Заряза ме

  • 11 313
  • 209
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 314
Ей, изядохте го на две хапки човечеца.

# 151
  • Мнения: 24
Пича с 20-те санта, в грешка си. Вероятно си някъв теоретик, но ти липсва практиката.
Първо, който се чуди 4-5 години, работата е отекла за толкова време, с моята на 2-рия месец знаех, че ще е тя, още 6-7 ми бяха нужни да се убедя.
Второ, всяка връзка минава през сътресения и колебания при единия или и двамата партньори, тогава е нормално да не знаеш какво става и какво изпитваш. И през това съм минал с моята.
Трето като имаш проблеми в главата и съответно колебания, нормално да не го вдигнеш. При мен тва ме шокира, щото никога не ми се беше случвало, но е факт, както и никога след това не съм имал засечки.
Останалите ти работи изобщо не ми са занимава да ти ги чета. Вероятно авторката отдавна си е решила проблема, вероятно вече не я целува само по челото....



Всички тук имате МПС. От мен да го знаете.Sweat Smile А от къде идва ника ми е съвсем отделен въпрос.Smiley

Никакъв теоретик не съм. Всичките ми примери са от теорията, наречена живот. Не от страниците на книги, макар да съм чел това онова.

Първо. Тия 3-4 години са максималния срок, който аз посочих. Не 4-5. Ако обичаш да ме цитираш точно а не с лека подмяна на цифрите - по-коректно би било.
Колко са хората, които на втория месец са знаели? Колко още такива познаваш?
Вярно - познавам човек, който се ожени точно за една седмица след запознанството, но е само един. 2-3 години са много по-масов период. Доста рядко е под година и половина.

И второ. Това си е баш поворот оверкил, ако нямаш нищо против да ползвам тази фраза. Начетен си очевидно, и едва ли ти е проблем да разбереш какво искам да кажа.

И трето - хайде да не занимаваме форума с нашето вдигане и невдигане. Аз за своите нямам никакво намерение да пиша. Може би не искам и да чета ти кога си го вдигнал и кога не си го вдигнал, в отговор към мой пост. А ако искаш да обясниш на някого кога си имал засечки, и кога не си имал... повярвай ми - аз не съм точния човек. Някак поста ти малко ми прилича на лична нападка. Прикрита, но нападка. Надявам се да ме убедиш с бъдещите си отговори, че греша.

МПС = Мръсно ПодСъзнание.

пп. Надявах се че в този форум няма да има смачкване на един, за да изпъкне друг, но явно тази заразна практика е плъзнала и тук. Каква теория, каква практика, и какви ги наговори в писмен вид на човек, на когото и очите не си виждал, камо ли да знаеш какво му е минало през главата и какво е преживял.

Нейсе. Жив и здрав да си дълги години, та и ти да преживееш.

# 152
  • Мнения: 15 008
безумната глупост "на война и в любовта всички средства са позволени"
Те, колко хора бъркат интерес и сърбеж с любов, а после ама ко стана... За войната по могат да познаят.

Едит - трия, грешно обръщение.

# 153
  • Мнения: 6 240
Скрит текст:
Пича с 20-те санта, в грешка си. Вероятно си някъв теоретик, но ти липсва практиката.
Първо, който се чуди 4-5 години, работата е отекла за толкова време, с моята на 2-рия месец знаех, че ще е тя, още 6-7 ми бяха нужни да се убедя.
Второ, всяка връзка минава през сътресения и колебания при единия или и двамата партньори, тогава е нормално да не знаеш какво става и какво изпитваш. И през това съм минал с моята.
Трето като имаш проблеми в главата и съответно колебания, нормално да не го вдигнеш. При мен тва ме шокира, щото никога не ми се беше случвало, но е факт, както и никога след това не съм имал засечки.
Останалите ти работи изобщо не ми са занимава да ти ги чета. Вероятно авторката отдавна си е решила проблема, вероятно вече не я целува само по челото....



Всички тук имате МПС. От мен да го знаете.Sweat Smile А от къде идва ника ми е съвсем отделен въпрос.Smiley

Никакъв теоретик не съм. Всичките ми примери са от теорията, наречена живот. Не от страниците на книги, макар да съм чел това онова.

Първо. Тия 3-4 години са максималния срок, който аз посочих. Не 4-5. Ако обичаш да ме цитираш точно а не с лека подмяна на цифрите - по-коректно би било.
Колко са хората, които на втория месец са знаели? Колко още такива познаваш?
Вярно - познавам човек, който се ожени точно за една седмица след запознанството, но е само един. 2-3 години са много по-масов период. Доста рядко е под година и половина.

И второ. Това си е баш поворот оверкил, ако нямаш нищо против да ползвам тази фраза. Начетен си очевидно, и едва ли ти е проблем да разбереш какво искам да кажа.

