WIZZ AIR - 39

  • 39 709
  • 803
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 10 989
Аз ако не всеки ден, през ден получавам имейли от Уизеър с промоции. Всяка седмица по няколко. Днес за полети, утре за багаж, вдруги ден за Уиз флекс, после за Уиз такси или за Уиз Трансфер, после пак за полети, ама до конкретна държава и т.н.

# 781
  • Мнения: 4 323
На 11.11
Това някакъв китайски празник, явно не-влюбените завиждат за Св. Валентин и искат да си имат и те някакъв ден.

# 782
  • Мнения: 4 514
Абе нека си намират поводи бе, вие пък сега Wink

# 783
  • Мнения: 194
Здравейте, родителите ми летят на 23.11 за Дортмунд със закупени места. Опитах се днес да ги чекирам,но ми излиза съобщение,че пътниците без места не могат да се чекират въпреки,че ми потвърждава местата им. Не ми се звъни по телефона...кой беше имейла им за връзка за въпроси?
Всъщност полета им беше сменен от 24.11 на 23.11.Дали за това има проблем с чекирането на местата?

Последна редакция: сб, 13 ное 2021, 12:10 от Stelyana Treneva 617298

# 784
  • София
  • Мнения: 1 154
Здравейте, родителите ми летят на 23.11 за Дортмунд със закупени места. Опитах се днес да ги чекирам,но ми излиза съобщение,че пътниците без места не могат да се чекират въпреки,че ми потвърждава местата им. Не ми се звъни по телефона...кой беше имейла им за връзка за въпроси?
Всъщност полета им беше сменен от 24.11 на 23.11.Дали за това има проблем с чекирането на местата?
И при мен има същия проблем. Имаме места, до полета има по-малко от 48 ч. и не дава да се чекараме

# 785
  • София
  • Мнения: 5 123
А мейл, че полетът ви е вече отворен за чекиране получихте ли?

# 786
  • Мнения: 4 323
Здравейте, родителите ми летят на 23.11 за Дортмунд със закупени места. Опитах се днес да ги чекирам,но ми излиза съобщение,че пътниците без места не могат да се чекират въпреки,че ми потвърждава местата им. Не ми се звъни по телефона...кой беше имейла им за връзка за въпроси?
Всъщност полета им беше сменен от 24.11 на 23.11.Дали за това има проблем с чекирането на местата?

Ако е сменен полета местата се губят. Обаче дали трябва да плащате пак за други или не не знам. Обадете се да видите какво ще кажат.

# 787
  • Мнения: 194
А мейл, че полетът ви е вече отворен за чекиране получихте ли?
Щом са закупени места чекинга е наличен 30 дни преди полета.
Здравейте, родителите ми летят на 23.11 за Дортмунд със закупени места. Опитах се днес да ги чекирам,но ми излиза съобщение,че пътниците без места не могат да се чекират въпреки,че ми потвърждава местата им. Не ми се звъни по телефона...кой беше имейла им за връзка за въпроси?
Всъщност полета им беше сменен от 24.11 на 23.11.Дали за това има проблем с чекирането на местата?

Ако е сменен полета местата се губят. Обаче дали трябва да плащате пак за други или не не знам. Обадете се да видите какво ще кажат.
Да и аз мисля,че това ще да е проблема.

# 788
  • Мнения: 27 500
Значи....възможно е човек да си закупи места и (въпреки това) да ги "изгуби" и да се налага да плаща за нови?! 🙄 Никога не съм плащала за места, но с това съвсем ме отказаха...🤐😅

# 789
  • Мнения: 194
Явно им се бъгва сайта и приложението ...след десетки опити, накрая ме пусна със закупените места и се получи чекирането...благодаря на отзовалите се ☀️

# 790
  • Мнения: 4 323
Значи....възможно е човек да си закупи места и (въпреки това) да ги "изгуби" и да се налага да плаща за нови?! 🙄 Никога не съм плащала за места, но с това съвсем ме отказаха...🤐😅

Принципно не би трябвало да плащате нови, но Уиз са известни скръндзи, пък и софтуера им е бъгав, трябва да се говори с агент и кой знае какво ще стане...
Нормална авиокомпания връща парите за места, ако полета е сменен

# 791
  • Мнения: 10 989
По принцип от София до Дортмунд, Лутън, Бергамо, Барселона... са натоварени направления (има полети всеки ден) и желаещите да пътуват са много. Там обикновено има overbooking и стават големи простотии. Дано всичко е наред и при вас

# 792
  • Мнения: 194
По принцип от София до Дортмунд, Лутън, Бергамо, Барселона... са натоварени направления (има полети всеки ден) и желаещите да пътуват са много. Там обикновено има overbooking и стават големи простотии. Дано всичко е наред и при вас
Благодаря,дано,че родителите ми ще са много притеснени ако нещо подобно им се случи.
Досега на мен не ми се е случвало за щастие,но в момента явно няма много пътници и по линията София -Дортмунд махат полетите в сряда четвъртък и неделя.

# 793
# 794
  • Мнения: 27 500
Повече от 20% не искат да "дават"...😁

Общи условия

Активация на акаунт