Седмокласници 2020/2021 - Тема 11

  • 29 308
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 299
ааа, недей.
шоколад с шоколад и шоколад отгоре.
качих килограм само от снимката. Simple Smile

Тортата е тежки любители на шоколада, като моите мъже - 2 вида шоколадови блатове, крем с тоблерон и всичко това залято с ганаш Simple Smile

Моят тийн има Суоч и с него ще си бъде. Скоро не го е носил.

Я да попитам за съвет - вчера се оказа, че е останал с 1 (един) чифт дъбки, всичко му е малко (с това стоене вкъщи реално е обличал епизодично само едните дънки). От къде да купя неслим дънки, за по-пълнички момчета? Той отдавна не е в детска номерация, направо съм в чуденка.

Последна редакция: ср, 14 апр 2021, 22:15 от catty m

# 61
  • Мнения: 2 019
beb4o_fb,  да слага G-shock-а на едната ръка и за всеки случай черния с пеперудите на другата ръка Satisfied
Ох, извинявам се ама не можах да се сдържа...какви неща трябва да мислим.
Обаче днес много ме хвана яд, че е бил без часовник.

За зодиите само ще кажа, че никакъв овен не може да ме уплаши. Обаче с чувствителна риба ми е много трудно.

# 62
  • София
  • Мнения: 4 910
нищо лошо за телците не искам да чувам!
И аз Innocent

С темата за часовниците ме накарахте да проверя какъв наличен има детето, тъй като той изобщо не ползва, а имах спомен, че сме му подарявали. Оказа се, че вАжи, само да му сменим батерията:
Скрит текст:


Catty_m, от мъжки щандове, размер S.
Последният път ММ пазарува със сина панталони.

# 63
  • Мнения: 9 914
Моят син е извън времето и пространството и не му трябва часовник 😂
Имам 2 скорпиона, рак и козирог вкъщи. Напоследък аз, везната, съм най-гадната 😂 не ги жалете!

# 64
  • Мнения: X
Не на ръката. На чина, удобно за виждане. Така просто ще следи времето с поглед. Отнема по-малко време от това, да си вдигнеш ръката и да погледнеш часовника.

# 65
  • Мнения: 1 462
До момента не съм се замисляла изобщо за часовници. Има от Декатлон и си го носи постоянно. Предполагам няма да е проблем 😀
Моят момък е зодия Дева. Много е позитивен, кротък, все едно нищо не го наранява. Много е добър и се страхувам, че ще преживява провалите тежко. От родата имаме още три деви и са коренно различни, та не зная дали има значение Simple Smile

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 182
Katnis, ех, най-хубавата зодия е твоето момче 😁😉. Амбициозни сме, не се отказваме до края и дразнещо перфектни 😁. С тази зодия въобще не го мисли, ще се справи ☺️

На този фон у нас живее една безгрижна и мудна везна (наборчето), една чувствителна и в същото време много властна дъщеря рак и ММ скорпион. Честно казано най-трудно ми е с везничката.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 986
G-shock, като всички такива - със стрелки, електронен часовник, секунди също електронни, дата и тем подобни Simple Smile Аз с повече екстри от това не съм виждала. Нямаше проблем да е с него на НВО. Е, бях го предупредила, ако му направят забележка да го свали и да го сложи в торбата, без да се разправя Simple Smile Не се е стигнало до това!
MollyBy, благодаря ти! Значи става нашият часовник, една грижа по-малко си имам.
vox, наистина за какви неща трябва да мислим - черни химикали, може ли комбинирани триъгълник и транспортир...ей такива нещица Joy

# 68
  • Мнения: 1 462
Katnis, ех, най-хубавата зодия е твоето момче 😁😉. Амбициозни сме, не се отказваме до края и дразнещо перфектни 😁. С тази зодия въобще не го мисли, ще се справи ☺️

На този фон у нас живее една безгрижна и мудна везна (наборчето), една чувствителна и в същото време много властна дъщеря рак и ММ скорпион. Честно казано най-трудно ми е с везничката.
Да ти кажа никак не ми изглежда амбициозен. Един лежерен такъв... Другите деви, които имам покрай мен са наистина много амбициозни, но ги познавам като възрастни 😁 за неговото желание има само две паралелки- 52 места за цялата област. Дано се пребори 😀

# 69
  • Варна
  • Мнения: 113
Догоних ви. Кали благодаря за новата тема. Див и Кати здрави и успешни да са младежите. Сина ми няма часовник, защото не е искал до сега. Ще сондирам мнение. Ходи с желание на училище, но ДО било по-яко. По-малко тестове от очакваното, но много домашна работа . Вкъщи сме 2 овенки, седмокласника е лъв а ММ е телец- шегуваме се че сме едър и дребен рогат добитък и лъв ( той е най-кроткият от всички).

