Брекети – къде, какви, за колко? -тема 15

  • 59 609
  • 750
  •   1
Отговори
# 240
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Каква е цената на брекетите при доктор Хунджев ?
4000 беше миналата година декември.Предполагам че сега има повишение, като при всичко. 2000 се дават в началото накуп, другите по 200 през два месеца. Всеки ортодонт си има схема на плащане.

# 241
  • Мнения: 22 444
Може ли да препоръчате ортодонт за поставяне на брекети в град Плевен?

# 242
  • Мнения: 98
Здравейте,дъщеря ми е при Грета Йорданова в София,но знам,че работи и в Плевен.Препоръча ни я точно зъболекар от Плевен.И друг път съм писала,че е още в начален етап и не мога да препоръчам,но може да разпитате.

# 243
  • софия
  • Мнения: 25 478
Преди около 7 г. водих детето за консултация за започване на лечение за захапка и зъби при Грета Йорданова. Държа се безобразно грубо, без да е била провокирана. Детето беше потресено. Зададох няколко нормални въпроса, на които отговори с насмешка и назидателно. За тясно професионалните ѝ качества не мога да кажа много, защото не се върнахме при нея. Искаше да вадим млечни зъби, които не се клатят, защото "нямало за кога да се чака" и трябвало да си намерим начин това да се направи, независимо от страха на детето (на около 8 г. към онзи момент). Нещо, което след това не се потвърди, не се наложи и към настоящия момент не е оказало влияние на крайния резултат. Станахме пациенти на Валор.
Ортодонти има много и възпитаната и спокойна комуникация с пациента, за мен, е неделима част от лечението и доверието, което трябва да имаме на лекуващите.
Впечатленията ми от нейното поведение се припокриват напълно с впечатления, които са споделяни от други потребители в черния списък.
Скрит текст:
Преди да сложим брекети, когато отново прецених, че искам да направим консултация с ортодонти, ходихме при 3-ма. На нито един от тях не помня името, помня къде са кабинетите. Името на Грета Йорданова съм запомнила безпогрешно. Дано да си е променила отношението.

# 244
  • Мнения: 605
Каква е цената на брекетите при доктор Хунджев ?
Аз също бях при д-р Хунджев, много съм доволна от него, когато се лекувах при него сапфирените брекети бяха 4000 лева, металните брекети 2500 лв. и керамични, които бяха мисля 3500 лева. Посочените цени са общо за двете челюсти и е възможно да са променени.

# 245
  • Сф
  • Мнения: 10 668
4000 са ни металните , за 2;челюсти

# 246
  • Мнения: 605
4000 са ни металните , за 2;челюсти
Значи са променени цените. Нормално е, при мен е минало повече време.

# 247
  • София
  • Мнения: 174
Здравейте. Имате ли отзиви за д-р Росица Пейчева, София. Става дума за лечение на дете. Препоръча ми я моя зъболекар и ми даде този телефон 0888232010, на който не ми вдигат. Ще се радвам ако някой сподели опит и дали това е актуален телефон.

# 248
  • Мнения: 129
Здравейте!
Някой има ли отзиви от дентална клиника Diamed Sofia?

# 249
  • Мнения: 345
Здравейте. Аз съм с брекети от май 2020 г. и до скоро нямах никакви проблеми с тях - много бързо свикнах и спрях да ги усещам. Почти не съм ползвала восък. Последните няколко месеца обаче нещата внезапно се усложниха, защото едното брекетче постоянно пада. В клиниката, която ходя, май нямат възможност да реагират много бързо при инциденти, защото ми запазват часове за след седмица, понякога и след повече - направо ми съвпадат с контролните часове дори... Чудя се дали има начин да отида на друго място само за залепване, защото вече ми омръзна да чакам за поправка.. голямо неудобство е да си ходиш със счупен брекет, да не говорим че цялото лечение се компрометира по този начин, като единия брекет не е където трябва, и накрая резултатът или ще бъде лош, или няма да има никакъв. Някой попадал ли е в подобна ситуация и как е постъпил Confused

# 250
  • Мнения: 39 401
Да. На дъщеря ми един брекет не можеше да се залепи както трябва. На следващия ден отиде на корекция и изградиха върху зъба нещо като пломба(така той стана по- голям) и вече имаше достатъчно място, за да се залепи брекета и да се задържи на мястото си.

# 251
  • София
  • Мнения: 2 846
Здравейте. Имате ли отзиви за д-р Росица Пейчева, София. Става дума за лечение на дете. Препоръча ми я моя зъболекар и ми даде този телефон 0888232010, на който не ми вдигат. Ще се радвам ако някой сподели опит и дали това е актуален телефон.

И аз отидох при нея след препоръка, но останах много разочарована. Случаят на дъщеря ми е сложен, защото има ретиниран зъб и киста. Беше дълго време при друг ортодонт (Иванова, на ул. "Иван Асен"), но лечението не беше успешно. Та отидохме при Пейчева с надеждата, че ще ни помогне. Тя се държа адски грубо, бих казала неуважително и подигравателно, все едно аз съм виновна, че нейни колеги не са се справили добре със случая. И това пред детето, което адски се разстрои, защото е голяма и разбра, че има проблем. После постави условие, ако проф. Станимиров от Александровска не се заеме с кистата, то и тя няма да поеме случая. Направо бях в шок, що са наглост да поставя условия, вместо да обясни нормално какви са перспективите и какво може да се направи.

Така или иначе проф. Станимиров ни прие и предстои операция. Но не се върнах повече при тази Пейчева. Отидохме при доц. Динкова, която спокойно обясни какви са вариантите и рисковете, начертахме план за лечение и вече  само след 2 месеца има съвсем видими резултати.

# 252
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Онзи ден дъщеря ми ходи на контрола 6 месеца след махането на брекетите. Всичко е 6! Скоро ще ходи да я ползват за модел за добре свършена и успешна работа.

Последна редакция: сб, 09 окт 2021, 20:45 от Тарталета

# 253
  • Мнения: 1 938
Моля,  препоръчайте ортодонт във Варна за възрастен човек, които да не е привърженик на ваденето на зъби. Бях при д-р Стефанова и Русева, но и двете не усетих като подходящи. Искам да има такт и да е внимателен,  преди всичко професионалист, но и човек.

# 254
  • Варна
  • Мнения: 5 225
Дамянова.

Общи условия

Активация на акаунт