Заряза ме

  • 11 280
  • 209
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 794
Всъщност, според мен, той е постъпил доста добре като ти е казал какво чувства наистина и то в сравнително ранен етап. Случват се такива неща, много е деликатен момента при развитието на едно приятелство в нещо повече. Понякога се оказва наистина "голямата любов" , заради добрата основа, а другият вариант е, всичко да е било просто момент на страст и любопитство, която се изчерпва.
Това го споменавам, за да потвърдя, че ти нямаш НИКАКВА вина. Просто така се е получило. Не е, защото на теб ти има нещо, или защото не си вложила достатъчно. Просто той те обича като приятелка, но не е и интимна. Рано или късно ще продължи напред, ти трябва да направиш същото.
Фокусирай се върху други неща, излизай с приятелки/приятели, ако имаш нужда, говори за случилото се, времето наистина лекува, но и ти трябва да му помогнеш малко. Simple Smile
Относно живеенето заедно, много зависи. Имай предвид, че ако наистина интимните емоции са изчезнали и успеете да се върнете към предишното "нормално", може пък да не е толкова лоша идея да сте съквартиранти, щом сте си близки. Но ако ще се дразните взаимно, когато някой от вас доведе нов партньор...
Друго, което би могло да се случи е, в момент на страст, да си кажете или да направите неща, за които да съжалявате после.
Горе главата! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 480
Хубавото е, че си много млада и тепърва ще ти се случват хубави неща и истински връзки. Между вас е приключило, пострадай малко и главата горе. Обаче не си постъпила правилно като си го помолила да остане, нека да се изнесе. Аз такава агония не си представям - някой, който ме е зарязал, да ляга при мен и да ме целува по челото... Абсурдно и нелепо е да живеете заедно, щом се чувстваш по този начин.

# 32
  • Мнения: 7 265
Не те иска повече. Целува те по челото от съжаление.

# 33
  • Мнения: X
Съжалявам, че не ти харесват отговорите, но са точно безпристрастни. Няма значение кой кого е гонил в началото, нито колко си му помогнала да се стабилизира. Не е длъжен да стои с теб от благодарност. Психологът направо не ми се вярва да е казвал такива неща, като първо нямат право да коментират други клиенти, като второ - дори и от разказа ти не е редно да прави заключения кое било временно увлечение и кое не. Вероятно си чула това, което си искала да чуеш, колкото да имаш оправдание да продължаваш по същия разрушителен път. Твоя си работа.

# 34
  • Мнения: 7 409
Не те иска повече. Целува те по челото от съжаление.

Не, не е съжаление а по- скоро някаква привързаност, остатъчна любов,
Мъж да не те желае физически, а да се държи, като брат ти.....по скоро нещо му има.

# 35
  • Мнения: 33
Не те иска повече. Целува те по челото от съжаление.

Не, не е съжаление а по- скоро някаква привързаност, остатъчна любов,
Мъж да не те желае физически, а да се държи, като брат ти.....по скоро нещо му има.
Казал е,че ще му стане тъпо ако си намеря друг.Защо?

# 36
  • Мнения: 19 854
Защото е егоист, затова. Не от дълбока любов. Има чувство за принадлежност към теб, като към притежание, собственост. Човек, който те обича, ще ти каже, че не те желае, няма да го бъде, но ще се радва да намериш друг, който да те обича и желае.
Някои хора си умират да заравят глава в пясъка, само и само да не приемат реалността. Ами, въпрос на избор е.

# 37
  • Мнения: 1 314
Не рови и не анализирай дума по дума приказките му. Задънен коридор е това. Научи се да цениш себе си, в противен случай няма да ревеш за последен път. Няма какво да анализираш омекотяванията покрай същината - не те иска. И щом двайсет потребителя ти говорят едно и също, замисли се къде бъркаш срещу себе си, че изпадаш в самосъжаление и търсене на клечки, за които да се захванеш. Няма такива.

