Заряза ме

  • 11 289
  • 209
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 12 844
Не мисля, че раздяла с човек, който не те обича, но те използва, може да е фатална. В смисъл, съдбоносно лоша. По-скоро би била освобождение и ново начало.

# 196
  • Мнения: 33
Не мисля, че раздяла с човек, който не те обича, но те използва, може да е фатална. В смисъл, съдбоносно лоша. По-скоро би била освобождение и ново начало.
[/quote
Осъзнавам,че аз всъшност съм доста наивна.Може би защото мислех,че го познавам от толкова време всъщност съм го опознала,но за мен сега той е коренно различен човек.По принцип смени работата,съответно и средата и откакто е в новата работа стана друг човек.Озлоби се,стана нервен,неспокоен,конфликтен.Преди не беше такъв.Опитва се да подражава на хора,които не мисля,че са правилния пример.Приоритетите му се промениха.Казах му,че се е превърнал в това,което казваше,че никога няма да бъде.Затова постъпи така и с мен.Не говоря за това,че е поискал да се разделим,а начина по който го направи.Лъжи и пак лъжи.И когато човек е бил лоялен и не получи обратното е адски разочарован,обиден,предаден.В началото бях в шок.Не очаквах.Знаех,че хората се разделят и че това е нормално.Но не очаквах той да го направи по този начин.Чувствах се сама,безпомощна.Буквално не знаех от тула нататък как да живея и какво да правя,когато той ми е най-близкия човек тук.Понеже ние не сме от града в,който живеем в момента.И с времето обаче започнах да осъзнавам.Прибрах се за няколко дни вкъщи.Видях се с майка ми и баща ми.Когато ги видях се почувствах силна.И в същото време се отвратих от постъпките му.Обичам го все още,то това не мога да го контролирам.Но вече не изпадам в дупки.Остана само обидата,която от време на време ми пресяда в гърлото.Но се убедих,че трябва време.

# 197
  • Мнения: 859
Цитат
Не мисля, че раздяла с човек, който не те обича, но те използва, може да е фатална. В смисъл, съдбоносно лоша. По-скоро би била освобождение и ново начало.
[/quote
Осъзнавам,че аз всъшност съм доста наивна.Може би защото мислех,че го познавам от толкова време всъщност съм го опознала,но за мен сега той е коренно различен човек.По принцип смени работата,съответно и средата и откакто е в новата работа стана друг човек.Озлоби се,стана нервен,неспокоен,конфликтен.Преди не беше такъв.Опитва се да подражава на хора,които не мисля,че са правилния пример.Приоритетите му се промениха.Казах му,че се е превърнал в това,което казваше,че никога няма да бъде.Затова постъпи така и с мен.Не говоря за това,че е поискал да се разделим,а начина по който го направи.Лъжи и пак лъжи.И когато човек е бил лоялен и не получи обратното е адски разочарован,обиден,предаден.В началото бях в шок.Не очаквах.Знаех,че хората се разделят и че това е нормално.Но не очаквах той да го направи по този начин.Чувствах се сама,безпомощна.Буквално не знаех от тула нататък как да живея и какво да правя,когато той ми е най-близкия човек тук.Понеже ние не сме от града в,който живеем в момента.И с времето обаче започнах да осъзнавам.Прибрах се за няколко дни вкъщи.Видях се с майка ми и баща ми.Когато ги видях се почувствах силна.И в същото време се отвратих от постъпките му.Обичам го все още,то това не мога да го контролирам.Но вече не изпадам в дупки.Остана само обидата,която от време на време ми пресяда в гърлото.Но се убедих,че трябва време.

Остави го да си отиде. Всичко, което изреждаш, са само оправдания - среда, нова работа и коренна промяна. Той стои при теб още и защото осъзнава, че толкова сериозно и добро момиче няма да намери никъде. Не може да те укори в нищо и затова е гузен, не може спокойно да постъпи зле и да си тръгне без угризения, трябва му ти да го изгониш. Има ги и такива. Със сигурност ще се порасне, ще осъзнае много неща по трудния начин и ще се върне разкаян,  въпросът е дали тогава ти ще го искаш.

