Проектът Dove Self-esteem. Помогнете на подрастващите да повишат самочувствието си!

  • 17 608
  • 821
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 555
Започвам да не се чувствам съвсем уверена в кожата си, което ми подсказва, че е време да заложа на качествена козметика. Трябва да подпомогна тялото и кожата си.

# 151
  • Мнения: 236
Може да се каже, че се чувствам уверена в кожата си. За това ми помагат консумацията на повече плодове, зеленчуци, прием на повече течности и най- вече ползването на качествена козметика.

# 152
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Да, чувствам се.  Благодарение на гени, доза късмет и грижите,  които полагам.

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 4 014
Чувставам се уверена, тъй като ползвам качествени продукти, без които едва ли резултата ще бъде същия.

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Имало е периоди, когато не съм се чувствала уверена. Обикновено напрежението и стресът дават отражение на кожата и на цялостното излъчване на човек. Осъзнах, че добрия сън, качествената храна и щадящата козметика са особено важни. Сега се чувствам добре в кожата си Simple Smile Нали малките дефекти показват голямото съвършенство Wink

# 155
  • Мнения: 828
1. Чувствате ли се уверени в кожата си? Кажете ни защо, както и кой има най-голям принос за това?

През по-голямата част от времето се чувствам добре в кожата си.

Опитвам се да полагам повече грижи за себе си - спортувам, храня се балансирано, наблягам на приема на вода и не нося тежък грим. Simple Smile

# 156
  • София
  • Мнения: 833
Чувставам се уверена, тъй като полагам специални грижи, ползвам качествена козметика, храня се здравословно, спортувам и всичко това го правя в компанията на любимите хора. Смятам, че когато вярваш, че това, което правиш е правилно и имаш подкрепата на хората около теб, винаги ще си уверен в себе си!

# 157
  • Мнения: 117
Харесвам се такава каквато съм. В ежедневието ми се налага да бъда с прическа и грим, но след работа или в почивните дни излизам  с вързана коса и без капка грим по себе си. Дори така изглеждам по -малко от възрастта си. 😁😁😁

# 158
  • Мнения: 1 937
Общото взето, да. Приела съм се каквато съм.

# 159
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 654
Чувствам се добре в кожата си, близките ми имат най-голям принос за това-обичана съм. С годините съм по-уверена и знам как да се грижа за себе си. Blush

# 160
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Всеки има някакви несъвършенства, няма перфектен. Но трябва да се свикне да се живее с тези несъвършенства и да ги за обичаш даже. Тогава всеки би се чувствал комфортно в кожата си.

# 161
  • Мнения: 954
Преди не се чувствах, но с времето успях да обикна себе си и кожата ми. Допринесе правилна самооценка, която не се влияе от фалшивите профилни снимки на инстаграм имфлуенсърите

# 162
  • София
  • Мнения: 3 022
Чувствате ли се уверени в кожата си? Кажете ни защо, както и кой има най-голям принос за това?

Добре се чувствам в кожата си,защото се харесвам такава каквато съм.С недостатъците  и промени в тялото в следствие на възрастта.

# 163
  • иска ми се Варна през лятото
  • Мнения: 223
Здравейте, бих казала, че сама съм се научила да се харесвам и то като част от психологията, да се харесвам и да се уважавам. Това е в резултат от срещите ми с хора всеки ден и се уверявам, че съм си добре /и психически🤨/. В това е част от чара ми, за което хората ми завиждат понякога 😁. Когато започна да се чуствам зле, тогава променям нещо- хранене, трениране, прическа, мигли... пътуване, ароматерапия и, и, и. Опитвам се и децата си да науча да не обръщат внимание или по-скоро да не се вманиачат как изглежда идол или съученик/чка, защото не знае как се чувства другия, да са доволни от своето аз и да полагат грижи за себе си.

# 164
  • Мнения: 761
Чувствам се добре в кожата си. Полагам ежедневни грижи с козметични продукти и процедури.

Общи условия

Активация на акаунт