# 70
  • София
  • Мнения: 284
А не ме питайте как се справям с моя инатлив водолей. Добре че съм козирог и не се давам лесно 😅 Абе изобщо война е у дома, до преди малко пак крещях...
Счупила си очилата (ама те просто така си стоели на бюрото и сами ей така са се счупили наполовина). Та утре рано рано отиваме на очен. Като разбра, че ще пропусне часовете реши, че може и да не учи, и да не пише домашни. Само дето след прегледа е веднага на училище.... сега пише 😶

А в стаята няма ли да има часовник да си го гледат децата?

# 71
  • София
  • Мнения: 4 910
Ах ти, Katnis, след поста ти за девата, реших, че вече остарявам=изкуфявам, защото претендирам да си спомням потребителите от Септемврийската тема /2007/, а твоята дева е Августинче, живо и здраво да е!
Та, да се отчета и аз със син дева. Нито е прибран, нито подреден. И амбициозен не бих го нарекла, но пък е старателен и изпълнителен. Нооооо ако изгуби/провали - УЖАС! Краят на света настъпва! Плашещо саморазрушителен става откъм емоции. За това адски много говорим и работим вкъщи. Силно се надявам спортът да го научи да губи. Животът не е само цветя и рози, и ако отсега не се научи да приема провалите като необходими уроци, да се изправи, изтупа, да си направи извод и да продължи напред, не знам как ще я кара.
Иска да е все пръв във всичко. От една страна това не е лошо, ама от друга винаги ще има някой по-добър и това трябва да мотивира, а не да отказва/отчайва.

# 72
  • Мнения: 1 402
Ах ти, Katnis, след поста ти за девата, реших, че вече остарявам=изкуфявам, защото претендирам да си спомням потребителите от Септемврийската тема /2007/, а твоята дева е Августинче, живо и здраво да е!
Та, да се отчета и аз със син дева. Нито е прибран, нито подреден. И амбициозен не бих го нарекла, но пък е старателен и изпълнителен. Нооооо ако изгуби/провали - УЖАС! Краят на света настъпва! Плашещо саморазрушителен става откъм емоции. За това адски много говорим и работим вкъщи. Силно се надявам спортът да го научи да губи. Животът не е само цветя и рози, и ако отсега не се научи да приема провалите като необходими уроци, да се изправи, изтупа, да си направи извод и да продължи напред, не знам как ще я кара.
Иска да е все пръв във всичко. От една страна това не е лошо, ама от друга винаги ще има някой по-добър и това трябва да мотивира, а не да отказва/отчайва.
Е, ако това не е амбициозност,  кое е? Simple Smile

Моят (набора) е стрелец. Типично, с широки пръсти....дай му да харчи пари. Спокоен....непоклатимо лежерен Simple Smile
Големият ми син е риба - чувствителен, изпълнителен, срамежлив. Добре че има брат, който да го запознава с хората Simple Smile
Аз съм рак. Най - хубавата зодия в перфектна комбинация със скорпион (ММ). Похвалих се! Simple Smile

# 73
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Аз се отчитам с близнаци. Щуротия до шия, всеки ден ново 20, изненади на бързи обороти.
В нашето училище има стенни часовници във всяка стая, при него скоростта не е проблем, толкова бърза да претупа всичко и да се отърве, че винаги има време за проверка, но никога няма желание.

Може ли да ми подскажете- на задачата по БЕЛ с поправката на грешки, винаги ли грешките са от 13 до 15 или просто той все на такива попада?

# 74
  • Мнения: X
На НВО са щедри. Пише си колко да търсят. Ето от последното:
17. Препишете текста, като поправите допуснатите 14 (четиринадесет) грешки – правописни, пунктуационни и при членуване.
Рекламата е сретство за въздействие и се иследва от широк кръг специалисти. Езика на савременната реклама, отразява начинът ни на общуване, като същевремено налага тенденций, които се проявяват във всекидневното говорене. Макар най често да превличат вниманието ни с свойте изображения, рекламите са предимно послания, изръзени словестно.

И от предходната година:
17. В листа за отговори препишете текста, като поправите допуснатите 14 (четиринайсет) грешки – правописни, пунктуационни и при членуване.
Предпочитана и утричана бутилираната вода се налага като беспорен фаворит на световният пазар сред напитките. Тя е станала не разделна част от живота ни и е едно от най голямите потребителски явления на нашето савремие. Засилената ѝ употреба, се свързва с идеята за намаляване на консомацията на беззалкохолните напитки, като следва да се отчете и факта, че е лесно приносима и достъпна в търгофската мрежа.

Общи условия

Активация на акаунт