Сполучливи имитации на маркови парфюми - 38

  • 49 759
  • 747
  •   1
Отговори
# 105
  • BG-DE
  • Мнения: 5 084
На кое Burberry?

# 106
  • Мнения: 2 834
Не случайно на 1 стр.на темата има инфо за най-сполучливите според мненията тук.Ами четете ги,по бързо ще си отговорите,докато чакате някой да пише отзив може би...евентуално.

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Не стъпвам втори път в магазин, в който се държат по този начин. Рак съм и съм адски злопаметна 😁  В днешно време за съжаление, ни прави впечатление, ако някой служител е вежлив, уважителен, а не гад. А трябва да е обратното.
Днес съм с Light blue от Рефан. Ами... мирише си на водка Флирт. Това е положението. Мисля, че ще го разкарам вече.

# 108
  • Мнения: 667
Момичета дали мога някъде да намеря имитация на Champs-Elysées, търсех оригинал, но вече не може да се намери поне в изпитаните известни сайтове.

# 109
  • Мнения: 4 029
Здравейте!
По темата с добра имитация на La Vie Est Belle искам да се включа. Случайно в ДМ си пръснах от Etolie - Life is a dream и страшно много ми хареса. Трайността върху моята суха и капризна кожа е едва 3-4 часа, но пък смятам че си заслужава Simple Smile

Отделно към мамите от София кв. Надежда, на Ломско шосе са отворили магазин на Мартинез. Точно срещу Лили.

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ееех,сега и Elode life is a dream ще се търси/купува...

# 111
  • Мнения: 2 062
Аз ударих греда с последната си поръчка от олх на Заг. Имах голямо любопитство да пробвам Midnight poison, но е развален. Също така, от цялата поръчка чаках най-много Poison girl, но беше объркана и вместо това получих Black Opium. Няма да купувам скоро нищо от тях. Все пак имаше няколко, от които съм доволна. Magnetism на Escada, Max Mara и всъщност Black Opium. Взех си и Poeme на Ланком, но ми е твърде, твърде цветен. Колкото повече си опознавам вкуса, толкова повече разбирам, че силно изразените цветя не са моето нещо. Никак не харесах и She Wood и La Tulipe на Заг.
А от тези Elode, май ще ходя да си взема So Lovely, че ми е любопитен, а откакто разбрах, че прилича на Incanto Shine, който пък от своя страна приличал на Bombshell, наистина искам да го тествам.
Последния път в Kaufland пробвах един на Galleria, който на кутийката има като онези цвята на Daisy, и ми се стори много приятен аромат.

Последна редакция: нд, 20 юни 2021, 02:04 от Джуд

# 112
  • Мнения: 190
Здравейте, може ли някой от Варна да ми каже къде има магазин на Заг, до колкото бях чела из форума преди време, мисля че имаше на пазара.
Ако може съдействие за мястото,мерси.

# 113
  • Мнения: 4 029
В Лили се оказва че има комплект на промоция на Elode - Life is a dream и цената е супер изкушаваща.

# 114
  • София
  • Мнения: 1 784
Джуд самият Incanto Shine е на супер цена в Парфимо, в случай че го харесваш и му търсиш имитация, тестер 100 мл за 26 лева 🙃.
https://www.parfimo.bg/salvatore-ferragamo-incanto-shine-eau-de- … ni-100-ml-tester/
Много е приятен, плодово-анансов 😜.

# 115
  • Мнения: 2 062
Мишчица, мерси! Не, не го познавам, хаха. Не знам дали се намира по големите парфюмерии за тест изобщо. Но като съм тръгнала да давам пари насляпо, май по-добре да взема оригинала в такъв случай. Ще го мисля. Знам, че много е писано за него назад във времето. Но май по-добре да кротувам, че този ананас... Ананас има в мъжкия Creed, нали? Тествах го от... ароматизирано борче за автомобили и в Рефан също. Уви, на мен не ми подейства никак добре.

# 116
  • Мнения: 36 004
на авентус нося една от имитациите му - зара вибрант ледър, уж най-близкият до него от парфюмите на марката
има ананас (аз силно не понасям в парфюм), но има и много други неща, които го размиват и го правят носим за мен
ароматизатор за кола не е най-добрият начин да си представиш богат, наситен и станал класика, парфюм

# 117
  • Мнения: 3 415
Имитация на Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge има ли? Четох в другата тема за него, че мирише на червило, а аз обичам много такива аромати. Попадам на жени, носещи такива парфюми, но никога не съм носила и намирала такива. Просто не знам как да ги намеря 😊

# 118
  • София
  • Мнения: 4 456
Не, няма имитация.

# 119
  • Мнения: 3 415
А нещо миришещо на червилата от едно време/или поне на червило?

Общи условия

Активация на акаунт