Подарък за 50 г юбилей за мъж

  • 1 699
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте  може да нее мястото тук.Но ми трябва помощ.Подарък за 50 г юбилей за мъж

Последна редакция: пт, 28 май 2021, 18:56 от bubanka

# 1
  • Мнения: X
Зависи колко сте близки, какъв е бюджета и какви са му хобитата на човека.
На прима виста, картина, бутилка с персонален етикет, карикатура, ако има чувство за хумор, ваучер за спа, въдица...

# 2
  • Мнения: 3 125
Днес два часа се чудех какво да купя за дядо ми-80год.Най-накрая му купих анцуг,тениска,пяна за бръснене и бутилка вино с красиво послание.Ще прикачат снимка,за да добиете представа.На мен лично много ми харесва и може да остане дълго време за спомен.

# 3
  • Мнения: 6 764
Ръчно изработен нож, бутилка скъп алкохол/пура, картина, ръчен часовник, ако има хоби, което ви е известно, предмет свързан с хобито, ваучер за някакъв вид преживяване (скачане с парашут, почивка, масаж и тн.), гифткарта със сума, за да реши той какъв да му е подаръка от вас, пластината може да е и персонализирана.

# 4
  • Мнения: 27
За 50годишнината на мажъми.За хоби да има немога да кажа.Денонощно е на камиона.Шофьор е тир кара.

# 5
  • Мнения: 960
Комплект брандирани продукти за 50 години и неговите инициали - тениска, ключодържател, чаша, фанела и каквото се сетите още. Така и така пътува постоянно, нека всичко това е с него.

Общи условия

Активация на акаунт