И трето - хайде да не занимаваме форума с нашето вдигане и невдигане. Аз за своите нямам никакво намерение да пиша. Може би не искам и да чета ти кога си го вдигнал и кога не си го вдигнал, в отговор към мой пост. А ако искаш да обясниш на някого кога си имал засечки, и кога не си имал... повярвай ми - аз не съм точния човек. Някак поста ти малко ми прилича на лична нападка. Прикрита, но нападка. Надявам се да ме убедиш с бъдещите си отговори, че греша.

МПС = Мръсно ПодСъзнание.

пп. Надявах се че в този форум няма да има смачкване на един, за да изпъкне друг, но явно тази заразна практика е плъзнала и тук. Каква теория, каква практика, и какви ги наговори в писмен вид на човек, на когото и очите не си виждал, камо ли да знаеш какво му е минало през главата и какво е преживял.

Нейсе. Жив и здрав да си дълги години, та и ти да преживееш.

Пич, нямам намерение да те мачкам, реакцията ми е такава на поста ти. Пишеш погрешни неща или най-малкото не общовалидни, казвам ти го. Ще си коригирам поста с годините, нямам много време да чета ферманите и да запомня всичко. Между другото, наистина се опитай да не пишеш толкова дълги постове, почти никой няма да се хване да ги чете.

Относно вдигането и невдигането, казвам ти, че се случва, дори по-често, от колкото предполагаш. Мои приятели също са ми споделяли за засечки с жени, в които са били искрено влюбени и са ги желаели. Така че си в грешка за това

"3, Ще спя аз на едно легло, с гола жена до мен (не те питам, но предполагам че в топлите месеци спите голи) и няма да го вдигна, и няма да си поискам от нея? Аз трябва да съм толкова болен, че да имам нужда от помощ за да се изправя на крака, за да не пожелая жената, с която съм решил да спя в едно легло."

И накрая това е зми.... опа женски форум, тука каквито чудесии съм се нагледал другаде с платени полит. тролове и промити мозъци такива не съм видял. Пишат разни вкиснати лелки и повярвали си кифли, които само като видят мъжко мнение им действа като червеното на бика. Така че ако не искаш да ти скачат и не си готов да се защитаваш, просто по-добре недей да пишеш.

# 154
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Напротив,трябва да пише и да споделя опит.
Относно женската наивност и глупост. Бившата ми снаха се оплака на майка ми, че мъжа и спи в отделна стая. Естествено, че я игнорираше умишлено, очаквайки развода. Тя беше наясно с ескалиращата антипатия. Но се опита да му лепне диагноза.
Майка ми не е употребила нито една нецинзерурирана дума в живота си. И беше шок-шоу да наблюдавам реакцията и.

Последна редакция: сб, 15 май 2021, 20:24 от Viviana91

# 155
  • Мнения: 15 008
Какво означава 'очаквайки развода'?

# 156
  • Мнения: 24
Относно вдигането и невдигането, казвам ти, че се случва, дори по-често, от колкото предполагаш. Мои приятели също са ми споделяли за засечки с жени, в които са били искрено влюбени и са ги желаели. Така че си в грешка за това

"3, Ще спя аз на едно легло, с гола жена до мен (не те питам, но предполагам че в топлите месеци спите голи) и няма да го вдигна, и няма да си поискам от нея? Аз трябва да съм толкова болен, че да имам нужда от помощ за да се изправя на крака, за да не пожелая жената, с която съм решил да спя в едно легло."

Тогава трябва да си на повече години от мен. Със сигурност на доста повече повече. А аз определено не съм млад, и белите косми по главата ми от известно време насам са повече от космите, които са с естествения си цвят.

И понеже не си първият, който се хваща за ника ми, първият беше жена, да ви отговоря на всички веднъж и завинаги - ника ми е размер на инструмент, с който съм работил редовно преди години.

Как ли ще се хилят жените, като прочетат това, но няма да уточнявам нито за какъв инструмент става въпрос, нито за каква машина е бил този инструмент. Всеки да решава каквото си иска... но с усмивка.SmileSmileSmile

# 157
  • Мнения: 24
Напротив,трябва да пише и да споделя опит.
Относно женската наивност и глупост. Бившата ми снаха се оплака на майка ми, че мъжа и спи в отделна стая. Естествено, че я игнорираше умишлено, очаквайки развода. Тя беше наясно с ескалиращата антипатия. Но се опита да му лепне диагноза.
Майка ми не е употребила нито една нецинзерурирана дума в живота си. И беше шок-шоу да наблюдавам реакцията и.

Моля те - разкажи за реакцията и. Ще ми бъде интересно да науча.

И благодаря, че поне една жена написа, че мъжкото мнение също е ценно. Всеки един от двата пола е нищо без другия пол, но когато се започне войната - мозъците изветряват и се бълват змии и гущери от двете страни. Мъжете го правят не по-малко, но го правят по малко по-различен начин от жените.

пп. За другите жени, ако и друга е написала, че мъжките мнения също са ценни - тази благодарност се отнася и за вас, но няма да товаря сървъра на форума, пишейки я за всяка поотделно.

