ФЕВРУАРСКИ студ навън ще свива, мама сладко бебче вкъщи ще повива!

  • 12 333
  • 346
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Майчета, имам питане- за прегледа във Фемина- достатъчно ли е да нося само диск за записване на прегледа? Трябва ли ми видео касета или допълнителен кабел? Простете за глупваите въпроси, ама ...да се подготвя... Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 718
Да се разпиша и аз в новата темичка. Честит мъж sky angel.

# 17
  • Мнения: 19
Честита нова темичка.
Честит мъж sky angel.
Аз съм понеделник на ЖК и се надявам малкото да не се крие,
а да се покаже какво е. За мен няма значение, но съм любопитна.
Приятен ден на всички.

# 18
  • Мнения: 49
Майчета, имам питане- за прегледа във Фемина- достатъчно ли е да нося само диск за записване на прегледа? Трябва ли ми видео касета или допълнителен кабел? Простете за глупваите въпроси, ама ...да се подготвя... Wink

Здравейте и от мен, на 15 ноември също ще ходя във Фемина на 3D видеозон при д-р Димитрова. Казоха ми да си носа само диск или касета за запис. Нямам търпение да разберем пола на бебо Hug. лек ден на всички  bouquet

# 19
  • Мнения: 74
Честита ни нова темичка февруарки  bouquet
Честита да е и новината за мъжкото бебче на sky angel! Simple Smile
Аз да ви се оплача ,че от 2-3 дни много ми е подут целия стомах! И като огладнея хапвам съвсем малко ,защото ми се подува още повече! На вас случвало ли ви се е ? Дали е от бременността? newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 888
Майчета, имам питане- за прегледа във Фемина- достатъчно ли е да нося само диск за записване на прегледа? Трябва ли ми видео касета или допълнителен кабел? Простете за глупваите въпроси, ама ...да се подготвя... Wink

Здравейте и от мен, на 15 ноември също ще ходя във Фемина на 3D видеозон при д-р Димитрова. Казоха ми да си носа само диск или касета за запис. Нямам търпение да разберем пола на бебо Hug. лек ден на всички  bouquet
Аз пък ще ходя на 18 октомври - след една седмица. Цял месец очаквам този ден. Защо определят час чак  месец напред?Толковал и желаещи има за този ехограф:)

# 21
  • Мнения: X
Търсих много, някои момичета казват, че не са им направили запис на диск, че нямало условия, а само на касета а те пък не си носели, а там струвало 20лв. Така, че днес ще купя и касета, приготвила съм диск и дискета, стискайте палци всичко да мине добре и ще докладвам с подробности после newsm10
rene_rs, на мен ми се подува от време на време- от храна например, имам страхотни газове, но временно. Не се притеснявай- некомфортно е, ако те тревожи повече- звънкай на доки.
До скоро!

# 22
  • Мнения: 341
Cvetelinka, стискам палци всичко да е наред и да си имаш бебчо на филмче.
Като сте започнали с мазилата, та чак срам ме хвана, аз пък нищо не мажа, понякога милото ме глези и ме маже той с някакъв мазен лосион. Стрий имам колкото щеш, но не знам защо не ми пука. Но не е вярно, че остават завинаги. Аз си имам стрий от преди и в някакъв период се бях захванала сериозно да се мажа с крем на дева и изчезнаха, но после се появиха нови. Мен ме сърби дупето, а не корема, ама то ми е наедряло повече от търбухчето  Grinning
А това за избора за раждане си е вярно, по-добре да нямаш избор. Аз имам да избирам между Любляна и близкия град. Като софиянка ме влече към столицата. Когато ме питат и им кажа, че предпочитам там, доста мами ме гледат сърдито и обидено питат какво му липсвало на близкия град. Разбира се не ме засяга много тяхното мнение, но лошото е, че отзивите и за двете родилни са 50/50. Та още не знам къде ще раждам, на края като дойде линейката ще кажа карай където ти е удобно  Grinning
Приятен ден желая на всички.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 564
Добро утро момичета,

При мен ставането сутрин става все по-трудно вече - аз дето бях така ранобудна... Вечер като се прибера така ми се спи, 4е уж да си почина малко и после да сготвя, ама до готвенето не стигам... Милото го дава на гладна диета - да видим до кога и кога ще се обади неволята  Wink
Cvetelinka, чакаме новини от теб  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 117
Здравейте и от мен Simple Smile
При мен ставането все още е лесно. Но си лягам вечер с кокошките- в 21,00 вече дремя и до 22,00 съм заспала LaughingСнощи бебчо нещо беше се разритал бурно Wink
Ниското ми кръвно взе да ми прави номера. Много рязко се понижава и докато се усетя вече ми причерняло.

