Бившия

  • 4 755
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 657
Ама това са две сокчета за детето и два-три погледа! Велик интерес! Ако си на 14-15, да, ама омъжена жена с три деца да пърха по нощите за НЕГО... За мен нейният интерес е много по-голям. А неговите разпити - вие села нямате ли? Като дойде някой извън ежедневието, 5 дена цялото село говори за него, хеле пък в магазина.

# 16
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 262
Не, не, и за двамата важи.
Бързам да излизам и не ми се задълбава, но и на двамата поведенията не ми изглеждат просто любезност и обикновен интерес...

# 17
  • Мнения: 18 410
А къде е приятелката (жена му) в казуса? Този е женен от две години и оттогава вече е любезен с авторката.
Направо сватбата и детето са му отворили очите да види колко обича авторката.

# 18
  • Мнения: 6 791
Тя историята ви е от 100 години, прекалено пресилваш и премисляш съвсем обикновени неща. Човекът е учтив, явно има сантимент към децата за това, че те познава и са твои, но нищо повече. Живее на село, клиентелата му са баби и дядовци, защо да не поговори с някой нов човек, да се разведри?!
И аз като отида на село почват да ме разпитват, но не подозирам сексуален контекст.
Дори да приемем, че 15 години тайно те е желал и мислил, какво от това? Благодариш първия път за жеста, но казваш, че е не е ок така да черпи постоянно, не ти е удобно. Една жена много добре знае как учтиво са сложи линия, която да не се преминава.
На теб просто ти е станало приятно от неочакваното внимание, няма лошо, но какво си го замислила толкова. Да не е тръгнал да те натиска до щанда с хляба, човека просто е почерпил сокче за някакви стотинки 😀

# 19
  • Мнения: 5 657
Е той нали не й говорел, защото тя си извръщала главата на другата страна? Не че се оженил и затова почнал да казва здрасти.

# 20
  • Мнения: 18 866
Майка ми е имала брак преди нас, омъжих се  и бяхме на спирката с мъжа ми,съвсем в началото, нямахме кола още,та там бил и първият и мъж, случайно, то е от съседно село.Питал кое  етова момиче, разбрал на кого съм, интересувал се повече.После тя ми разказа, дори не помня била ли е с нас или друг я осведомил.
Та интерес към бивши винаги има, което не значи, че чувствата са живи.

А майка се е развела под натиск на родителите си, той   е бил футболист, ритнали го, заболял, диабет, отрязан крак,навремето   и повлияли и тя била послушна.Не  е омраза някаква и несъвместимост.
По-добре да е живяла с него, че после леле мале с баща ми - ревнивец.
И аз мисля, че авторката се вживява, мечтае, за едно нищо.
А на деца и  аз купувам дреболии, на моите внуци купуват, като ни видях в парка познати.Идват да се запознаят и подаряват нещичко.
Няма да тръгне да я сваля пак.

# 21
  • София
  • Мнения: 13 773
Мен единствено това гушкане и целуване на децата би ме притеснило, понеже не идва от близък роднина. Човекът сигурно няма задни помисли, но детето може да реши, че е нормално да го гняват непознати мъже.

# 22
  • Мнения: 366
И според мен той чувства няма. Ти какво си мислиш, че 15 години седи да въздиша по теб? Намирам неговото поведение за напълно нормално, за разлика от твоето. Ако изобщо не те интересува и нямаш чувства, не пускаш теми посред нощите и не го мислиш. Както са ти казали - село е, еднообразие, нормално когато се появи нов човек на хоризонта да има интерес. Ако не беше бивш, а просто продавача в селския магазин, щеше ли да пускаш тема и да се чудиш той има ли нещо към теб?

# 23
  • Мнения: 15 292
А, това за целуването съм го изпуснала. Гнусничко е за мен, но на село са така - тип 'сърдечни', а зад гърба се скъсват да клюкарят.

# 24
  • Мнения: 4 234
Никъде не съм писала, че бившият е все още тайно влюбен в нея.
Казах, че интересът не е от типа - комшийката клюкари, кой е дошъл от Калипетрово, днес в магазина.
Авторката не пише, защо толкова години са се подминавали, може би има някаква обида от едната страна, все едно.
Може би е хубавица, може като я е видял този път нещо старо да му е трепнало - всичко може и далеч не е странно и невъзможно. При всички положения, на нея й е станало приятно и толкоз. Драма няма, нито ще има развитие.

