Домакиня в 21 век?

  • 25 146
  • 1 175
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 5 832
Ние пък тук имаме ресторанти и обедни менюта 😝
А някои хора държат на продуктите и начина на приготвяне. Да вляза в тона, нищо лично.
Ресторанти не значи улична барака, работеща на черно. И с толкова внимаване да не хапнете нещо от продукт,който не е био, топ, моп у т.н., внимавайте да не ви стане скучно около 120-тата ви годишнина.

# 1 141
  • Мнения: 1 189
Ние пък тук имаме ресторанти и обедни менюта 😝
А някои хора държат на продуктите и начина на приготвяне. Да вляза в тона, нищо лично.


Кой квото го влече

# 1 142
  • Мнения: X
Аз също държа на домашно сготвената храна и без такава не остава вкъщи . Единствено, което поръчват децата е пица ,отвреме на време. Но ,тристепенно меню, няма начин да им  осигуря, но не съм домакиня ,все пак.
И ние сме така. Работеща съм и аз и готвя веднъж дневно,.
Тристепенно не е, но няколко компонента към основното като различни зеленчуци се прилагат.
Не е всичко все Био Wink

# 1 143
  • Мнения: 1 189
Неизвестна, начи ти да си кажеш как е там, а ние да четем и да си записваме,а?

# 1 144
  • Мнения: X
Неизвестна, начи ти да си кажеш как е там, а ние да четем и да си зсписваме,а?
Мчи кЪ инъче?
Настолна книга ви се пише тук, но няма кой да я оцени.
Надявам се домакините от темата да не спрат да пишат с тези “ дърпания на сутиените”.

# 1 145
  • Мнения: 19 861
Оууу, ше се мре ли?
Без домашно сготвено с пресни зеленчуци, засадени от непорочни девици и в почва без да е валял дъжд от Сахара поне 5 годин?
Чувствам се провалена като домакиня.

# 1 146
  • Мнения: 5 832
Неизвестна, начи ти да си кажеш как е там, а ние да четем и да си зсписваме,а?
Мчи кЪ инъче?
Настолна книга ви се пише тук, но няма кой да я оцени.
Надявам се домакините от темата да не спрат да пишат с тези “ дърпания на сутиените”.
Аз лично се надявам само една да спре, че захарта ми скача от захаросаните ѝ приказки колко е прекрасно и перфектно всичко, ама на, никой не ме пита какво искам.

# 1 147
  • Мнения: 18 530
Обичам да готвя, но не съм запален кулинар. Предавания за манджи примерно не са ми интересни. За десерт у нас има предимно плодове, не правя торти и сладкиши, може веднъж месечно да се наканя.

# 1 148
  • София
  • Мнения: 35 100
Неизвестната ако си беше направила труда да чете темата отначало и беше следила разговора, нямаше да вижда заговор там, където го няма.

Иначе, има тема за домакини и може да се впише идеално там. Има тема и за кутиите за храна и т.н. Места, където наистина би била оценена.

Иначе, домакинята в 21 век разполага с всички удобства, включително и ресторанти.

За готвенето, мързела и въображаемите деца няма да коментирам, защото всеки сам си шета по акъла Wink

# 1 149
  • Варна
  • Мнения: 1 783
Бее, всичко от изтритата снимка за час и петнадест минути? Сериозно? Евала, ама кога е сготвено на полуфабрикат?

Иначе ние сме плебс, ядем вратни пържоли, пържим кюфтета...
Абе, всичко вредно ядем и си плащаме, макар да се справям и със засуканите ястия.

# 1 150
  • Мнения: 6 150
Настолна книга ви се пише тук, но няма кой да я оцени.
Аз .. аз! Тук долу в ляво ...
И само някой да е шукнал, че не мога готвя. Много обичам да си чета рецепти, с картинки.

# 1 151
  • Мнения: 18 298
Ние с дъщеря ми си имаме любимо ресторантче. Като ходим да хапваме там, нито готвя, нито мия чинии. Това ни освобождава допълнително време да пообщуваме след работа/детска градина. Просто вметвам, че не съм претоварена и без време за детето, което се очаква от работеща и после бързаща да готви майка. Relaxed

# 1 152
  • Мнения: X
Оууу, ше се мре ли?
Без домашно сготвено с пресни зеленчуци, засадени от непорочни девици и в почва без да е валял дъжд от Сахара поне 5 годин?
Чувствам се провалена като домакиня.
Срам за домакинското съсловие.
Я, напиши един график план и ти, че да сравним записки!


Стрина, коя я тая захаросаната? Подминавай я, щом толкова те дразни.
Горджи, да чета ли колко пъти те пита Андариел колко деца имаш и колко са големи? Дедукция.

Плясък, сериозно, никви полуфабрикати.
Оптимизация и какво още беше? Организация.

Ще ни изтрият, никой не пише по темата.

# 1 153
  • Мнения: 40 923
Абе, смисълът да си стоиш вкъщи не е ли да си почиваш блажено, а не да се скъсваш от готвене?

# 1 154
  • София
  • Мнения: 35 100
Абе, смисълът да си стоиш вкъщи не е ли да си почиваш блажено, а не да се скъсваш от готвене?

Тъй правят, тук натъпкват останалите часове с некви супер мега важни ангажименти, мениджмънт и не знам си какво. Зорлем усложнен живот.

Общи условия

Активация на акаунт