# 25
  • Мнения: X
Добро утро, момичета!
Започвам доклада от прегледа при Д-р Димитрова от МЦ Фемина.
Отидохме към 17.30ч. с час от 18ч.Чакахме търпеливо до 18.10ч. и влязохме. Доктор Димитрова беше много мила и любезна с нас. Аз се бях подготвила да не е това, което очаквам и да е хладна дори, но тя се държа добре. Та- легнах аз и започна прегледа на 2Д и 3Д паралелно- май ( по наше желание за 3Д). 2Д-то го записвахме на касета (ние си носехме) , а 3Д-то на диск след прегледа. Като започна да разглежда органите, попита: „Пола искате ли да го знаете или...?” Аз се засмях и казах: „Ами дааа...” уклончиво, защото бях сигурна, че няма какво ново да ми каже. А тя: „МОМЧЕНЦЕ е”. newsm03 Аз само дето не се задавих, дори ми се стори, че не съм чула правилно и после избухнах в луд смях, татито изобщо не можах да го видя как реагира в 1-ия момент.
Докторката беше категорична и ни показа органи и аксесоари допълнително, а ние пак с недоумение се цъклехме в монитора. Абе много забавно беше.
Видя обаче, че имаме разширено бъбречно легенче, което трябва да се следи. Каза, че е нормално при момченцата. Weary Можело да се скрие още утре или след месец. Написа препоръка за УЗ изследване след 6 седмици, но аз ще наблегна на това като ходя на ЖК в Шейново в края на месеца. Ами това е единственото, което ме попритесни леко, но няма да мисля за това, а за хубави неща.
Видяхме размазано бебчи, личицето му, нищо че се опитваше да се крие с ръчички отпред. Видях му сладкото носле, като едно топче е... smile3503
Ами, вълнуващо е, много, ама аз покрай изненадата и другата емоция и снимките някак минаха покрай тях. Надявам се всичко да е наред.
Прегледър ни струваше 80лв., като беше 2Д+3Д, със записи на наши касета и диск.
Май пишеше на бележката, че бебчо е седалищно. И сме великани- 780гр.
Д-р Димитров ни записа диска и показа една от снимките, точно с органа и каза” А, ама то си има пишка!” Та все едно двама са ми потвърдили мнението за МЪЖ!
Тъй като сега се върнахме в началото относно пола на бебчи, ще помоля да ми махнете щъркелчето, защото аз вече незнам наистина какво ще бъде.
Надявам се да бях полезна, извинете за дългия постинг, но не можах да се сдържа да не напиша всичко в подробности.
Хубав и усмихнат ден ви желая!

# 26
  • София
  • Мнения: 718
Cvetelinka честит мъж! .

# 27
  • София
  • Мнения: 3 564
Супер, Cvetelinka, много се радвам за теб - пък явно мъжките мами се увеличаваме, все пак ще трябват кавалери за дамите Sunglasses

# 28
  • Мнения: 1 117
Браво Цвети HugМомченце , момиченце , няма значение . Важното е да е добре .Живо и здраво да е , а то като се роди няма да си скрие атрибутите Wink
Не се притеснявай за бъбречното легенче. Ще се оправи , щом докторката е казала. Да не разказвам тук Валката с колко усложнения се роди , че само ще стресирам майчетата.Но като се следват препоръките на сериозните доктори - всичко се оправя.  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: X
Аааа, ама чакайте сега, аз изрично си казах, да нямам вече щъркелче, че се оплетох съвсем. Така, че сега не знаем какво ще е. Да знаете само колко странно се чуствам защото усещането ми е толкова силно за мома, а те бяха толкова категорични за пишока, че...
Точно се сещам че вчера ви споделих за "момченцето" на кумовете, дето обаче след 9 месеца се родило момиченце и е вече на 5г.
Иначе сериозно- да е живо и здраво-това е най-важното от всичко.

Общи условия

Активация на акаунт