Заряза ме

  • 11 310
  • 209
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Напротив,трябва да пише и да споделя опит.
Относно женската наивност и глупост. Бившата ми снаха се оплака на майка ми, че мъжа и спи в отделна стая. Естествено, че я игнорираше умишлено, очаквайки развода. Тя беше наясно с ескалиращата антипатия. Но се опита да му лепне диагноза.
Майка ми не е употребила нито една нецинзерурирана дума в живота си. И беше шок-шоу да наблюдавам реакцията и.

Моля те - разкажи за реакцията и. Ще ми бъде интересно да науча.

Отговорът и бе тривиален. Нормалният мъж отразява това, което получава. Насила емоции не се вменяват.
А за мен беше ценен урок, как се отблъсква любвеобилен и позитивен мъж. Връзка м/у крайни противоположности е невъзможна.
Без мъжкия, споделен опит, опека и съвети, щях да съм си прецакала сериозно живота. Мъжете имат логични действия и презсказуеми реакции. Уравновесени са.(добре възпитаните)За да имат патологично отношение или промяна , има сериозен мотив.
Наясно съм и какво ги вбесява-дребновости, капризи и кухи емоции.

Последна редакция: сб, 15 май 2021, 23:26 от Viviana91

# 166
  • Мнения: 920
7.3inches,
когато човек е искрен, истината се усеща чрез думите му. Когато обаче е неискрен, истината го плаши и започва да агресира и обвинява. Но гладът за още и още внимание и състрадание, както и нужда за настървено оплюване на мъжа, имал късмета да се освободи от отровната за него връзка, кара някои авторки да пускат нова тема, с променен декор.

Подкрепям и думите на Viviana91. Точни, истинни..

# 167
  • Мнения: 24
7.3inches,
когато човек е искрен, истината се усеща чрез думите му. Когато обаче е неискрен, истината го плаши и започва да агресира и обвинява. Но гладът за още и още внимание и състрадание, както и нужда за настървено оплюване на мъжа, имал късмета да се освободи от отровната за него връзка, кара някои авторки да пускат нова тема, с променен декор.

Подкрепям и думите на Viviana91. Точни, истинни..

С много болка, огорчение и гняв трябва да призная, че твърде много пъти съм виждал, и от двата пола, защита на полов принцип, без значение че човека от същия пол, ако постъпи така спрямо нас, ще имаме желание да си изплетем колан от червата и/му.

За отровните връзки бих препоръчал на жертвите им за почетат повече за нарцисизма, за психопатите, за хората, неспособни да изпитват емоции (има и такива и дори и представа си нямате колко са много) и за още някои неща, които в момента не мога да си припомня в детайли, но ако човек тръгне да издирва информация за изброените от мен неща - непременно ще се натъкне и на останалите.

# 168
  • Мнения: 33
Здравейте!
1,
Аз съм момиче на 24 от година и малко живеем заедно с приятеля ми,който е една година по-малък от мен.
2,
понеже ние сме приятели от 5 години и наистина бяхме изградили една много силна приятелска връзка преди да имаме тази връзка като гаджета.
3,
Спим на едно легло.Постоянно ме прегръща и ме целува по челото.Като цяло всичко в отношенията ни е същото,освен в интимен план.
4,
Аз не смятам,че причината е това,че в продължение на една година той не се е усетил,осъзнал или не знам как да го нарека.Според мен не знае какво иска или има психични проблеми.Знам само,че това ми дойде изневиделица и съм много зле.
Кажете ми вашето мнение.
Благодаря!

Ако имаш слаби нерви не чети мнението ми. Образно казано не обичам болкоуспокояващите средства (аз и в живота не ги обичам). Предпочитам антисептичните. А от тях боли.

Презюмирам, че си описала нещата в началния пост достатъчно изчерпателно, защото не съм от хората, които имат търпение да изчетат цяла тема от няколко страници, за да съберат късчетата информация.

1, Искаш ли един ден да имаш деца, семейство, и да живееш с бащата на тези деца? Ако отговорът на този въпрос е ДА, то недей да пренебрегваш мъничката подробност, че на един мъж му трябват поне 3-4 години за да опознае една жена то степен да пожелае тя да му роди деца. Освен ако не си търси кобила за разплод, и слугиня да му върти домакинството и да му топли леглото.
Има много голяма разлика един мъж просто да иска жена и деца, и да иска ти да си му жена и точно ти да му родиш деца.
Добре е да си направиш тази сметка още сега, защото може да стане като едно семейство, което бяха заедно доста години, процедури за забременяване и прочие, и скоро след раждането той ги заряза. И сега тя сама си гледа децата.
Та прави си сметката, защото явно този няма да е мъжът, който иска точно ти да му родиш деца, и точно в теб да излива страстта си ден след ден, година след година, докато остареете.

2, Повярвай ми - един мъж винаги много добре знае дали желае една жена, или не я желае. Това с приятелката - улево.
Мъжете не посягат да лягат с приятелките си, и не се опитват да правят от гаджетата си приятелки. Тук има нещо скрито от теб, което няма как да зная.