# 158
  • Мнения: 920
Истини за хората, представящи се за
жертви. Полезна статия.

http://www.pentimento.bg/page/?p=2874

# 159
  • Мнения: 15 008
Е, изглежда не беше грешно адресирано изтритото. Някои хора имат чувство за хумор и правят интересни аналогии, а при други е 'хумор' и 'интересни' аналогии.

# 160
  • Мнения: 24
Кат не ви се удават империалните мерки и теглилки, по-добре не се пробвайте. Не може хем империални, хем десетична запетая.
Да се прекръстиш на 7-5/16", поне да те разбират хората. Може и 7-19/64", по-точно, ама има риск да те земат за стругар. Те са по шеесе и четвъртинките Trollface
РФ-то, и ти бъркаш, драги. Никой не превръща инчове в сантиметри. В милиметри само.
И са по-малко от 200 Wink
 
Mr. Green

Че това нещо няма 20 сантиметра ми е пределно ясно. За микса в мерките... ами извинявам се. Основно съм работил в метричната система, а когато се налагаше да мерим в инчове и превключехме инструменти с електронна скала на инчова скала, по спомен даваха десети, стотни и хилядни от инча.
Пък и когато се регистрирах трябваше набързо да си измисля някакъв ник. Някогашният ми ник се води зает, макар да не открих постове с него, но не можах и да го възстановя... та си измислих този. Simple Smile

# 161
  • Мнения: 14 151
Алоо, мъжете в темата. Стига сте си мерили... никовете и помогнете на авторката да разбере защо внезапно са започнали да я целуват само по челото.

# 162
  • Мнения: 6 240
Съдейки по липсата и, най-вероятно вече не я целува по челото и. Или пък е намерила друг, който не я целува по челото...

# 163
  • Мнения: 11 449
Виж какво мило момиче, няма смисъл да живееш в тази агония. Трябва да набереш сила, гняв, гордост или в каквото намериш упование и да сложиш край. Да поплачеш, потъжиш и полека лека да се успокоиш. Моля те не влизай в глупавата схема пак да сте приятели. Не бъди на разположение и не бърши гузната му съвест, че не знае какво иска от хората и ги наранява.
Той е избрал - не иска теб. Значи няма да да му тупаш раменцето като приятел, няма да му пишеш закачливи смс, няма да си част от живота му.
Не прави и глупостта да се събирате и разделяте пак.
Просто отгърни тази страница и си дай време да оздравееш и преодолееш ситуацията.

Има една мъдрост "Не се ядосвай на пресъхналия кладенец, че не дава вода.  Просто попитай себе си защо упорстваш да вадиш вода там, където отдана е ясно, че не можеш да я намериш"

Време е да продължиш напред. Само времето ще покаже дали може пак да обичаш и да срещнеш някой, когото заслужаваш.

И за десетилетките, които съм навъртяла и натруала житейски опит си мисля, че точно така и ще бъде - пак ще обичаш, ще си обичана и ще се чудиш какво толкова си му ценила на този човек.

# 164
  • Мнения: 24
Алоо, мъжете в темата. Стига сте си мерили... никовете и помогнете на авторката да разбере защо внезапно са започнали да я целуват само по челото.

На базата на подадената от нея информация - толкова си можем. А ти, ако наистина мислиш за сериозно решение на проблема, редно е да се сетиш и да флагнеш, че тук в темата всичко е по информация на авторката, и нашите отговори са достоверни до същата степен, до която е достоверна подадената ни информация. Това едно.
И друго - когато навремето съм се занимавал с подобни анализи, тази информация я поствам специално за конкретен човек, преди да изкажа мнение разпитите от моя страна бяха зверски. За да мога да си съставя мнение за ситуацията. Подадената тук информация ми е безкрайно постна, в сравнение с информацията, която изисквах на едно друго място преди години.
Не всеки път съм давал мнение тогава, но когато придобиех усещане за ситуацията и дадях мнение - в доста висок процент от случаите то се оказваше точно.
Не се занимавам със сериозни анализи от много години. Нямам ресурси и енергия за това. И не желая да се връщам пак към онова си занимание, защото влагаш много а накрая се врътват и дори не ти казват една блага дума.
Там често пъти съм бил обвиняван, обикновено от жени, че анализа ми не е точен. Когато на няколко от тях казах да доведат партньора си, за да говоря и с него, и да говоря с него също толкова подробно, колкото съм говорил с тях... или наставаше жабогущерогейзер, или наставаше мълчание.

Защото аз не съм забравил, но не видях нито една жена да го спомене, а ако съм пропуснал да изчета нещо - прощавайте, че е възможно авторката да ни подава информация съвсем различна от обективната, или например да премълчава свои или негови действия, които биха променили картинката.

Към авторката - не мисля и не твърдя подобни неща. Само давам пример за възможна манипулация на изгледа на нещата.

Общи условия

Активация на акаунт