# 198
  • Мнения: 33
Цитат
Не мисля, че раздяла с човек, който не те обича, но те използва, може да е фатална. В смисъл, съдбоносно лоша. По-скоро би била освобождение и ново начало.
[/quote
Осъзнавам,че аз всъшност съм доста наивна.Може би защото мислех,че го познавам от толкова време всъщност съм го опознала,но за мен сега той е коренно различен човек.По принцип смени работата,съответно и средата и откакто е в новата работа стана друг човек.Озлоби се,стана нервен,неспокоен,конфликтен.Преди не беше такъв.Опитва се да подражава на хора,които не мисля,че са правилния пример.Приоритетите му се промениха.Казах му,че се е превърнал в това,което казваше,че никога няма да бъде.Затова постъпи така и с мен.Не говоря за това,че е поискал да се разделим,а начина по който го направи.Лъжи и пак лъжи.И когато човек е бил лоялен и не получи обратното е адски разочарован,обиден,предаден.В началото бях в шок.Не очаквах.Знаех,че хората се разделят и че това е нормално.Но не очаквах той да го направи по този начин.Чувствах се сама,безпомощна.Буквално не знаех от тула нататък как да живея и какво да правя,когато той ми е най-близкия човек тук.Понеже ние не сме от града в,който живеем в момента.И с времето обаче започнах да осъзнавам.Прибрах се за няколко дни вкъщи.Видях се с майка ми и баща ми.Когато ги видях се почувствах силна.И в същото време се отвратих от постъпките му.Обичам го все още,то това не мога да го контролирам.Но вече не изпадам в дупки.Остана само обидата,която от време на време ми пресяда в гърлото.Но се убедих,че трябва време.

Остави го да си отиде. Всичко, което изреждаш, са само оправдания - среда, нова работа и коренна промяна. Той стои при теб още и защото осъзнава, че толкова сериозно и добро момиче няма да намери никъде. Не може да те укори в нищо и затова е гузен, не може спокойно да постъпи зле и да си тръгне без угризения, трябва му ти да го изгониш. Има ги и такива. Със сигурност ще се порасне, ще осъзнае много неща по трудния начин и ще се върне разкаян,  въпросът е дали тогава ти ще го искаш.
Именно вчера си говорихме с един наш общ приятел.Те са израстнали заедно.И той ми каза,че според него в момента не е готов за сериозна връзка и това е единственото нещи,за което се е заблудил,а не това,което ми каза,че се е заблудил в чувствата си към мен.И сега ще си поживее,ще пощтрака с пръсти.И в момент ще се усети,че ме е изгубил,защото той вече започна да ме губи.И тогава много зависи дали ще оцели момента.

# 199
  • Мнения: 12 844
Аннм, а ти склонна ли си да живеете заедно, да спите в едно легло и ти да го чакаш да каже дали и кога ще стане готов за връзка, а и да каже с кого иска да е връзката?
Ако ти си готова да го чакаш, тогава проблем нямате.

Честно, аз не разбирам защо ти не вземеш решение, което да отговаря на сегашната ситуация (той неготов за връзка, но в твоето легло, а ти с усещането, че си предадена и изоставена), а ще чакаш да се промени ситуацията и той да вземе решението и за теб.

# 200
  • Мнения: 33
Аннм, а ти склонна ли си да живеете заедно, да спите в едно легло и ти да го чакаш да каже дали и кога ще стане готов за връзка, а и да каже с кого иска да е връзката?
Ако ти си готова да го чакаш, тогава проблем нямате.

Честно, аз не разбирам защо ти не вземеш решение, което да отговаря на сегашната ситуация (той неготов за връзка, но в твоето легло, а ти с усещането, че си предадена и изоставена), а ще чакаш да се промени ситуацията и той да вземе решението и за теб.
Аз взех решение да се изнеса и вече работя по въпроса.