3, Ще спя аз на едно легло, с гола жена до мен (не те питам, но предполагам че в топлите месеци спите голи) и няма да го вдигна, и няма да си поискам от нея? Аз трябва да съм толкова болен, че да имам нужда от помощ за да се изправя на крака, за да не пожелая жената, с която съм решил да спя в едно легло.
Ако не е приятелката този да не вземе да се окаже неосъзнал своята сексуалност, и внезапно открил я? Не искам да обиждам човека, но на тази възраст ако хормоните не бушуват, на 40 какво? Тотално ще сте забравили какво е секс?

4, А според мен много добре знае... но не смее да ти каже. Страхува се от последствията.

В заключение - момичетата, които навремето са ми казвали директно, че не ме харесват като мъж, и да не очаквам да бъдат гаджета с мен - запазил съм към тях уважение, макар да не ми е харесало това, което съм чул.
А онези момичета, които ми обясняваха много внимателно, как видите ли, те ме харесвали много повече като приятел, или те не били за мен а да съм си намерел по-добра от тях... към тях в спомените ми има единствено презрение и отвращение.

Не виждам защо трябва да бъде различно за мъжете, които правят такива неща.
Внезапно обаче поиска секс.

# 169
  • София
  • Мнения: 44
Аnnm, поискал е, защото другата му е била шута..

# 170
  • Мнения: 18 364
Не съм особено учудена.
Не е релевантно в тази тема да се обсъжда приятелството между мъж и жена, защото авторката и тоз са гаджета, живеещи заедно по негова инициатива. Преди това дали са били приятели, врагове или никакви, е все тая.
Увлечението по друга жена води до проблеми във връзката, но в някои случаи се преодоляват. Има тема "Бихте ли простили изневяра?" - е, тук изневяра даже няма, просто платонично заплесване. Безнадеждно от самото начало - другата не знае, има семейство. Смятах, че ще се върне към авторката. Сега, ако ще има последващи залитания по други жени, няма защо да го търпи. Но това дотук може да го... прескочи и да вървят нататък, да видят какво ще стане.

# 171
  • Мнения: 33
Не съм особено учудена.
Не е релевантно в тази тема да се обсъжда приятелството между мъж и жена, защото авторката и тоз са гаджета, живеещи заедно по негова инициатива. Преди това дали са били приятели, врагове или никакви, е все тая.
Увлечението по друга жена води до проблеми във връзката, но в някои случаи се преодоляват. Има тема "Бихте ли простили изневяра?" - е, тук изневяра даже няма, просто платонично заплесване. Безнадеждно от самото начало - другата не знае, има семейство. Смятах, че ще се върне към авторката. Сега, ако ще има последващи залитания по други жени, няма защо да го търпи. Но това дотук може да го... прескочи и да вървят нататък, да видят какво ще стане.
Не сме се събрали.Аз мисля,че отново ще се случи това.Вчера му казах,че мисля да се изнеса.Дойде в работата ми да ме убеждава да не го правя.

# 172
  • Мнения: 15 005
Той ще може ли да си плаща наема и комуналните и все пак да продължи да поддържа добър стандарт след това, ако ти се изнесеш и го оставиш сам?

# 173
  • Мнения: 307
Абе вие сте много интересни. Защо нападате хората постоянно в този форум ? Не само в тази тема, а и във всички други. Някой сподели проблема си и се започва един градски съд, пързалки, поставяне на диагнози и тонове жлъч и подигравки. Всеки си е с проблема и ако не можете да дадете адекватен съвет свързан с темата и проблема, не се включвайте да си изливате жлъчтта, която явно в ежедневието прикривате. Или помагайте или не пречете, аман от съдници и подигравки. Някои хора са ужасно зли - ЖАЛКО !

# 174
  • Мнения: 12 875
Не сме се събрали.Аз мисля,че отново ще се случи това.Вчера му казах,че мисля да се изнеса.Дойде в работата ми да ме убеждава да не го правя.
Аннм, какви доводи посочи? Защо да не се изнасяш? Поискал е секс - значи ли, че вече смята, че ти си жената?

# 175
  • Мнения: 33
Той ще може ли да си плаща наема и комуналните и все пак да продължи да поддържа добър стандарт след това, ако ти се изнесеш и го оставиш сам?
Не

# 176
  • Мнения: 18 364
Той какво казва за отношенията ви в момента?
Ти по каква причина реши, че вече тръгваш (поради съветите на форума или друга)?

# 177
  • Мнения: 15 005
Той ще може ли да си плаща наема и комуналните и все пак да продължи да поддържа добър стандарт след това, ако ти се изнесеш и го оставиш сам?
Не
Е, за мен съображенията му са ясни - финансово-обслужващи.

# 178
  • Мнения: 24
Той ще може ли да си плаща наема и комуналните и все пак да продължи да поддържа добър стандарт след това, ако ти се изнесеш и го оставиш сам?
Не

Това е нещо, което задължително трябва да се вземе под внимание. Не твърдя, че той се бори за физическото си оцеляване, но не го и изключвам.

# 179
  • Мнения: 33
Не сме се събрали.Аз мисля,че отново ще се случи това.Вчера му казах,че мисля да се изнеса.Дойде в работата ми да ме убеждава да не го правя.
Аннм, какви доводи посочи? Защо да не се изнасяш? Поискал е секс - значи ли, че вече смята, че ти си жената?
Определено не смята,че аз съм жената.Казах му,че за мен емоциоанално е по-добре така.Иначе нямам нищо против да сме си в добри отношения.
Според мен иска да няма ангажимент към мен,съответно да се вижда и с други.

Общи условия

Активация на акаунт