпе с чехли. 🤔
Само с чехли, един път направих тази грешка да подценя колко е хлъзгав пода и едва не се очистих.

# 61
  • Мнения: 54 445
Боси се къпем и ние, не съм чувала до сега някой да се къпе с чехли. 🤔

Ами ето, и аз не бях чувала някой да се къпе без джапанки.
За душ става дума, не за вана.
Във ваната е ясно, че без.

# 62
  • Мнения: 5 563
Даа, разбрах, че е за душ, а не вана. Ние се къпем боси, но на пода бях купила едни гумени постелки прозрачни (има и цеетни, де) против хлъзгане. Не ми е удобно да влизам в банята с джапанки, за да се къпя. Иначе си имаме чехли за банята, когато някой влиза.

# 63
  • Мнения: 29 386
Нямаме специални чехли за банята, къпем се боси, после обуваме джапанки. Детето понякога се къпе с джапанки, но понякога бос. Ако има опасност от подхлъзване, по-добре с джапанки.

# 64
  • Мнения: 1 917
В къщи ходим с домашни чехли или пантофи, а понякога и по чорапи.
В банята сме с кабинка, в която се къпем боси.
Само в хотели се къпем с чехли за баня.

# 65
  • Мнения: 7 278
Дори и в хотелите не се къпя с джапанките. Като изляза от изпод душа избърсвам си краката и си обувам си чехлите.

# 66
  • София
  • Мнения: 4 548
У нас всеки си ходи както му е удобно на него. Аз само лятото ходя боса - жега ми е. В най-студените дни съм с чорапи и чехли. През останалото време само по чорапи. Синът ми ходи бос през повечето време. В банята сме боси. Обикновено си обличаме бельото там и би било супер досадно да събувам джапанките и после пак да ги обувам, особено мокри. На чуждо място само с джапанки - някак ме е гнус да ходя боса.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 5 206
На чуждо място или особено в хотели, басейни, спа, си е опасно. Аз на такова място се заразих с кокоши трън, което си е вирусна инфекция от човешки папиломен вирус. Сумати месеци ми отне да се излекувам и вече много внимавам.

# 68
  • Мнения: 5 268
Само с чехли, един път направих тази грешка да подценя колко е хлъзгав пода и едва не се очистих.
В мокрите помещения е опасно, затова трябва и дръжка да има монтирана. Иначе предлагат вече противоплъзгащи се плочки, които са от керамика и от моя опит са препоръчителни.

# 69
  • Мнения: 5 979
Дръжки има, но то белята не пита, още по-опасно е дори с тези противоплъзгащи подложки които се оказва идеално хлъзгат при определена позиция и вода ... така, че чехли, ръбести плочи и ръка на дръжката пазят от осакатяване в банята при загуба на равновесие.

# 70
  • Мнения: 6 993
Малкият и мъжа ми - по чорапи. В големия студ мъжът ми се прежалва да сложи и терлици.
Аз от октомври до юни - чорапи + терлици, винаги ми е много студено на ръцете и краката. През другото време по чорапи или боса в много крайни горещи дни Simple Smile)
В банята всички с джапанки.

# 71
  • Мнения: X
Боси се къпем и ние, не съм чувала до сега някой да се къпе с чехли. 🤔

Ами ето, и аз не бях чувала някой да се къпе без джапанки.
За душ става дума, не за вана.
Във ваната е ясно, че без.

Във ваната само с плавници Animal Whale

# 72
  • Мнения: 25
Къпем се с джапанки или боси... а вкъщи винаги с пантофи, но не мога да се преборя със сина ми.... все е бос 😀 терзанията повечето родители

# 73
  • Мнения: 2 352
С чехли, децата с пантофи. Лятото боси. Според ортопед не е добре да се ходи бос по пода - по пясък, трева - да, но не и по пода. Не било добре за краката.

# 74
  • Мнения: 5 774
Ходим с чехли

Общи условия

Активация на акаунт