# 201
  • Мнения: 12 844
Стискам палци. Дано тръгнат на добре нещата. Добре за теб. Няма как нещо да е добре за абсолютно всички.

# 202
  • Мнения: 33
Стискам палци. Дано тръгнат на добре нещата. Добре за теб. Няма как нещо да е добре за абсолютно всички.
Благодаря!

# 203
  • Мнения: 5 542
В началото ще е трудно, но след един момент ще видиш как ще си отдъхнеш и все едно тежест ще се стовари от раменете ти! Успех!

# 204
  • Мнения: 14 115
А, ясно. Човекът сменил средата, работата, срещнал там колежка по която хлътнал и решил, че трябва да смени и жената до себе си. Класика в жанра. Обаче колежката му е показала, че не го забелязва, а за връзка и дума не може да става, и той решил, че му липсва секса с питомното вкъщи. Изнеси се, колкото и да те боли. Ако другата беше откликнала, отдавна да те е напуснал той и нямаше да има никакви угризения, ама никакви. Затова не го жали, защото той не заслужава.

# 205
  • Мнения: X
Annm, малко 23-годишни мъже са готови за сериозна връзка. Млада си и тепърва те очакват смислени преживявания със стойностни хора. Успех занапред!

# 206
  • Мнения: 33
Annm, малко 23-годишни мъже са готови за сериозна връзка. Млада си и тепърва те очакват смислени преживявания със стойностни хора. Успех занапред!
Благодаря!

# 207
  • Мнения: 2
Първо се радвай, че се е държал достатъчно уважително с теб - като човек е седнал и в очи ти е казал истината, като зрели хора без грозни истории.

Попитал те е и дали да напусне жилището, но ти не си искала. В съшия момент, в който не си поискала да си тръгне, и сама си останала, тежестта ти в неговите очи е паднала до минимума, сигурен съм.

Той е казал каквото има да казва, чист е пред съвестта си, оттук натам към теб изпитва само съжаление. Целувките по челото са само доказателство, Само мъж, който те съжалява, ще те целува по челото.

Просто си запази достойнсвото, покажи се че разбираш като зрял човек от дума и си тръгни. Отказвайки да приемеп истината, и да си я оправдаваш с някакви илюзорни проблеми.... не печелиш нищо.

МНого лошо впечатление ми правят всички, които го хранят как не бил готов за семейство, как постъил тъпо - извинявайте, ама как се прекратява връзка? Може би ако я изгони или изхвърли като чучвал. или просто изчезне, тогава е добре?

# 208
  • Мнения: 299
На мъж няма какво да му се молиш да те обича. Само още повече ще го отблъснеш. Аз бих му казала”ами да си останем тогава приятели” и няма да му звънна и веднъж после. Повечето тук сме си губили времето с неподходящия човек. Имала си и тоя  опит. Затваряй тая страница, животът ще ти донесе много хубави моменти ако не се забиваш в нещо, което очевадно не работи. Има милиарди мъже на тоя свят, при червен сигнал бягай моментално. Насила хубост не става, а мъжът винаги трябва да те обича и желае поне малко повече отколкото ти-него. Ако не тича след теб и ти прави хубави жестове и изненади поне в началото, за какво ти е?

# 209
  • Мнения: 920
Има хора, които не се интересуват от чувствата на другия, а само от собствените си претенции, цели и капризи. Тях любовта не ги вълнува, но ги опиянява идеята да притежават. Особено някой, който не ги иска. Не ги наранява това, че не са обичани, а това че са отхвърлени. Ударът по егото им е ужасно голям и амбицията им да притежават неподдаващия се на подчинение ги обсебва дотолкова, че започват да водят безкрайни битки, граничещи с отклонения в психичното им здраве.
Смятат себе си за толкова велики, неповторими и неустоими, че вярват че всеки към когото проявят интерес, задължително трябва да бъде част от тяхната колекция.
Като трофей, когото ще помнят просто докато се хване в капана им следващата жертва.

Общи условия

Активация на акаунт