Темичка за вдъхновение, че норма има тук за изпълнение ... 16.10-22.10

  • 10 938
  • 397
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 679
Goldie, благодаря за кафенцето - имам нужда  Simple Smile
My everything направи ли вече теста, че всички тръпнем в очакване?  Wink
Хайде успешен ден на всички и много по две чертички  Laughing  bouquet

# 76
  • Мнения: 370
Добро утро сладури,хайде да се размърдате и хубавите новини да завалят отново.
Честито на новите бременлиики на които съм пропуснала да честитя.лека и красива бременност ви желая.
Goldie,аз също ти благодаря за кафенцето.имах нужда от него,защото съпругът ми вчера имаше рожден ден и беше тежка вечер.
Успешен и красив ден от мен Hug Hug Hug

# 77
  • Мнения: 4 546
добро утро и от мен  Hug
koteto7975, честит ти рожденник на патерици! да ти е жив и здрав   bouquet
тестчета има ли вече напарвени, хайде че норма имаме да гоним  Laughing
на мен не са ми изписвали това лекарство, чудя се дали да не си го самоизпиша /не ме бийте, моля  Stop/ но понеже ову ми е късно - към 20 ден чак, че и по-нанатък и си мислех, ако го взема хапчето към 8-9 ден, до ову дали ще ми се е изчистил организмът от него, за да бебеправим?  newsm78 защото явно ще ми се наложи това да го правя поне 3 месеца и хич не ми се чакам толкова  Sad

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Добро утро!!! Hug
Даре благодаря за инфото.
Иначе на мен днес ще ми дойде нямам търпение вече да минава  да бебеправим.Имам добро бредчусвие а и много искам малко лъвче.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Светли, не съм аз, друг те издаде Twisted Evil!Стискам до посиняване всичко да е наред Praynig/вчера ходихме на разходка до един манастир и ти запалих свещичка/

Сладуранка  Heart Eyes много благодарности! И чакам снимки от манастира!

# 80
  • Мнения: 497
Добро утро на всички Simple Smile
Още нямам новини. Не ми е дошло, но не смея да си направя теста днес, струва ми се рано и мисля да изчакам до утре. Вече се побърквам. Дано да е станало бебчето най-после. Пожелавам го на всички желаещи  Hug

# 81
  • Мнения: 780
здравейте момичета  Hug
 абе вие много пишете един ден човек да го няма и край не може ви хване  Laughing


сега за да не пропусна някои казвам честито на всички нови мами Hug  bouquet
лека и безпроблемна бременност ви желая и накрая на й сладкото бебче Simple Smile Hug

на НЕ чакащите стискам палци  Peace
а на останалите ползотворна седмичка желая  Hug

Goldie миличка твоето кафенце е вълшебно нали знаеш  благодаря за него


е за сега това от мен и ви желая много хубав ден само с приятни новинки  Mr. Green Grinning Hug

# 82
  • Мнения: 766
Здравейте и от мен, момичета   bouquet
При мен нищо ново - още не ми е дошло newsm78
Вече ми закъснява три дни Confused
Утре, ако още не е дошло  Praynig - тест и дано да мога да се похваля  Praynig Praynig
Успешен ден на всички   bouquet

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Знам аз, знам, за моето кафенце легенди се носят вече  Crazy Heart Eyes
Аз имам идея - от утре някоя бремелинка да черпи кафе, че току виж прихванем някой вирус от кафето  Peace  Praynig
Евгения, стискаме палци за теста  Peace
Коте, честит ти рожденик и от мен на патерица; много да те слуша и да работи здраво за каузата Mr. Green
Меги, ние лъвиците сме без грешка, да знаеш  newsm03, така че дерзайте следващия месец! Hug

П.П. Сега прочетох и постинга на Там-там - утре чакаме да се отчетат и двете с Евгения newsm10

# 84
  • Мнения: 264
Здравейте момичета Hug.За съжаление вчера вечерта лелката ме посети и честно да си призная много се разочаровах  Cry.Наревах се много хубаво и сега май ми олекна малко Confused.Решила съм другата седмица като си отиде лелката да тръгвам по доктори  Sad.Честно да си призная незнам какви изследвания да правя тъй като преди четри месеца правихме спермограма и изследвания за хламиди и всичко беше наред Thinking.Но явно нещо има и трябва да се открие проблема  Thinking.Извинявам се за отрицателното ми настроение днес,но наистина съм доста подтисната Embarassed.
На всички които не очакват лелката пожелавам само положителни тестчета Hug.На останалите много любов и положителни емоции Hug
Даре добре дошла   bouquet.Дано всичко при теб бъде наред отук нататък  Hug

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Зайче,  Hug Hug Hug, не знам какво да кажа друго; наплачи се и се стягай, че лъвчетата и те си искат доста работа   bouquet

# 86
  • Мнения: 370
Goldie,herelina-благодаря ви много за пожеланията.  bouquet
Zaio,успокой се и аз миналата седмица бях като теб,но си казах,че с упоритост ще стане няма къде да ходи.Горе главата и напред,само с добри мисли.Ще победим лелката поне за 9 месеца. Hug Hug Praynig
Ама защо Mia 28 се спотайва две сутрини подред.Миличка надявам се днес настроението да ти е по добро и да се включиш бързичко при нас. Hug  bouquet

# 87
  • Мнения: 616
Добър ден момичета!
Днес и аз като зайо не съм в настроение защото гадната лелка взе да ми праща известия до 22 има време ама вече ме предисвестява с разни болежки а така се надявах ,че няма да дойде.
Хайде да не ви заразявам с лоши енергий дано вашия ден бъде прекрасен.  bouquet

# 88
  • Мнения: 498
Здравейте милички , аз напоследък на пиша , защото няма и за какво - в момент на изчакване съм Tired
Та се занимавам с други неща - да се разсейвам. Иначе Ви чета редовно , ЧЕСТИТО на всички Бременни майчета , ако почна да Ви изброявам по именно , ще ми свърши пет минутката- хаха Mr. Green.Успех на очакващите магията на двете чертички и приятни любовни мигове на бебеправещите Hug
П.С - magdalina_black съм но ме подгони есенната депресия та си смених ник-а Mr. Green
Имам и едно въпросче към Вас - как гледате на Ирисовата диагностика - има ли някой добри или лоши отзиви. Ще бъда благодарна за отговорите Ви.
Приятен ден от мен Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 456
Здравейте момичета!   bouquet

Виждам че старателно работите за бройката! Едно голямо честито на виделите двете чертички! Лека и безпроблемна!  Peace

Даре, радвам се да те видя. Дано да си добре и само с хубави нови да пишеш вече!  Hug
Зайо, горе главата, всичко ще се нареди рано или късно! Няма къде да ходи!  Wink
Страчи, милата теб не те оставя това неразположение...  Hug бъди силна и скоро да остане в миналото!
Меги, пожелавам ти едно лъвче или една лъвица!
Евгения и Там-там, стискам палци да ви добавят в списъка на първата страница!  Peace
Goldie, и тук е направи зима... важното е в сърцето да е слънчево, нали!  bowuu

Хоп, хоп едно вирусче, второ, трето... сто... за всични по едно!  Mr. Green

Успешен и усмихнат ден на всички!  

Общи условия

Активация на акаунт