За пиърсинга, татуировките и още нещо - 22

  • 22 216
  • 383
  •   1
Отговори
# 210
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Съвсем аматьорски погледнати- тотално аматьорски са и за мен. Моята приятелка, на която разреших да практикува върху ръката ми, се справя доста по- добре от татуиста от линка. А тя тренира само върху лявата си ръка и крак.

# 211
  • Мнения: 22
Здравейте! Преди 5 месеца си пробих пъпа, но се случи така, че около 1 месец имам лека подутинка с гной около пробива. Пробвах да го мажа с Гентамицин, но не виждам подобрение. Моля някой с подобен опит да ми даде съвет как е протекло при него, тъй като имам възможност да посетя личния си лекар след няколко седмици чак.

# 212
  • Мнения: 658
Мисля да си пробия носа, преди 10год имах обеца там, но я изгубих и така си остана сега има някакво топче на мястото, но искам пак 😀 какво мислите

# 213
  • София
  • Мнения: 718
Здравейте! Наскоро си продупчих пъпа, но когато седя накриво, обецата, също се изкривява. Това нормално ли е? И  нередно ли е да седя така, докато зараства в началото, тъй като в студиото не ми обясниха специално за това?

# 214
  • Марс
  • Мнения: 615
Пусни една симка на обецата, да придобием представа, да не си пробита накриво?

Happy mom, ако ти е мерак пак консултирай се все пак за това топче.

Briell, отиди до студиото където са те пробили.

# 215
  • София
  • Мнения: 718
Нещо ми дава грешка, като се опитавам да кача снимка, ще пробвам по-късно. Иначе отидох във Fabric of pain и човека начерта с маркер, всичко точно и ме проби както трябва. Само като седна или се завъртя накриво и тя се изкривява и после си я намествам.

# 216
  • Мнения: 250
Здравейте!
Горещо Ви препоръчвам да изгледате това интервю с Петя Евлогиева относно татуировките.
https://www.youtube.com/watch?v=vl1rigmUKsw

# 217
  • Мнения: 6 622
Здравейте,  някой пробвал ли е inkless tattoo за заличаване на стрий?

# 218
  • Мнения: 906
Моят татус номер 6 вече е факт.Замислям се и за следваща.Голяма краста е това 🤪
По препоръчан от съфорумка тук татуист(Варна).Много съм доволна.

# 219
  • Мнения: 4 008
Търся добра татуистка в Пловдив. Искам тънки линии и нежен дизайн, а съм забелязала, че мъжете татуисти предпочитат по-груби и "тежки" работи. Прегледах първите няколко страници в гугъл и не си харесах никой. Търся хора, които имат опит в подобен стил - тънки нежни линии и въздушност. Евентуално в градовете в близост до Пловдив, ако има някой с подобен стил.

Скрит текст:





Съответно татуисти, специализиращи се на такъв тип татуировки не се търсят
Скрит текст:





Благодаря предварително Simple Smile

# 220
# 221
  • Мнения: 4 306
Опитай в Гвенди
https://gvendi.com/

# 222
  • Мнения: 18 552
Леле, тази Пепа наистина мн добра. Супер прецизна работа. Много мн ми хареса!
Аз търсех в Пловдив, но попадах само н груби изработи и някакви цветни и кичозни неща.
Тази е мн добра фини линии, то си личи. Супер красиво изглеждат.
Край! Отказах се от inkfactory.
Като евентуално реша точно какво и къде искам отивам в Пловдив☺️
Мн благодаря за споделеното.

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 534
Можеш да погледнеш и тази:

zornitsablack
https://www.instagram.com/zornitsablack/?hl=bg

# 224
  • Мнения: 4 008
Благодаря, тази ми харесва повече, ще се свържа с нея. (ПС: Ох, тя не прави  корекции и преправяния на стари татуировки Sad )

Минах иначе през горната Пепа, с ченгел вадих думите от устата, така и не успях да разбера нищо от това, за което дойдох да питам, на половината неща отговора беше - щом сте ми виждали работите, значи знаете какво и как правя.

Последна редакция: пн, 06 фев 2023, 14:28 от Drama Llama

Общи условия

Активация на акаунт