Едрички сега сме всички, но през НОЕМВРИ - с бебета в ръчички!

  • 12 609
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 064
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, klukarkata! bdbaloni Бъди жива, здрава, обичана, уважавана, ухажвана и т.н., и т.н., а през ноември да гушнеш сладурско бебче!

goris, ами за днешната лекция аз се успах Embarassed...беше на тема "Кой кой е в родилната зала - от приемането до изписването". Следващата тема е чак на 24.10. При вас май не са толкова нарядко... newsm78

benighted, да ти е жив и здрав свекъра. Много да ви слуша и още повече да ви помага!

Днес моя тати също е рожденник, става на 53 години, та и аз да ви почерпя виртуално  Wine Glass newsm38

# 31
  • Мнения: 1 986
  Деничка,Честит рожден ден на татко ти newsm59-да е жив и здрав,много е млад този дядо  Laughing ;моят баща вече е на 65 г.,но се надявам бебка да го "подмлади" с няколко години-толкова я чака,милия Grinning
   Аз ще разбера утре дали ще пътувам към София,и ще ви уведомя при всички случаи,софийски мами Hug
   Дано съм добре,защото вчера не съм мръднала половин ден от леглото-то не бе сърцебине,не бе чудо Sick

# 32
  • София
  • Мнения: 3 064
Деничка, да е жив и здрав татко ти  bouquet

Софи, моят пък през септември чукна 70, та ще има подарък за кръглата годишнина - да е истински дядо Mr. Green

Рени, да са живи и здрави астралните близнаци Wink Надявам се, че шефа ти е готин - така сме ние  Sunglasses  И Пикасо е на 25.10. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 198
Klukarkata ,честит рожден ден !
Честито и на другите рожденици Grinning Да са живи и здрави !
Добре дошли на новите мами и на Фъстъчка /отново/ и само хубави новини до края Hug

якой беше споменал, че освен козметиката на Мустела, тази на Себа Мед била много добра.... newsm78   Аз още се чудяя какво да избера...
И на мен ми препоръчаха Себа Мед и вече се триумя newsm78
Малко оффф...
Да ви се похваля , имам си билети за концерта на SEAL Толкова отдавна исках да ходя, и той накрая на крака ми идва !!!!След месец чудене , накрая реших да си взема билети , пък ... Все си мисля , че ако всичко върви нормално, няма да има проблем да пътувам до София, а и в зала1 на НДК има всички удобства Laughing
Но както дойде...

# 34
Kluki  честит рожден ден!!! newsm67 Здраве,щастие,любов и едно сладурско бебе за подарък! Gift Heart Eyes/като му дойде времето разбира се/

Добре завърнала се на Фъстъчка  Hug и добре дошла на новата мама Бубулина77  bouquet

# 35
  • Мнения: 274
Здравейте и от мен!
Избягвах да чета за да не се плаша  Embarassed  Grinning но вече просто прескачам стряскащите теми съдържащи думичките форцебс и т.н. Чакам първо дете и според науката момче, а според самото дете ще се разбере около 22.11. Аз лично почти нямам търпение да го видя и да го прегърна и тези няколко седмици ми се струват като "векове" Party
Успех и безпроблемно и бързо раждане на всички! Здрави и щастливи бебчовци!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 067
Клюки,  честит рожден ден!!!


 newsm51
Много здраве, щастие, късмет, да си много обичана и скоро да имаш най-хубавото и послушно бебче!!!  nbirthday

А аз днес тотално си обърках програмата и не успях да дойда на лекцията, сори, ама в четвъртък съм там!!!

# 37
  • Мнения: 256
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка  Laughing

Клюки  hbday и от мен с пожелание щастието и хората, които те обичат, да бъдат винаги край теб. И скоро едно здраво, хубаво бебче. И за сладката темичка да не забравя да те поздравя  Flutter.

Честито и на всички роднини рожденици.Да са ви живи и здрави.

А с тези питки направо учудихте света  newsm62 . Как така можете всички да месите  newsm78. Аз точно заради това не се наемам да ги правя, а и съм далечко да гостувам на benighted  smile3555.

Добре дошли  на новите мами Бубулина77 и ger4e . Убедена съм, че ще им хареса в нашата компания.

Сега хубав ден на всички   bouquet Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 064
Добре дошла, ger4e! Flowers Bouquet Ако това ще те успокои аз също се стряскам и плаша от много неща, които прочетох и чета за бремеността, но се успокоявам с това, че скоро ще гушна малко сладко същество! Леко добременяване с нас и само положителни емоции! newsm10

Elimira, аз също досега не съм месила, но днес следобед смятам да се пробвам с риск нищо да не се получи...

