Сполучливи имитации на маркови парфюми - 38

  • 48 329
  • 747
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 092
Gucci Bloom съм взимала от Заг и от parfumi.mall24, за да видя каква е разликата. На Заг е просто омагьосващ, то силаж, то шлейф! В стая имам усещането, че просто избутва стените настрани. И змейска трайност! Не се наемам да сравнявам с оригинала, но сам по себе си е просто невероятен. Другият Bloom, уж същия, но някакво бледо пособие, няма го блясъка и разкоша на Заг-ския. За другите магазини  не съм компетентна.

# 91
  • Мнения: 1 360
Потвърждавам за Гучи Блум на Заг Зодиак. Шлейфа изпълва помещението. Колежките ми правиха комплименти когато за първи път го носих в офиса, след което си изпонакупиха и те именно от Заг Зодиак. Все млади момичета.

Последна редакция: пт, 18 юни 2021, 05:13 от solar_fields

# 92
  • Мнения: 489
А кой номер е гучито блум на заг? И кой друг да взема като добра имитация?

# 93
  • Мнения: 1 360
382 GB. Много са добрите попадения на Заг Зодиак. Но е въпрос на вкус какъв тип аромати харесва човек. Парфюм от същия тип и със сходни качества е 386 LT LA TULIPE BYREDO.

# 94
  • Мнения: 1 997
И аз съм имала Гучи Блуум на Парфен,беше супер и много мощен и траен!

Вчера и аз получих една 100-ца на Битер Пиич ТФ на Заг. Хубав е, интересен,някак плътен,но не носи шлейф около и след теб и не е обсебваш и носещ се около теб на 5 м както прави Ангел Нова Hearts Дали защото вчера беше жега ми дойде малко сладък и тежък в драй дауна. Продадох го. Мацката от Заг ми изпрати и три мостри - една на Ерба Пура- много добре са я направили,много близка до оригинала,за мен е по-близка от на Гиза варианта. Хареса ми,но имам вече много подобни и на Мансера и на Расаси. В момента разнасям Лост Чери, хубав им е,много хубав. Марципана се усеща много добре, а аз това основно харесвам в него.Силен,щлейф носи доволно,не знам само  дали и той няма да натежава в топлото време. В момена е хладно и е разкош!За трайност мога да кажа по-късно. Имам и варианта на The Moon, който също е много хубав,но е  по-сладък, на Заг ми харесва много повече!
Третата мостра е на Бакара Руж,който не харесвам,но впреки това ще пробвам по-късно да видя как е направен.

# 95
  • Мнения: 35 961
ре, можеш ли да ги сравниш с немската имитация или вече нямаш спомени?
за черешката говоря

# 96
  • Мнения: 1 997
ре, можеш ли да ги сравниш с немската имитация или вече нямаш спомени?
за черешката говоря
Мога Simple Smile и немската ми беше сладка. На Заг е най-черешово-марципанена.Най-изчистена някак си. Ще ти запазя от виалчето да пробваш този на Заг ! Nerd Може да ти хареса !

# 97
  • Мнения: 35 961
немската е разкош, аз се сдобих с нея
по-траен парфюм от години не съм имала - със седмици върху дреха
за заг - благодаря, ще намина по вашия вилает  Hug

# 98
  • Мнения: 5 435
Момичета, може ли да ми препоръчате имитация на Narciso Rodriguez? Благодаря!

# 99
  • Мнения: 2 223
Jollie,и аз отнесох едни Рози барберанца/така ли се произнася😀/,от Рефан…попаднах на учтиво момиче и исках да й направя оборот.А в мартинез Пл-в вече не бих стъпила,собственичката ме погледна страховито с въпроса,ама вие ще тествате,няма да купувате???…е,как да купя ако не помириша първо…свидят им се пустите тестери,през цялото време говореше по телефона и на два пъти спомена че чака клиентката да си тръгне/сиреч мен/,та да говорела на спокойствие….е повече е излишно да говоря…
Преди 3 дни бях в Холандия на щанда на Ив сен лоран с нагласата само да тествам без да купувам няколко от техните нишови творения,учтиво поисках блотер за тест,обясних че много ми харесва,но цената от 180 евро не ми е ок,момичето се усмихна,поговорихме си за парфюми,е,купих си малко козметика,а тя за благодарност ми даде доста мострички:).
Винаги отношението към клиента е важно,стоката е предназначена за клиента,затова подобни отношения ,като това в мартинез ,могат да съсипят покупката,за което не съжалявам!

# 100
  • Мнения: 1 003
Напълно разбирам за какво говориш, Calabria.

Това клиент да отиде някъде и да се държат с него все едно той им е длъжен с нещо е типично български манталитет.

Аз пробвах днес щанда на Парфан /май/ в Сердика. Една по-възрастна дама, мееееега учтива и сладка. Беше склонна да ме напръска с всичко, което само посочех. А за първи път отивам там и дори не купих нищо...

И в този ред на мисли, кое е по-доброто изпълнение на Табако Ванил - Рефан или Парфан?

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Ре, този ли е ZAG 542 LC – Lo cherry?

# 102
  • Мнения: 1 997
Ре, този ли е ZAG 542 LC – Lo cherry?
Да, все още мирише много силно( пръснах преди 4.5 часа)

# 103
  • Мнения: 3 413
Аз си взех Т. М. Ейнджъл наливен от Рефан с двойни капки. Бързо изветря Sad

# 104
  • Мнения: 162
Момичета, бихте ли споделили за добра имитация на Burberry?

Общи условия

Активация на акаунт