# 38
  • Мнения: 354
Не те иска повече. Целува те по челото от съжаление.

Не, не е съжаление а по- скоро някаква привързаност, остатъчна любов,
Мъж да не те желае физически, а да се държи, като брат ти.....по скоро нещо му има.

Нищо му няма разбира се. Мъжете да не са прасета - каквото му сипеш всичко да яде.
Разбира се, че има право да желае и иска супер много една, а да не желае друга.

# 39
  • Мнения: 7 409
Иване, не се изказах правилно....не, че нещо на мъжа му има  ,а по скоро в отношението към нея. Такава връзка, платонична си е направо ....уйде коня у риката. Няма ли мъж към теб тръпка, страст и желание ,нещата са бита карта.

# 40
  • Мнения: 920
Обаче не си постъпила правилно като си го помолила да остане, нека да се изнесе. Аз такава агония не си представям - някой, който ме е зарязал, да ляга при мен и да ме целува по челото... Абсурдно и нелепо е да живеете заедно, щом се чувстваш по този начин.
Особено пък, щом му е поставила диагноза за психично болен.

Аз скоро имах случай с един господин, който по същия начин се опитваше да ми дава уклон за чувствата и емоциите ми, та чак и за поведението ми. Много бързо му изясних и обясних, че няма да толерирам такова отношение, а господинът започна да ме убеждава как това го правел за мое добро, как нужен ми бил той за да успея в живота, какъв безценен съветник и наставник щял да ми бъде, как жертвоготовно щял да ме предпазва да не взема да се спъна, да падна и да се ударя...
Гледах и не вярвах на ушите си 😳
Определено човекът си беше високо ниво манипулатор, който за да подчини някого  използваше същата стратегия - намек за проблеми с психическото му здраве. 
Стана ми интересно и реших за няколко дни да му оставя светофара да премигва на зелено. Човекът се вживя сериозно като мой превъзпитател, а аз се чудех - той наясно ли е изобщо на коя планета живее 🙄
Не знам дали има по-лево от левото, но го изпратих точно натам, а за себе си оставих ценния урок от ситуацията.
Та, манипулатори от всеки род - мъже или жени, са си чудо, от което трябва да се бяга.

# 41
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Нормално е да си наранена и шокирана от думите му, както е нормално и да си вкопчена сега в него и в идеята, че нещата могат да се променят.

Няма да се променят, или по-скоро, няма как да бъдат както преди. Дори той сега да реши, че е сгрешил, объркал се, ти никога няма да забравиш тези думи и действия, никога няма да му имаш доверие на този човек, че утре няма пак да реши, че не те обича вече. Никога няма да се почувстваш достатъчно значима за него. Винаги ще имаш съмнения от тук насетне.

Затова събери сили и просто си тръгни или му кажи той да си тръгва. Тежко ще е, но ще мине. И знам, че сега вярваш, че няма да имаш повече друг човек в живота, че няма да намериш кой да обичаш... Грешиш. Отнема време, но болката минава. Ще срещнеш нов човек и ще се чудиш как си вярвала в тези неща.

# 42
  • Мнения: 354
Добрата новина за теб е, че ако се ожениш някой ден ще имаш здраво семейство. Звучиш властна и не приемаш "не". Ако не те иска, значи има психологически проблем. И си готова да му помагаш докато се излекува и захаресва "правилната".
Просто трябва да намериш някой, който се поддава на дресировка.
Този явно е добряк, ама не се дава.

# 43
  • София
  • Мнения: 7 990
Авторке, типичен проблем на младостта е да чуваш, но да не слушаш какво ти се казва. Същото е и с писалите по темата. Всички казахме, макар и в различен формат, че мачът е свирен. Ти реши, че сме жестоки.
Същото е и с приятеля ти. Той се е опитал по мил начин да приключи, ти смяташ, че не е на себе си.

# 44
  • Мнения: 18 298
Аз не съм толкова скептична като другите. Човекът харесва друга жена, което може да му мине (защото явно не е взаимно) и да се върне към теб. Всичко се случва в неперфектния живот извън форума. Wink

Общи условия

Активация на акаунт