Флуомизин

  • 4 267
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Здравейте, момичета!
Бременна съм в 13 г.с. днес моята АГ ми звънна и ми каза, че имам гъбички и левкоцити. Преди няколко дни пуснахме изследвания - кръв и урина. Предписа ми Флуомизин, вагинални таблетки. Някоя от вас взимала ли ги е, честно казано ми е малко притеснено. Чакам с нетърпение отговорите ви!

# 1
  • Мнения: 3 731
Нямаш доверие на АГ, но ще се довериш на мнението на хора от форум?
Аз,ако се съмнявам в компетентността на лекаря си,бих го сменила и потърсила второ мнение.

# 2
  • Мнения: 2 474
Да, ползвала съм ги няколко пъти, но не по време на бременността ми, а преди това. Според листовката не са противопоказани. Няма от какво да се притесняваш, АГ са много добре запознати с какво могат да те лекуват през различните периоди на бременността. Аз лично за всяко лекарство , което съм ползвала по това време съм и звъняла да я питам дали може или не.
Гъбичките са много характерни през този период поради хормоналните промени в организма и затова трябва да ги лекуваш своевременно.

# 3
  • Мнения: 109
Да, ползвала съм ги няколко пъти, но не по време на бременността ми, а преди това. Според листовката не са противопоказани. Няма от какво да се притесняваш, АГ са много добре запознати с какво могат да те лекуват през различните периоди на бременността. Аз лично за всяко лекарство , което съм ползвала по това време съм и звъняла да я питам дали може или не.
Гъбичките са много характерни през този период поради хормоналните промени в организма и затова трябва да ги лекуваш своевременно.
Да, ползвала съм ги няколко пъти, но не по време на бременността ми, а преди това. Според листовката не са противопоказани. Няма от какво да се притесняваш, АГ са много добре запознати с какво могат да те лекуват през различните периоди на бременността. Аз лично за всяко лекарство , което съм ползвала по това време съм и звъняла да я питам дали може или не.
Гъбичките са много характерни през този период поради хормоналните промени в организма и затова трябва да ги лекуваш своевременно.
Да, ползвала съм ги няколко пъти, но не по време на бременността ми, а преди това. Според листовката не са противопоказани. Няма от какво да се притесняваш, АГ са много добре запознати с какво могат да те лекуват през различните периоди на бременността. Аз лично за всяко лекарство , което съм ползвала по това време съм и звъняла да я питам дали може или не.
Гъбичките са много характерни през този период поради хормоналните промени в организма и затова трябва да ги лекуваш своевременно.
Нямаш доверие на АГ, но ще се довериш на мнението на хора от форум?
Аз,ако се съмнявам в компетентността на лекаря си,бих го сменила и потърсила второ мнение.
Това ми е втора бременност, имам една не успешна! Всичко ме съмнява и тревожи, цял ден черпя информация за тези таблетки! Два пъти се чух с АГ по този въпрос, просто не ми се рискува.

# 4
  • Мнения: 2 474
Разбирам те, но в случая нямаш повод за тревога. По-неприятно е, ако не си лекуваш гъбичките.
И един съвет от мен, аз прекарах изключително тревожна бременност, спри да четеш в интернет, особено пък за болести, изследвания, лекарства и т.н. Това може да те побърка, а стресът е по-вреден за бебето, отколкото 1099 неща, за които се притесняваш в момента. Имаш си АГ, ако искаш, питай по 200 въпроса за всичко, което те интересува. Аз ходех с написан списък на лист А4 с въпроси.
В един момент така се напрегнах, че просто спрях да чета каквото и да е, изключих си интернета на телефона за 2-3 месеца и си бях много по-добре.
Вместо да се тревожиш, търси начини да се успокояваш, дали ще е с релаксации, медитации, разходки сред природата или каквото на теб ти допада, но просто е важно и както за самата себе си, така и за бебето. И да, отстрани е лесно да се дават такива съвети, защото само ти си знаеш колко и какви са страховете ти, но от позиция на времето, просто в момента се наслаждавай на това, че носиш дете в себе си, а не допускай дреболийки като вагинални таблетки да те стресират.
Успех и лека бременност ти желая 🤗

# 5
  • Мнения: 1 501
На мен са ми ги изписвали и ги слагах по време на бременността с дъщеря ми. Те мисля, че не са за Кандида, а за някакъв друг вид инфекция бяха. Не мога да се сетя името. Но пак са някакъв вид гъбички.

Общи условия

Активация на акаунт