Заряза ме

  • 11 278
  • 209
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 846
Все по - странни теми се пишат. казват ти директно, че не искат връзка, ти седиш и тропаш с крак и чакаш да му мине. Удобна си му в момента, грижиш се за него, идеалния съквартирант. Той харесал друга, ДРУГА не теб, ти освен да се смачкаш , че не си перфектна няма да доведе до нищо.
 Имал травма психологична, че кой няма, преодоляваш и продължаваш...не човъркай там.
Щяло да му стане гадно ако си намериш друг, проблема е негов...теб да не би да ти е добре, че си харесал друга.
ще му е гадно, защото всеки човек има някакво чувство на собственост и егоизъм...минал един път през връзка, го човърка това чувство...
 Може и да е временно, не се унижавай, тръгни си. МОже и да промени решението си, но аз не бих се върнала повече, казваш че те преследвал и цупел като малко дете когато не си искала връзка....с такъв безхарактерен човек ли искаш да градиш бъдеще и семейство...Просто не е твоя човек.

# 46
  • Мнения: 33
Аз не съм толкова скептична като другите. Човекът харесва друга жена, което може да му мине (защото явно не е взаимно) и да се върне към теб. Всичко се случва в неперфектния живот извън форума. Wink
Това имах предвид.Жената е омъжена и има дете.И си няма наидея дори.

# 47
  • Мнения: 1 846
Какво като е омъжена, това не значи че не може да има връзка с нея?!

# 48
  • Мнения: 18 298
Нищо няма да има, аз бих поизчакала, ако мъжът си струва. Но ако има и следваща, вече няма смисъл.

# 49
  • Мнения: 33
Какво като е омъжена, това не значи че не може да има връзка с нея?!
Така е,но добавям и факта,че му е шефка на работа.Аз не се успокоявам с това,просто констатирам.

# 50
  • Мнения: 811
Три страници с еднакви мнения и ти се хвана като удавник за сламка за единственото, което ти устройва наратива. Значи не искаш мнение или помощ, а подкрепа за налудничавите ти фиксации.

# 51
  • Мнения: 3 350
Аз не съм толкова скептична като другите. Човекът харесва друга жена, което може да му мине (защото явно не е взаимно) и да се върне към теб. Всичко се случва в неперфектния живот извън форума. Wink
И пак да почне да му става от нея ?
Хм...
Доколкото познавам мъжете, тц, не го вярвам.

# 52
  • Мнения: 397
Мале, Мале думи нямам...
Извинявай авторке, обаче поведението ти наподобява мекотело. На 24 години, след 1 година връзка и край живота свърши и няма други мъже. Някой ще ти каже, че те зарязва и ти ще чакаш да му мине... Много право са ти казали по-горе, че подобно поведение е жалко и недостойно и никой мъж няма да те вземе на сериозно. И да не е тази жена, заради друга пак ще те изтрита като куче...
Вземи се в ръце и покажи характер.

П. П. И изобщо не е вярно, че на 23 години, на някой му е рано да си "играе на семейство". Хората се събират, опитват съвместно съжителство и преценяват дали се чувстват добре един с друг. Приятелят ми беше на 19 когато заживяхме заедно и вече 4 години е така.

# 53
  • Мнения: 33
Три страници с еднакви мнения и ти се хвана като удавник за сламка за единственото, което ти устройва наратива. Значи не искаш мнение или помощ, а подкрепа за налудничавите ти фиксации.
Не съм се хванала за нищо,приемам мнението на всеки един.

# 54
  • Мнения: 18 298
Бътър, дето е текло, пак ще тече... (ставането имам предвид).
Единият от двойката се е увлякъл по друг човек, но после се връща към половинката. Има и такива случаи.
Неприятно, но факт.

# 55
  • Мнения: 5 455
Абе той, на 23 години младеж, си ляга като до сестра си, ти ще чакаш да му мине? Да не сте на 60 години бе? Казваш, че сме жестоки, а ние просто ти казваме как изглеждат нещата отстрани. Реалността ти е жестока, не ние. Да се изнася момчето, а ти се вземай в ръце.

# 56
  • Мнения: 920
Ако някой бивш така ми проследява накъде и с кого се движа, пък какъв човек е този, когото съм харесала, пък има ли вероятност да вляза в контакт или връзка с него, да ми анализира той подходящ ли е за мене... Определено аз за неговото психическо здраве ще се замисля.
И не ми казвай авторке, че не го следиш. Има неща, които те издават...

# 57
  • Мнения: 3 350
Бътър, дето е текло, пак ще тече... (ставането имам предвид).
Единият от двойката се е увлякъл по друг човек, но после се връща към половинката. Има и такива случаи.
Неприятно, но факт.
Това може да се случи, но при жените. Мъжете са по животни. Отиде ли си нагона, беше тя....

# 58
  • Мнения: 18 298
Млад е, има чувства, не може да тъче като опитен пич на два стана (да изневерява спокойно).

# 59
  • Мнения: 12 752
Голямата грешка е, че продължавате да живеете заеднно, та и да спите в едно легло.
Зарязал те е - да си ходи, нали сам е предложил. Сега той ти е най-лошият възможен утешител.
Този психолог да ходи в селското стопанство, повече полза ще има от  него. Крайно глупаво и непрофесионално поведение.
Спри да се надяваш, че някой, който те целува по челото за лека нощ, пак ще може да ти се посвети като любим. Фантасмагорията с шефката даже не ми се коментира.

Кажи "край" и сложи край. Той не те заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт