Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 6/ Sevmemeliyiz

  • 20 269
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 223
Меги, Юсуф наистина има чувства към Дамла, не си сгрешила.

# 721
  • Мнения: 1 056
Много хора се подлъгват да плащат откуп от страх за близките си. Не бих го нарекла глупост. И Дженк не беше против откупа. Не знам какво спря Агях, но Джерен си купи жилище с парите от обезщетението. Като се замисля Шениз що пари раздаде, за да прикрива злодеянията си, едва ли Недим е похарчил толкова.

# 722
  • Мнения: 9 053
Много хора се подлъгват да плащат откуп от страх за близките си. Не бих го нарекла глупост. И Дженк не беше против откупа. Не знам какво спря Агях, но Джерен си купи жилище с парите от обезщетението. Като се замисля Шениз що пари раздаде, за да прикрива злодеянията си, едва ли Недим е похарчил толкова.

5 МИЛИОНА ДОЛАРА И ДАДЕ МАЙ ДА СЕ РАЗВЕДЕ С НЕГО
Ще погледна утре вечер и ще ти кажа със сигурност ,но помня,че беше в долари....

# 723
  • Мнения: 11 766
Епизода беше много интересен - от тук започнаха епизодите снимани след прекъсването заради пандемията! Hug

Сцената между Недим и Джемре много ми хареса - макар тя още да му е сърдита момента беше много хубав и силен - на фона на Нощен Истанбул и по-специално моста над Босфора! Красота ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Личи си, че двамата много се обичат - супер момент беше, когато Недим й каза: "Ще чакам Джемре, докато ме погледнеш както преди ще чакам ако трябва до края на живота си". Heart EyesTwo HeartsKiss След тези думи на Недим - отново се видя как Джемре се размекна и как влюбено го погледна. Той нея също HeartHeartHeart В следващия момент Джемре видя приятелката си Йозге и тръгна. Хареса ми разговора на Йозге първо с Джемре - после с Недим - на нея също й е ясно, че двамата се обичат и ще са заедно. Много хубаво каза на Джемре, че е лудо влюбена в Недим - и Джемре потвърди че е така. Two HeartsAnimal Heart Eyes CatHands Clap



Определено в този епизод намекнаха за нещата, които предстоят - Джерен се закани, че ще отмъсти на Агях. А думите, които каза на майка си бяха много грозни. За пореден път показа, че за нея парите са най-важни - по-важни дори от семейството й. Cry

Дживан беше прав, че това дете не се е направило само и че освен Джерен и Дженк има вина, а сега се спотайва. Hands Ok Hand И какъвто е буен и импулсивен - пак нападна Дженк, но Недим го спря. Wink Само, че нещата, които каза за  отношението бедни-богати бяха прекалени. Дамла пак се ядоса и му се разсърди. Rolling Eyes

А моментите, в които за съвсем кратко ни показваха Агях вероятно са взети от предишни епизоди на сериала. Както знаем актьора е отказал да се върне на работа след пандемията. Предварително са заснели сцената с писмото, но ще я покажат после - след отказа на актьора явно са променили последователността на някои неща, както и замисъла за съдбата на героя му Thinking

Жалко - вече започнаха тежките сцени с Дженк и болестта му! Горкия как страдаше. Озан изигра сцената отлично. Sob

А Шениз стана от инвалидната количка - нищо й няма. Stuck Out Tongue Winking Eye И аз се чудя през цялото време ли се е преструвала? Платила ли е на лекаря да излъже или с течение на дните се е възстановила и е станала на крака? Thinking Каквото и да е станало докато стоя в количката тя имаше възможността да усети отношението на другите към нея - и яростта й вече няма да е насочена към всички, а към един конкретен човек. Hands Facepunch

# 724
  • Мнения: 9 053
Добро утро имам молба съхранете темата до довечера след серията че се успах за работа освен всичко и закъснявам
Благодаря!


Тази ще я пусна пак че имам нужда да се разсъня с кафенце....🤭🤐

# 725
  • Мнения: 1 117
Върха на простотията. Джемре убеждава Дженк да се ожени за Джерен. Joy

# 726
  • Мнения: 2 449
За изненада на всички ще отбележа момент, в който Недим ми хареса. Когато се отказа да ходи отново да досажда на Джемре, докато чака  Дженк. Беше съвсем прав - няма място там. Уви, временно е. Ще продължи да шпионира. Това неговото е направо тотална досада.
Съгласна съм с Мадисън, че идеята на Джемре не е особено умна. А и тя май не си вярва много, че ще успее. Дали не беше по-умно да говори с Дженк за теста?
Надявам се Рокси и тази вечер да ни преразкаже епизода и какво са имали предвид сценаристите, защото снощи май сме гледали различни неща. Например, според нея Джемре гледа Недим с любов, пък той казва на Джемре, че ще чака вечно тя да го погледне както преди. Демек, не го гледа с любов според него, но явно е заблуден. Като мен.
Или че Джемре казала на Йозге, че обича Недим, пък тя не й отговори дали го обича.
Сцените с Йозге не ми харесаха. Не ми хареса и как Недим хвана Джемре за ръката (снимката, която Рокси е пуснала). Бих очаквала Агях да хване по този начин Джерен като я изхвърля от къщата, но не и някой, който се опитва да помоли за прошка и да покаже любов. Лично мен ако някой ме хване така, рискува изненада и насинена физиономия, понеже съм левичарка и изобщо не понасям мъжката грубост. Един мъж не може да си позволява подобно нещо спрямо жена, която твърди, че обича. И изобщо към жена.
Но това, разбира се, е мое мнение.
Има хора, които виждат в подобна грубост любов

# 727
  • Мнения: 1 117
И друго ми направи впечатление. Пълните със сълзи очи на Джемре като се обади на Дженк. Никак не й допада мисълта той да се ожени за сестра й, но въпреки това е готова да помогне, за да предпази него и семейството му от истината. Ей така през целия сериал ни подхвърлят някакви неща, които далеч не са просто плод на въображението ни.
Джерен беше права за едно: “Ти не мислиш за детето ми, а за баща му”.
А този тумор как се появи така от нищото.. Толкова си личи как са съчинили всички тези неща набързо, за да приключат по-скоро.

# 728
  • Мнения: 9 053
https://www.bg-mamma.com/?topic=1350230.msg43098665#msg43098665

Новата тема с доста нови добавени неща.Да си я изпишем с кеф и удоволствие
Изчезвам да спя...

# 729
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 734
Здравейте, момичета ( момчета )
Нося ви една свежа Симай, тук е много красива !
 

# 730
# 731
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 734
Мади, благодаря ! Не съм разбрала, че има нова тема. Ще се преместя там да пиша

# 732
  • Мнения: 1
„Джемре, когато съм с теб, ставам съвсем различен човек. По-добър, по-смел, по-щастлив."


„Част от мен винаги е искала този брак да е истински. Въпреки че дори не мога да си го призная...”


„Защото бях очарован. Омагьоса ме. Както омагьосваш всички около себе си.”


„Мислех, мислех много, дълго време. Но не можех и да си помисля да остана без теб. Не можех, не можех да си позволя да остана без теб. Не мога."

Общи условия

Активация на акаунт