Жени, защо го правите?

  • 11 147
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 012
нищо не пречи да се каже какво се иска
Абсолютно вярно. Искам да излезем в събота вечер. Той не. Един месец така. В началото на втория месец питам за пореден път , пореден отказ и се нацупвам. Какво ти е? - Не искаш да излезем. - Е за кво да излизаме. Е, може да е Какво ти е? - Нищо ми няма. - Е как нищо? Реални истории. Задънена улица.
Иначе може да си философствам за модерни понятия от психологията, които в повечето случаи се свеждат до евфемизъм на ти да'н си по-убава, ма?

# 61
  • Мнения: 18 365
Толкова се радвам, че не съм мъж! Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 35 280
Съществува легенда, че там някъде има мъж, който знае защо се сърди жена му.

# 63
  • Мнения: 6 241
Аз моята съм я научил да казва, пък и тя отдавна разбра да не се прави на кротка и търпелива, че не и се получава Simple Smile

# 64
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Съществува легенда, че там някъде има мъж, който знае защо се сърди жена му.
За легендата за Нероден Петко ли говориш или бъркам фолклора? Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 35 280
Истината е, че много жени, необрани емоционално и непораснали достатъчно ментално се държат точно така.
Сръдни и цупни до откат, без явна възможност да формулират проблема и да го отработят.
Понякога за нещо, понякога за нищо.
Вариации на проблеми от пирони до юргани.

Отдавам го на младостта- ще се научат.
Порасналите ненаучени са тежки случаи - от тях надалече Laughing

# 66
  • София
  • Мнения: 12 910
Демек да чете мисли, чувства емоции и т.н.? Ми трудна работа е, не се чудете, че не става.

Да четеш мисли, не. Но да предразположиш другия, да понатиснеш малко дори, да. Хората не си казват всичко от първото питане, просто някои теми са чувствителни и изискват да подготвиш другия, да му създадеш условия да сподели. Иначе наистина излизаш тъп, или незаинтересован, с което пък другия не е длъжен да е ок. Трябва малко усилие и то двете страни. Примерно кажи, "хей, явно нещо съм те обидил, но не съм се усетил. Кажи ми с какво, за да не става пак така." Аз съм го казвала това, защото самата аз съм си малко шматка, и понякога не се усещам за някакви неща.

Сръдните, цупните, очакването сам да се сещаш винаги, това вече са другата крайност. Те също не са ок. Но не винаги става дума за такива изпълнения.

# 67
  • Мнения: 6 241
Съгласен съм, но някои упорито отричат и след 20 питания може да не постигнеш резултат или просто отказват диалог, щото нали се очаква другия сам да се сети. Начин на поведение си е при някои жени.

# 68
# 69
  • Мнения: 1 314
Витаминче, пияна жена, щастлива къща!  Laughing

# 70
  • Мнения: 18 365
При махмурлука после? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 71
  • Мнения: 15 012
При махмурлука после? Stuck Out Tongue Winking Eye
Как си? - Нищо ми няма. Grinning

# 72
  • София
  • Мнения: 12 910
Съгласен съм, но някои упорито отричат и след 20 питания може да не постигнеш резултат или просто отказват диалог, щото нали се очаква другия сам да се сети. Начин на поведение си е при някои жени.

Така е, с такива оправия няма. Колкото по-рано се евакуираш, толкова по-добре за нервната ти система Joy

# 73
  • Мнения: 1 314
При махмурлука после? Stuck Out Tongue Winking Eye

- Какво ти има?
- Нищо!  Tired Face

# 74
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 095
Да питам, за която не пие вино, какъв е идеалният разговор?

Общи условия

Активация на акаунт