Събиране след раздяла

  • 5 922
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 906
Просто си самотна и се самонавиваш, че друг няма да те погледне с дете.И предпочиташ да те мачкат, октолкото да си сама.
Грешка.Аз от опит бих ти казала, че ако се е стигнало до раздяла и то при толкова неприятни и сериозни случки, ако се върнеш ще е песен само първата седмица.Имам си правило, че веднъж счупено то не се поправя!

# 31
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 317
Той те зарязал,а ти си започнала да се унижаваш,като му се молиш.
Къде ти е себеуважението,къде ти е достойнството?
Блокирал те навсякъде-естествено,отвратил се е ..
И защо ти е притрябвал ревнивец,който все теб изкарва виновна?
Това е вид тормоз между другото..
И вместо да се радваш,че си се отървала,ти хукваш след него да му се молиш...

Не се обръщай назад,не се занимавай повече с ревнивци.
Гледай си детето,работи върху самочувствието си...
Един мъж,който те обича няма да те тормози със скандали от ревност,а ще те кара да се чувстваш щастлива .

# 32
  • Мнения: 41 589
Много зависи от раздялата. Едно е да сте имали кратък флирт, но после животът да ви е понесъл нанякъде (без да сте се карали, тормозили и прочее) и след време пак да се срещнете по-зрели у улегнали и да видите, че още има привличане. Друго е да сте изтормозили една връзка, да сте я превърнали в ад и да се надявате, че след време ще е различно.

# 33
  • Мнения: 36
не нападайте авторката ,че се самоунижава.Всички ние по един или друг начин сме били жертва на обстоятелствата в дадена връзка и заради чувства се случва да се "унижим".За мен не е унижение да признаеш чувства и изразиш емоции а състояние в което се молиш и си отчаян за нещо ,което не си заслужава,което подбива самочувствието ти,нещо от което си зависим...Днес например(малко да приповдигна настроението) слушах Глория в интервю ,която без свян каза"зетя е при нас"-демек зетя е заврян,което е публично унижение ,защото въпросното момче малок или много е известен като ''мъжа на Симона на Глория',та това е по унизително ,че и в ефир ,че и пред цяла Бг ,че и го изкара още малко женски полов орган...Една жена винаги е слаба ,емоционално изживява нещата ,просто някои жени го показват а други не.Въпроса е тук да сме емоционални интелигентни и да пуснем онова,което иска да си отиде от нас,да се научим  за какво трябва и не трябва да се борим...да съумяваме ако щеш да се привържем не отрано в дадения човек а когато ни го докаже .Всеки трябва да има собствена визия за това какво иска да види от даден мъж за да бъед той достоен спътникк в живота.Аз не съм коректив,обаче ще дам един малък пример: Излизам с момче с които съм имала интимни отношения само( и преди беше скръндза и под скръндза имам предвид цепи стотинката) преди много години и наскоро започнахме да си пишем и ме покани на кафе...междувременно му пратих някои материали за обучение ,които аз лично съм платила,но не му исках сума разбира се,гледам да помогна.Излизаме и в той през цялото време гледаше тела със съобщенията които получаваше и нервничеше видимо при което в еидн момент казах да поръчаме сметката и да ставаме...погледнах моята и започнах да вадя пари,той каза:аз ще платя,но аз от моя страна казах ,е ,не се притеснявай аз ще платя моята и той тогава не каза нищо..остави си неговата и до там...Разбира се от кумова срама когато  някой иска да ме черпи поне веднъж казвам НЕ,но ако продължи да настоява се отказвам да платя,както и аз правя,плащам сметки ако реша че желая и ако искам да го направя съм убедителна ,та мисълта ми е че такива скръндзи ме отблъскват много а въпроосният си е останал същият плъх...да бях поискала пари за материалите които пратих,хахаха

# 34
  • Мнения: 408
НИКОГА ама НИКОГА не трябва да се молиш на човек който си е тръгнал ако е искал да остане щял да го направи и те приеме такава каквато си!

# 35
  • Мнения: 4 971
Не бих могала да кажа нещо позитивно.
Мнението ми е, че щом не се получава, няма да се случи.
Ако се случи, то с времето няма да издържи.
Това са наблюдения и опит 20 + години.

# 36
  • Мнения: 12 887
Би имало шанс, ако не беше това с блокирането. Той няма да влезе отново във връзката. Отделен е въпросът дали за теб би било добре, това се обсъди вече доста подробно.

# 37
  • Мнения: 36
не разбрах защо сте се разделили,защо не му се обадиш(не знам колко пъти си опитвала и дали изобщо си опитвала)да поговорите кой какво и защо как и да се приключва с това мъчение Simple Smile)))

# 38
  • Мнения: 2 039
Щом ви се четат истории за повторно събудила се любов,значи още не сте преживели раздялата.
Моето мнение е ,че още е рано. Дайте си време .Гледайте напред,а не назад.

# 39
  • Мнения: 3 021
Това с блокирането е много грубо и категорично, на какво се надявате още? Два месеца са малко, ще мине.

# 40
  • Мнения: 1 698
Авторката, не си губи времето с минали истории. Човекът си е тръгнал и те е блокирал. Нещо да не ти е ясно? Забрави го и си дай нов шанс с нова връзка, без ревност и драми.

# 41
  • Paris, France
  • Мнения: 14 238
То, умряла работа, пък авторката с дефибрилатор тръгнала. Не знам, не разбирам.

Умряла и изгнила даже.

Авторке, за какво ти е да се връщаш при инатлив ревнивец? Той не те е обичал. Намерил си е удобна крава за разплод, оплодил я и като видял, ще няма да има свое дете си тръгнал. Минала си метъра и най-вече детето, което си имаш е отървало тормоз от пастрок. Плюй в пазвата, радвай се, че не те търси и продължавай напред!

Те всички мъже се правят, че приемат дете от предишна връзка докато не им се роди тяхно и тогава зарязват грижите, даже и за тяхното собствено понякога.

# 42
  • Мнения: 15 033
Точно в момента ми се четат истории където е имало раздяла за по-дълго време, изглеждало е без никакви надежди за сдобряване,но все пак любовта е победила.
Моята история е,че бяхме 9 месеца заедно,но сякаш нещо все беше против мен.Беше много ревнив и все излизаше че съм виновна до деня,в който просто си тръгна. По странен е,но винаги съм усещала че ме обича мен и детето ми(не е от него) Вече 2 месеца не сме заедно,от 1 нямаме контакт,но аз все повече мисля че с него бях най-щастлива и спокойна. Чувствах се щастлива като по детски,обичах го,но той е най-големия инат каже ли нещо го изпълнява.даже да му липсвам няма да си признае.аз пробвах да излизам, да общувам с други и за себе си знам защо искам пак да съм с него.ще се радвам ако споделите с мен
Ако да си била все ти виновна е най-спокойното в живота ти, не ща да мисля какво може да е неспокойно.
Вземи се в ръце и стига си дрънкала глупости. Нито мъжете са се свършили, нито ще умреш, ако няма мъж до тебе.

# 43
  • Мнения: 12 887
Прекалено малко е времето - два месеца разделени, месец без контакти, за да си претръпнала вече и всичко да е забравено. Дай си време и продължавай да общуваш с други хора. С този мачът е свирен, вече е минало.

# 44
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Много ми хареса една мисъл - Ако Пепеляшка се беше върнала за стъклената пантофка, нямаше да се омъжи за принц.
Назад не се обръщам, от ревниви хора бягам и на никого не се моля да е с мен.
Любовта трябва да те кара да изпитваш щастие, спокойствие.

Общи условия

Активация на акаунт