# 25
  • Мнения: 6 188
Аз съвсем нищо не разбрах. Как така вдига, носи, целува и гуши детето ти някакъв си? И какъв беше въпроса - защо го прави? А, де! И аз бих гледала като теле в железница. Чак пък толкова сърдечност ...

# 26
  • Мнения: 1 189
Аз не виждам нищо сигнално в цялата история. Май си въобразяваш някакви неща. Хората на село оглеждат другите хора така или иначе. Не е нещо лично към теб.

# 27
  • Мнения: 4 234
Точно тази пресилена сърдечност с непознато дете ме кара да мисля, че бившият й се докарва, колко е готин. Чак пък толкова любвеобилни по селата не са, не и безцелно.
Невъзможно и странно ли е мъж да има интерес към жена, с която са били интимни? 🤔

# 28
  • Мнения: 2
Знаех си, че всички ще си помислят, че все още изпитвам към него нещо.
Не хора не изпитвам нищо към него, защото докато бях с него нищо хубаво не съм видяла дори като се разделихме не ми беше толкова гадно. По скоро се чувствах освободена.
И не не го мисля от миналото лято, от Великден се замислих.
Колкото до бившата ми приятелка да тя му е жена и имат дете и са си заедно. С нея не сме приятелки много преди тя да тръгне с него.
Сега се сещам, че преди да забременея с първото ми дете. Те бяха на квартира в моя квартал делеше ни една улица. Незная колко време са живяли тук. Виждах в кварталния магазин негови приятели и грам не съм мислила, че той живее около нас.
Докато един ден не се засякохме в магазина бях с мъжа си и бяхме на касата, когато той влезна в магазина.
Побързах да излезем с мъжа ми по бързо, защото ме хвана страх той да не си помисли, че имам нещо общо с бившия. И не исках да разговарям с него, но той обиколи магазина и дойде на касата до мен погледнах го и се направих на ударена, погледнах и към мъжа ми, а той ме погледна подозрително. И тъпака в същия момент ми каза КВО СТАВА.
Мъжат ми ме попита дали сме готови с покупките, аз му отговорих само да отиден до зеленчуковия. И излезнахме и тръгнахме към зеленчуковия. Отвън имаше зеленчуци спрях се и с периферието си видях бившия и той влезна вътре. Обърнах се да видя мъжа ми къде е видях, че е отсреща и че ме наблюдава.
10 мин. Избирах 10 мандарини. А бившия 10 мин. Си избираше една маруля.
Когато излезна той тогава влязох аз. Платих и излязох. Пресякох улицата и отидох при мъжа си и си тръгнахме нагоре и го гледам НАШИЯ и той тръгна пи нас. Ние завихме на дясно той си продължи направо погледнах към него видях, че и той гледаше към нас. Беше ми любопитно какво прави в моя квартал за това погледнах. Явно и на него му е било любопитно дали живея в квартала.
Както и да е често се засичахме, но не се поздравявахме. Тогава разбрах, че ходи с бившата ми най добра приятелка. Понеже все заедно ги виждах и той като ме виждаше хукваше към нея да я прегръща и се въртеше към мен дали гледам. А на мен ми беше смешно, защото не ме вълнуваше. Често седяха на една пейка на моята улица.
Както и да е хора нямам никакви чувства. Понякога даже ми е смешно. А за вас, ако е нормално бившия да вдига на ръце децата ви и да йм купува сок и лакомства за мен не е нормално.
Нормално е някой мой близък или роднина да йм купува. Но не и бившия.
На вас случвало ли ви се е някой бивш да купува на детето ви?
И не не се надявам да се съберем.
Чувствам се облекчена, че вече не съм с него.

# 29
  • Мнения: 5 657
Не знам към бившия какво имаш, но май с мъжа си имаш проблем. Какво му трепериш да не си помислел нещо, пък 10 минути те наблюдавал да купуваш мандарини и въобще защо се държиш като гузен негонен бяга? Голямо оглеждане по улиците кой накъде погледнал, надясно ли завил, направо ли продължил...

Общи условия

Активация на акаунт