# 39
  • sofia
  • Мнения: 8 938
...... за записването на бебето, ако нямаме граждански брак може ли да се запише бебето на името на таткото? Задължително ли е да има нотариален документ?... book
Не съм Цвети, ама ще ти отговоря Simple Smile
Трябва нотариален документ, а за тази цел трябва да сте измислили и името на бебето. Ние го измъдрихме един ден преди да ни изпишат, а стояхме в болница 5 дни.

Честито на всички за бебоците dance Да са живи и здрави и да не реват.
Честито на всички рожденици  bouquet

Пак ми казаха, че е момче.... явно ще трябва да се примиря. Обърнал се е с главата надолу,...аз го знаех де, с тия шутове в ребрата.

# 40
  • Мнения: 483
Здравейте и от мен  Simple Smile

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КЛЮКИ  Tada  newsm38   Gift ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЩАСТЛИВИ И ИЗПЪЛНЕНИ С ЛЮБОВ МИГОВЕ, А ПРЕЗ НОЕМВРИ ЕДНО СЛАДКО И ПУХКАВО БЕБЧЕ, КОЕТО ДА ГУШКАТЕ С ТАТИ   ylinfant

Честито и  на другите рожденници днес ... нека скоро станат най-гордите дядовци  Simple Smile

Ако Младост ви е далечко, можете да заповядате при мен в Лозенец на питки  newsm64   smile3521

Аз днес съм заточена в къщи и пазя майсторите, които сглобяват новите гардероби  Confused А нали се сещате после какво ме чака  Weary ... чистене на гардероби, подреждане на всичко в тях и накрая излъскване на цялата къща, че то стана вече бойно поле тук  Sad
Вече нямам търпение да приключи всичко ... да е подредено и чисто и само да чакам бебка  Hug

Добре дошли на новите мами в нашите редици   bouquet

# 41
  • Мнения: 2 274
   Споко момичета! Адски лесно се правят! Аз понеже като постоя по-дълго права и ме почват контракциите, та му намерих лесното!  Към водата с втасалата мая и другите работи бавно прибавям брашното и бъркам с миксера / с дебелите бъркалки за тесто/! Държа да подчертая, че до сега не ги бях използвала и все на ръка месех, ама тя неволята учи  Mr. Green! Като стане тестото такова, че миксера да се тормози вече, започвам на ръка! Адски бързо и лесно става!
   Деничка, да ти е жив и здрав таткото   bouquet! Много да ви помага и да се представи като един истински дядо т.е. много да играе с внука, докато вие с мъж ти си почивате само двамата  Mr. Green!
   Добре дошла на новата мама  Hug!

# 42
я майките счетоводителки да кажат-как се процедира с майчинството и какво трябва да се направи да си го получаваме на карта а не да ходим до фирмата си всеки път-тоест питам за болничния-нали сега се води 315 дни newsm78
[/quot
Към момента дните на болничните са все още по старата система-45 от ЖК.Ако преносиш пак при тях отиваш,ако не-следващия болничен ти го дава педиатърът.Знам,че към новия закон трябва да се приеме наредба,която да регламентира точно как ще стават нещата,но преди два месеца още не беше приета.Въпреки,че съм счетоводител,това го пиша като бъдеща майка,че не съм много в час как ще стават нещата.ще проверя пак дали е излязла наредбата и ще пиша.
За превода на заплатата по карта трябва да си говориш с този,който се занимава със заплатите в твойта работа.ако е разбран не би трябвало да има проблем.

# 43
  • Мнения: 2 332
Към момента дните на болничните са все още по старата система-45 от ЖК.Ако преносиш пак при тях отиваш,ако не-следващия болничен ти го дава педиатърът....

Аз знам, че след 45-дневния болничен от ЖК следващия е от болницата, където си родила - а чак след това - от педиатъра...  newsm78

  Споко момичета! Адски лесно се правят! Аз понеже като постоя по-дълго права и ме почват контракциите, та му намерих лесното!  Към водата с втасалата мая и другите работи бавно прибавям брашното и бъркам с миксера / с дебелите бъркалки за тесто/! Държа да подчертая, че до сега не ги бях използвала и все на ръка месех, ама тя неволята учи  Mr. Green! Като стане тестото такова, че миксера да се тормози вече, започвам на ръка! Адски бързо и лесно става!

Благодаря за идеята - и аз имам такива, а досега не бях ползвала... Супер - ще се измързеливя следващия път!  Laughing

# 44
Роси,абсолютно си права  bouquet,ама тоя период с болницата съвсем го забравих Simple Smile а това дето съм го написала е цитат на Мерелин ама нещо съм ги умазала нещата Embarassed
А и да не забравя-ЧРД НА КЛЮКИ И ОТ МЕН!:party013: 

Общи условия

Активация на акаунт